رفتن به مطلب
naladra

مشکل در جومفیش

پست های پیشنهاد شده

دوستان من جوم فیش جومینا رو نصب کردم

در بالای صفحه مدیریتم این پیغامو میده

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 226

و در سایتم این پیغامو

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 184

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 193

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 217

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 226

Deprecated: Function eregi() is deprecated in C:\wamp\www\plugins\system\jfrouter.php on line 188

Deprecated: Function split() is deprecated in C:\wamp\www\plugins\system\jfrouter.php on line 189

لطفا کمک کنید:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته در کامپوننت جومفیش هم که وارد میشم این پیغام در بالای صفحه میاد

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 184

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 193

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\classes\JoomfishManager.class.php on line 217

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in C:\wamp\www\administrator\components\com_joomfish\models\cpanel.php on line 178

لطفا من را یاری کنید:thankyou:

سلام دوست عزیز

به جای استفاده از wamp برای لوکال از xampp استفاده کن مشکلت حل میشه.

من از xampp استفاده می کنم و جومفیش هم به خوبی کار میکنه.

موفق باشی.:thankyou:

لینک به ارسال

:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::

از همگی

فکر میکنم اکثر مشکلات من با این حل بشه:afro:

دوستان اگر کسی با جومفیش کار کرده یک نوضیح کای میدین که چکارایی باید کرد؟

من زبان عربی رو از سایت جوملا گرفتم و روی سایتم نصب کردم و همینطور پرچم رو هم درست کردم و آپ کردم و ماژول جومفیش هم در سایتم قرار دادم,الان تمام قسمت هایی که در سایتم هست با کلیک کردن بر روی پرچم عربی به زبان عربی تبدیل میکنه به غیر از مطالب سایتم.

الان میخوام بدونم به چه شکل میتونم مطالب سایتم هم به زبان عربی تبدیل کنم؟

:thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز

کار این کامپوننت فقط تبدیل زبان خود سایت هست و برای ترجمه مطالبتون باید یا خودتون اونو عربی بنویسید یا مثلا از ترجمه گر گوگل استفاده کنید

لینک به ارسال

بله دوست عزیز جومینایی

ولی مشکل اینجاست که نمی دونم کجای این کامپوننت باید مطالب ترجمه شده خودم رو وارد کنم؟

لینک به ارسال

با سلام

وارد قسمت ترجمه بشید در سمت چپ نوشته :

زبان ها: زبان مورد نظرتون رو انتخاب کنید

المان های محتوا: contents رو انتخاب کنید . / . بعد هم مطلب مورد نظرتون رو

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

میشه یک مقداری بیشتر توضیح بدید

چون وقتی به قسمت المان ها میرم فقط عنوان مطالبم رو میبینم و امکان ادیت مطلبم نیست.

لینک به ارسال

با سلام

در موارد این چنینی کمی کنجکاو باشید و به همجا سرک بکشید نترسید اتفاقی نمیوقته { البته رو لوکال}

مطلب مورد نظر رو انتخاب کنید و ار بالا ویرایش رو بزنید

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

زمانی که المان و زبان رو انتخاب می کنی لیست مطالبت رو بهت می ده برای ویرایش و اضافه کردن مطالب به زبان دیگه کافیه روی مطلب مورد نظر کلیک کنی(ویرایشش کنی ) در اونجا (از اونجایی که دوستان به خوبی فارسیش کردن ) قسمتی به نام اضافه کردن مطلب وجود داره

موفقق و پیروز باشید.:thankyou:

لینک به ارسال

دوستان عزیز بالاخره پیداش کردم:D

فکر کنم احتیاج به عینک دارم شدیده:P

بازم از همه تشکر میکنم:thankyou::thankyou::thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...