رفتن به مطلب
daneshpars

مشکل نمایش تاریخ در کیونا

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیران و اعضای جومینا.

بنده مدتی است که انجمن ساز کیونا را نصب کرده ام. و مشکلی که با این انجمن ساز دارم این است که زمان ها به هیچ عنوان در این انجمن نمایش داده نمیشود. حتی تاریخ تولد کاربران - و یا تاریخ ارسال تایپیک ها - موضوعات - تاریخ آخرین بازید و ...

و به جای نمایش تاریخ - این نوشته نشان داده می شود : " زمان نامشخص "

لطفا راهنمایی بفرمایید که بنده برای رفع این مشکل چه کار باید انجام دهم. و آیا امکان نمایش تاریخ شمسی در این انجمن ساز وجود دارد ؟

ضمناً من با تاریخ های افزونه های دیگر مشکلی ندارم.

:thankyou:

من از این نسخه ی انجمن ساز کیونا استفاده می کنم :

Kunena 1.6.4

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همگی.

الان داشتم داخل انجمن خود سایت کویننا به دنبال راهنمایی برای قرار دادن موقعیت های در بین پست های کیونا میگشتم که به بخش فارسی رفتم.

من یک مدت پیش در تاپیک بالا درخواست کرده بودم که کسی راه حلی برای نشان دادن تاریخ در کامپوننت کیوننا ارائه بده.

ولی هیچکس جوابم رو نداد. تا اینکه امشب راه حلش رو در بخش فارسی انجمن کیونا پیدا کردم.

کاربری به نام آقای حبیبی بودند که روی چند فایل کیونا کار کردن و این مشکل رو رفع کرده اند.

شما فقط کافیه فایل هایی که در ضمیمه قرار دادم رو در این مسیر آپلود کنید

components/com_kunena/lib

بعد مشکل نمایش تاریخ در این افزونه با ارزش حل میشه.

خودم تست کردم مشکل من که حل شد. و گفتم بهتره اینجا هم فایل ها رو قرار بدم که اگر بعداً کسی مثل من با این مشکل مواجه شد دیگه به راحتی بتونه حلش کنه.

دانلود :

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13262183441.zip

موفق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...