رفتن به مطلب
sasanx22

مشکل جدید در سیستم مدیریت مدرسه جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به همه عزیزان

اول از همه باید یک تشکر به جای همه دوستان از کسانی که واقعا زحمت ترجمه و اماده سازی این مجموعه رو کشیده اند بکنم چونکه جدا از دانش واقعا کار وقت گیری بوده . من خودم شخصا چند سال هست که با نیوک کار می کنم و با جوملا اصلا آشنایی ندارم . ولی اگه کسی یکمی با کدها اشنایی داشته باشه به زحمات کار پی میبره.

بنده وقتی خواستم برای همسرم که معلم هست یک سایت بزنم .دیدم که این بهترین بهانه هست که با جوملا هم آشنا بشم و حالا مشکل ما:

در سیستم آموزشی جدید برای دبستان تا کلاس چهارم نمره حذف شده ( توصیفی) و به جای نمره از جملاتی مثل قابل قبول و درحد انتظار و ..... استفاده میشه حالا من وقتی خواستم به جای نمره این عبارات رو بزارم ، به جای نشان دادن فقط چند علامت سئوال نشون داده شد. (در ضمن فقط تعداد سه تا چهار کاراکتر رو هم بیشتر قبول نمیکنه ) این حالت معمولا زمانی اتفاق می افته که اون قسمت ترجمه نشده باشه .( البته زیاد مطمئن نیستم ) حالا هر کدام از دوستان اگه ممکنه لطف کنن و توضیح بدن که کدوم قسمت باید ویرایش بشه . باز هم ممنونم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوست عزیز به جومینا خوش آمدید .

بهتر هست قبلا از هر اقدامی یک بار برای همیشه قوانین رو مطالعه کنید .

* قبل از سوالی خوب سرچ کنید /. قبلا بارها در مورد علامت ؟؟؟؟ بجث شده و کاملا به نتیجه رسیده است .

یا حق

لینک به ارسال

ممنونم از پاسخ بسیا جامع و کامل شما

دوست عزیز متاسفانه در این انجمن جوی بدی حاکمه که کاملا مشهوده و غیر قابل انکاره . شما اگه میخواستی لطف کنی به جای متذکر شدم قوانین لینک اون قسمت رو درج میکردی . که هم ما نتیجه میگرفتیم و هم شما مجبور نبودید اعصاب خودتون رو خرد کنی.

من وقتی که خواستم اول تا مشکل رو تایپ کردم، یک لیست نشون داده شد و من همه مطالب مربوط رو خوندم . اما چیزی ندیدم .

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز با دو تا پست متوجه شدید جو بدی در تالار جومینا حاکمه ؟ :blush:

اینو کل میدونه که صممیت و دوستی در جومینا حرف اول رو میزنه /.

شما اگه به وقت دیگران ارزش بزارید درک خواهید کرد که ما قبلا باره وقت گزاشیم و جواب دادیم و شما عزیزان اگه لطف کنید و یک سرچ کوچیکی انجام بدید هم زودتر به جواب میرسید و هم این کار باعث میشود که ما هم وقت کنیم تا به کارهای دیگه و نو آوری های جدید فکر کنم .

@ احترام در مقابل احترام (وفت)

یا حق

لینک به ارسال

پسر خوب چرا حرف های خنده دار میزنی با دو تا پست یعنی چی؟ وقتی که داشتم دانبال جواب سوالم میگشتم . خیلی چیزا دستگیرم شد . دیگه نیاز به زدن پست نداره . حالا دیگه بگذریم. شما که نه ادرس و نه جواب به ما دادی . لااقل مردانگی کن و جواب این سوال رو درست بده و به حاشیه نرو .چون ظاهرا فقط شما هستید . البته من انتظار دارم آقای تهرانی هم یک جوابی به ما بدن .

من این تغییرات رو انجام دادم و مرحله به مرحله توضیح میدم ( فقط برای یک معلم و دانش آموزان . یک کلاس . بدون اولیا )

بعد از ورود:

1- انتخاب گروه مثلا کلاس دوم

2- انتخاب اسم دانش آموز

3- انخاب گزارش گزارشات ( من این قسمت رو این طوری تغییر دارم 1- وضعیت در ماه مهر 2- وضعیت در ماه آبان و...........)

4-مثلا انتخاب وضعیت در ماه دی ......ورود

5- تا اینجا همه چی خوبه و در قسمت بالا نوشته وضعیت در ماه دی و اسم استاد و مقطع تحصیلی و....

من قسمت مدیریت دوره رو به چهار بخش تقسیم کردم (1) خیلی خوب(2) خوب(3) قابل قبول (4)نیاز به تلاش بیشتر که مثلا جلوی ریاضی عدد 1 نشاندهنده خیلی خوب است

که چهار تا ستون هم درست شد . همه چی عالی ولی

حالا مشکل به وجود آمده:

عددهای وضعیت همه ماه ها مثل هم میشن . یعنی شما وقتی برای ماه مهر عدد1 رو وارد میکنید همه ماهها هم 1میشه

من دیدم در قسمتی که عدد ها رو وارد میشه . جای انتخایب چهار موضوع فقط هست

1- انتخاب معلم 2- انتخاب دانش آموز 3- انتخاب همون قسمت مدیریت دوره هست 4- انتخاب درس

در صورتی که انتخاب ماه که همون قسمت report است وجود نداره

من قسمت رو به منو ها اضافه کردم با ویرایش این سه پوشه

admin_task

admin_tasks

admin_views

قسمت add

فایل achievement

بقیه لازم نیست که بگم که در 5قسمت کدهایزیر رو اضافه کردم

[}

function getreports(){

$database =& JFactory::getDBO();

$database->setQuery(

" SELECT p_id value,period_name text"

." FROM #__joomreports_reports"

);

$reports[] = JHTML::_("select.option", '-1', JText::_('اreports'), 'value', 'text' );

$this->reports = array_merge( $periods, $database->loadObjectList());

}[/php]]

و همچنین کد های زیر

[//reports

$this->getreports();

$lists['reports']=JHTML::_("select.genericlist",$this->reports, 'period_id', 'class="inputbox" size="1" ', 'value', 'text',$row->reports_id );]

اضافه کردم و منو اضافه شد ولی مطمئنا جایی دیگه هم باید ویرایش بشه .

اگه لطف کنید و دقیق برام توضیح بدید ممنون میشم وگرنه که این همو رو الکی تایپ کردم

لینک به ارسال

با سلام

لااقل مردانگی کن و جواب این سوال رو درست بده و به حاشیه نرو .چون ظاهرا فقط شما هستید . البته من انتظار دارم آقای تهرانی هم یک جوابی به ما بدن .

دوست عزیزم ما اینجا با به کسی تعهد ندادیم که جوابگو باشیم ! حالو حوصله بحث هم نداریم !

بهتره صبر کنید تا جناب تهرانی جواتون رو بدن ! :blush:

:exclamation: بهتر بود قوانین رو رعایت میکردین و سوال جدیدتون رو طبق قوانین در تایپیک جدیدی مطرح میکردید .

احترام در مقابل احترام /.

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...