رفتن به مطلب
iranbeylan

چگونگي تغيير جهت منو در قالب؟

پست های پیشنهاد شده

من سايتي رو روي لوكان نصب كردم ولي منوي بالايي به جاي اينكه به سمت چپ باز شود مانند سايتهاي انگليسي به سمت راست باز مي شود. چه كدهايي رو بايد دستكاري كنم و از كجا بايد اينو انجام بدم.؟؟؟

:dodgy:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود .

این کار به راحتی قابل انجام است . به مدیریت ماژول ها بروید و ماژول مورد نظر خود را موقعیتش را راست قرار دهید .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

برای اینکار منوی شما باید راست چین باشه

یعنی فارسی سازی شده باشه

در غیر اینصورت منوی به صورت چپ چین باز خواهد شد

در پناه حق...

لینک به ارسال

درود .

این کار به راحتی قابل انجام است . به مدیریت ماژول ها بروید و ماژول مورد نظر خود را موقعیتش را راست قرار دهید .

موفق باشید

بايد خدمت شما عرض نمايم كه اين ماژول كاملا انگليسي و من اونو كاملا فاريش كردم و ماژولي بسياز زيباست كه اگه بتونم اين مشكلش رو هم حل كنم ميزارم واسه دانلود اما اين ماژول تنظيماتي واسه اين كار نداره.

سلام

برای اینکار منوی شما باید راست چین باشه

یعنی فارسی سازی شده باشه

در غیر اینصورت منوی به صورت چپ چین باز خواهد شد

در پناه حق...

درجواب اين دوستمون هم بايد بگم كه كاملا راست چين شده و هيچ اشكالي ندره و همه چي فارسي شده ولي نمي دونم چرا اينطوري شده و درست باز نميشه؟؟:cool:

حالا بعد اين تفاسير اگه با كدنويسي حل ميشه بگيد ببينم چيكار بايد كرد.

ممنون:afro:

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز همان طور که آقای مرادی گفتند ، برای اینکار منوی شما باید راست چین بشه یعنی همون RTL کردن

بعضی اوقات فارسی بودن یک افزونه دلیل بر RTL بودن آن نیست . شاید افزونه فارسی شده باشه ولی RTL نباشه

برای RTL کردن یک افزونه شما باید با زبان CSS آشنایی داشته باشید

از آنجاییکه روی لوکال تست میکنید حداقل بگید از چه افزونه ای استفاده میکنید تا من یا سایر دوستان و اساتید بتونیم کمکتون کنیم

هر چند اگه امکان دموی آنلاین را داشتید خیلی بهتر بود

میتونید از افزونه Firebug هم استفاده کنید . این افزونه متعلق به مرورگر فایرفاکس میباشد

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

من rtl كردم و كمي با css اشنايي دارم ولي بازم جواب نميده. من فايل اصلي رو در اختيار آقاي پارسا حسيني قرار دادم. ولي سعي مي كنم دموشو گير بيارم واستون بذارم.

لینک به ارسال

سلام

بالاخره تونستم درستش كنم. ولي گله اي كه از مديران سايت و اعضا دارم اينه كه هيشكي كمكم نكردند حتي به مديران سايت بصورت خصوصي پيام دادم حتي به آن اعتنايي نكرند. ولي با اين همه از دوستاني كه به اندازه دانش و توانايي هان كمكم كردند ممنونم.

حالا بگم چطوري شد ؟؟؟ خيلي راحت و فقط و فقط با يه تغيير ...

اين كد اصلي هستش .

کد:

.dj-main li:hover ul.dj-submenu {

left: 1px;

top: 35px;

background: #50b5d0;

padding: 3px;

border: 1px solid #0b4d97;

width: 190px;

height: auto;

z-index: 300;

}

تغييري كه من دادم تنها اين بود كه به جاي left : 1px اين رو جايگزين كردم: right:1px كليد كار اين بود.

چون اين شامل زير منوها ميشد. براي اينكار 3 روز وقت صرف كردم .

اميدوارم همه بتونن استفاده بكنند. :thankyou:;):D:cool:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...