رفتن به مطلب
ramtin535

ارور 404 در نمایش مطالب زیر مجموعه ها و مخفی کردن زیر مجموعه ها در مجموعه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام.

من 2 مشکل دارم.

من چند مجموعه و زیر مجموعه دارم. : هتل ها > هتل های مالزی > هتل های کوالالامپور > هتل های سه ستاره.

من می خواهم فقط هتل ها > هتل های مالزی ، منو و زیر منو باشد و می خواهم با کلیک بر روی هتل های مالزی ، هتل های کوالالامپور نمایش داده شود. و وقتی روی هتل های کوالالامپور کلیک می کنیم ، هتل های سه ستاره نمایش داده شود و با کلیک بر روی هتل های سه ستاره مطالب هتل های سه ستاره به صورت لیست نمایش داده شود.

حالا مشکل من اینجاست که :

1.وقتی این مجموعه ها و زیر مجموعه ها را پیش می رویم ، وقتی روی هتل های سه ستاره کلیک می کنیم ، من می خواهم که مطالب این مجموعه ، به صورت لیست نمایش داده شود. ولی وقتی کلیک می کنیم ، ارور 404 می دهد.(این مجموعه مطلب دارد.)

2.من می خواهم وقتی روی هتل های مالزی کلیک می شود ، زیر مجموعه های مثلا مجموعه ی کوالالامپور نمایش داده نشود.(که شامل هتل های 1 و 2 و 3 ستاره است.)

با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لطفا نام کاربری و پسورد را پیغام خصوصی کنید و مشکلتون را دوباره توی پیغام بنویسید تا بررسی کنم

لینک به ارسال

لطفا نام کاربری و پسورد را پیغام خصوصی کنید و مشکلتون را دوباره توی پیغام بنویسید تا بررسی کنم

نام کاربری و پسورد به چه دردتون می خوره؟

اگه لازمه لطفا یکی از مدیران بگه تا برایش بفرستم

لطفا در سایت برسی کنید ببینید مشکل چیه

http://www.sepaassingapore.com/fa/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...