رفتن به مطلب
irantechnic

اشکال در سیستم ارتباط باکاربران،پیامک ایرانیان

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من بعد از چند وقت تونستم به سایت جومینا بیام و دیدم چند تا افزونه عالی جدید معرفی شده

من وقتی افزونه SMS Contact که به سیستم پیامک ایرانیان وصل هست نصب می کنم این افزونه به راحتی و بدون مشکل نصب میشه در لوکال هاست با ارور زیر مواجه میشم که دلیلش را می دونم

PHP script F:\wamp\www\joomla\administrator\components\com_smscontact\admin.smscontact.php is protected by SourceGuardian and requires the SourceGuardian loader ixed.5.2.win. The SourceGuardian loader has not been installed, or is not installed correctly. Please find the required loader within SourceGuardian installation directory or visit the SourceGuardian php encoder site to download it.

که این ارور به دلیل نصب نبودن SourceGuardian است

ولی وقتی در سرور این افزونه را نصب می کنم با ارور زیر مواجه میشم

extension_dir does not exist: /usr/local/php5/lib/php/extensions/no-debug-non-zts-20060613

حالا سه تاسوال دارم

که اگه من کد صفحات این کامپوننت را بتونم دیکود کنم مشکل حل میشه یا نه که بشه در هاست هایی که SourceGuardian نصب نیست هم استفاده کرد ؟

دلیل ارور دوم چیه؟

وقتی هم که irpadminsend را نصب می کنم بعد از زدن ارسال کد 00 را میده دلیل چیه؟؟

فقط خواهشاً نگید که جست و جو می کردی چون با جست و جو به نتیجه نرسیدم

پیشاپیش از همکاری شما ممنونم:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

خوب اگر تونستید دی کد کنید که خیلی خوبه :-) مشکل ارورتون حل میشه

در سرو باید source guardian را نصب کنید تا بتونید استفاده نمایید

برای ارسال پیامک هم خوب از کجا میخواهید پیامک ارسال کنید باید از پیامک ایرانیان پیامک بخرید از هوا که پیامک ارسال نمیشه

لینک به ارسال

سلام.یه اشکال دیگه هم تو سایت من پیدا شده و اونم اینه که بعد از اینکه خبرنامه پیامکی رو تو سایتم نصب کردم(همونیکه جومینا هم ازش استفاده میکنه)،یه بازدید کننده سایت، میتونه شمارشو چند بار بزنه و سیستم حساسیتی به تکراری بودن نشون نمیده به جز اینکه یه پیغام مبنی بر تکراری بودن میده ولی باز هم پیامک تایید عضویت رو برای شماره تکراری میفرسته.اما در سایت جومینا اینجوری نیست.یعنی اگه من شماره گوشی خودمو برای بار دوم وارد کنم علاوه بر نشان دادن پیغام تکراری بودن شماره، هیچ پیامکی دریافت نمیکنم.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.ممنون

لینک به ارسال

در صورت ارسال اسپم اخطار خواهید گرفت

آدرس سایتتون را بدید

www.hamdaman.ir

لینک به ارسال

سلام

از دوستان کسی مشکل منو بررسی کرد؟

ممکنه از این مشکل تو سایت من سواستفاده بشه.من نمیدونم این درخواست ساده اسپم و کاملا منطقی بازم اسپم حساب میشه یا یه پیگیری ساده؟

از کمکتون ممنونم.

لینک به ارسال

لینک دانلودشو میخوام من این سایتو از قبلم داشتم اما نمیدونم پلاگینو چطور باید دانلود کنم خواهشن کمک کنید

لینک به ارسال

سلام

خدمت شما عرض شد :

source guardian بر روی سرور نصب میشه

با مدیریت هاست تماس بگیرید و در جریان بگذارید

بدرود

لینک به ارسال

میگن مدیر هاست در امریکاست بهش دسترسی ندارن هاست من رایگان هستش باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

اگر میخواهید سایتی قوی با پشتیبانی خوب داشته باشید باید به نوعی قید هاستهای رایگان رو بزنید :cool:

هاستهای رایگان اغلب محدودیت زیادی دارند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...