رفتن به مطلب
bzdesign

مشکل در راه اندازی جوملا بعد از نصب IIS

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. من تازه با این انجمن آشنا شدم و خیلی محیط جالبی داره. راستش داستان آشناییم این بود که من 3 ماه پیش رو سیستمم که ویندوز 7 64بیت هست wamp رو نصب کردم و جوملا 1.7 رو راه اندازی کردم به طور local و در حال ساختن سایت جدیدم بودم که به دلیلی دیگه کارامو کنار گذاشتم و به دلیل خط مشی شرکت رو به دات نت نیوک آوردیم و IIS رو به طور کامل با تمام آپشن هاش نصب کردیم رو سیستم هامون و الان در حال کار با این CMS هستیم. منتها من به دلیل سفارش خصوصی یکی از مشتری هام که یه سایت جوملا ازم خواست اومدو دوباره wamp رو نصب کردم. ولی دیگه هر کاری میکنم به هیچ وجه wamp رو سیستمم آنلاین نمیشه. هیچ کدوم از سرویس هاش اجرا نمیشه. نمیدونم باید چیکار کنم که wamp راه بیافته و به کارام برسم. دق اومدم. کسی از اساتید میدونه چرا نمیتونم wamp رو run کنم ؟؟؟؟؟

اینم از تصاویر

97dxnpn0u3wxxgw7byi9.jpg

همونطور که میبینید این آرم قفل رو آیکون wamp هست و هر کاری میکنم آنلاین نمیشه.

و وقتی هم که از منو رو گزینه put online کلیک میکنم این ارور رو میده

cizj9b3ibqcu7e0aacci.jpg

اساتید من ممنون میشم تجربتون رو در اختیار این حقیر بزارید. نمیدونم چیکار باید بکنم دیگه. تو هیچ جا هم جوابی پیدا نکردم.:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اجرای همزمان سرورهای آپاچی و IIS مشکل دارد. دو راه حل:

1- وقتی شما سرور آپاچی اجرا می کنید یعنی میخواهید با جوملا کار کنید یا هر سیستم php باید از بخش ابزار مدیریت در کنترل پنل سرویس IIS را متوقف (Stop) کنید.

2- از پلت فرم خوب وب متریکس web matrix شرکت معظم مایکروسافت استفاده کنید. وب متریکس کاری می کنه که شما همزمان بدون اینکه مشکلی داشته باشید از دو برنامه همزمان استفاده کنید.

گوگل را باز کنید و بنویسید web matrix چیست و چگونه کار میکند .... بعد داونلود کنید و استفاده کنید و لذت ببرید.

لینک به ارسال

دستتون درد نکنه کمک بسیار بزرگی بود که هرگز فراموش نمیکنم. خیلی عالی بود ،حتما امشب دانلود میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...