رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان من به اشتباه mod_feed رو روی یکی از سایتهام پاک کرد..بعد دیدم یدفعه دیگه اصلا سایت بالا نمی آد.

1-الان چه کنم

؟؟اصلا کار این ماژول چیه؟

راه حلش ؟

آدرس

سایتی که دچار این مشکل شده

www.markaziyazd.com

متشکر می شم اگه کمک کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

مطمئن هستید با حذف این ماژول دیگه به سایت دسترسی ندارید!!!؟ کار دیگری نکردید!!!!؟

غیر از این افزونه آیا افزونه دیگری نصب یا حذف یا فعال و یا غیر فعال نکردید!؟ یا...؟

این ماژول خبر خوان هست و با حذفش نباید چنین مشکلی پیش بیاد!!!

به هر حال می تونید از پک جوملایی که دانلود کردید برش گردونید...

ولی پیشنهاد می کنم ابتدا توضیح بیشتری بدهید که چه کردیددقیقا و بعد اینکه فعلا این کار رو انجام دهید:

آخرین نسخه جوملا سری 1.5 یعنی 1.5.25 رو دریافت کنید (ترجیحا جوملا 1.5 تیم مامبولرن) و بعد در هاستتون در دایرکتوری که جوملای فعلی رو آپلود کردید آپلود و بعد فقط اکسترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با تشکر از شما

دوست عزیز -چرا یک کار دیگه هم کردم و اون این بود که پاکسازی حافظه نهانگی رو از منوی ابزار جوملا هم زدم و محتویات اون که همین ماژول بوده رو حذف کردم.

البته : چرا من اینکار ها رو کردم؟

دلیلش این بود که من کامپوننت com_feedgator و ماژول slick-rss را نصب کرده بودم تا خبرخوان از یه سایتی بگذارم توی این سایت،،ولی یه مشکلی پیش اومده بود و اون اینکه در مدیریت سایت ، در قسمت مدیریت مطالب این مطالب rss هم می اومد که خیلی هم تعدادش زیاد بود و ما در مطالب خودمون گم میشدیم،،تصمیم گرفتم که کلا بیخیال rss بشم...ولی این مشکل که با حذف کامپونت و ماژول حذف نشد که هیچ !! حالا سایت هم خراب شد.

می ترسم با اکسترکت دورباره جوملا ،،کلی تغییر در راست چین کردن و فارسی کردن قالب ... و تنظیمات دیریت که انجام دادم.. واطلاعات مهم سایت بهم بخوره و اونوقت اول دردسره... جالبه که تو مدیریتش راحت وارد میشم و مشکلی نیست بجز rss

بازم ممنون میشم اگه بیشتر راهنایی کنید

لینک به ارسال

با سلام

1. افزونه هایی که حذف کردید مخصوصا اون کامپوننت رو دقت کنید که بعد از حذف بطور کامل حذف شده باشه یعنی اگر فایل یا پوشه ای از اون افزونه در هاست باقی هست دستی حذف کنید (اگر پلاگینی هم دارد حذف کنید) و همینطور اگر جدولی در دیتابیس ازش باقی مونده دستی حذف کنید... (قبل از کار با دیتابیس بک آپ فراموش نشه)

2. با آپلود و اکسترکت مشکلی پیش نمیاد ولی برای اطمینان می تونید قبل از هر کاری بک آپ بگیرید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...