رفتن به مطلب
بهار

اشکال در افزونه تایید ثبت نام توسط مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من از جوملای 1.5 استفاده میکنم.می خوام که در زمان ثبت نام کاربر در سایت ، ثبت نام کاربر فقط با ارسال لینک فعال سازی به ایمیل کاربر تایید نشود و اجازه ی ورور به سایت نداشته باشد و علاوه بر لینک فعال سازی ، مدیر هم بایستی ثبت نام او را تایید کند.چه طور این امکان را باید قرار بدهم که مدیر هم ثبت نام را تایید کند...

این پلاگین و هم که یه سری از دوستان معرفی کرده بودند و نصب کردم :

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/authentication/10737?qh=YTo0OntpOjA7czo0OiJqb2luIjtpOjE7czo2OiJqb2luZWQiO2k6MjtzOjc6ImpvaW5pbmciO2k6MztzOjU6ImpvaW5zIjt9

اما بعد از نصب چیکار باید کنم؟؟پلاگین و فعال کردم اما هیچ اتفاقی نیفتاد:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقت کنید که بعد از نصب و فعال سازی این پلاگین باید در تنظیمات کلی سایت نیز فعال سازی حساب کاربری رو روی " بله " تنظیم و ذخیره کرده باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقت کنید که بعد از نصب و فعال سازی این پلاگین باید در تنظیمات کلی سایت نیز فعال سازی حساب کاربری رو روی " بله " تنظیم و ذخیره کرده باشید...

موفق باشید

بله هست یعنی فعال سازی حساب کاربری جدید و روی بله قرار دادم.یعنی الان با نصب اون پلاگین باید درست کار کنه؟؟یعنی بعد از فرستاده شدن لینک فعال سازی و کلیک کاربر حتما باید مدیر هم فعال کند؟؟

لینک به ارسال

با سلام

بله باید به همین صورت باشد شما فقط بعد از نصب حتما پلاگین رو فعال کنید و در تنظیمات کلی هم فعال سازی حساب کاربری جدید روی بله باشه...

بعد از انجام این کارها می تونید یک حساب کاربری جهت تست ایجاد کنید و عملکردش رو بررسی کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...