رفتن به مطلب
iranbeylan

علن اين error چيه؟ 403Forbidden

پست های پیشنهاد شده

علت اين error چيه و چطوري بايد حلش كرد؟؟

Forbidden

You do not have permission to access this document.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز سطح دسترسی فایل index.php رو چک کن

با عرض شرمندگی در محضر دوستان حرفه ای

بنده کاملا مبتدی هستم

من هم همین مشکل دوستمون رو دارم . ولی اینکه گفتید برم سطح دسترسی رو چک کنم یعنی دقیقا باید به چه صورت عمل کنم و از کجا این کار رو انجام بدم ؟

من جوملا 2.5 رو روی virtual machine با ویندوز 7 نصب کردم و داشتم روش کار میکردم که بعد همین جوملا رو آپلود کنیم روی سرور اصلی

اما امروز با روشن کردن ماشین و راه اندازی wamp . برای باز کردن localhost مشکل دارم و پیام خطا دریافت میکنم .

http 403

The website declined to show this webpage

Most likely causes:

•This website requires you to log in

دیروز برنامه dreamweaver هم نصب کردم ، که فکر کردم شاید مشکل از این باشه ، اما باز هم هیچ اتفاقی نیفتاد و من نمیتونم به صفحه مدیریت و یا هیچ صفحه ی دیگری دسترسی پیدا کنم

امیدوارم این اتفاق باعث نشه کل اطلاعات وارد شده تابحال از دست بره . راه حلی برای برداشتن اطلاعات مربوط به سایت و پایگاه داده و ... و بردن اون روی یک کامپیوتر دیگه هست ؟

لطفا کارهایی که میتونم انجام بدم تا این مشکل حل بشه رو بهم بگید ، حیاتیه

ممنون میشم

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

سلام دوستان

من علاوه بر انجام دادن راهنمایی های دوستان و حل مشکلم با phpmyadmin که باز نمیشد با localhost هم مشکل داشتم که..

بجای اینکه در آدرس بار IE تایپ بشه localhost زدم 127.0.0.1 و همه در ها به روی من باز شد . ;P

فایل host رو هم چک کردم و هیچ مشکلی نداشت و دقیقا سطر مربوط به تعریف localhost و 127.0.0.1 صحیح و سالم سرجاش بود اما نمیدونم چرا جواب نمیده

به هرحال مشکل ما فعلا اینطوری حل شده .

دوستان ببخشند سوالات من اینقدر سطح پایین و خنده داره . خب زیر آماتوریم ما بابا ببخشید !!!!

ممنون از همه ی دوستان انجمن

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...