رفتن به مطلب
fcmatoo

مشکل در سیستم تیکت دهی RS

پست های پیشنهاد شده

سلام

من به دنبال یک سیستم تیکت دهی خوب و عالی هستم ،

اول از همه عذر خواهی کنم از مدیریان خواستم در تایپیک قبلی موضوع را ادامه دهم ولی گفتم شاید چون موضوع جدیدی است بهتر است تایپیک جدید بزنم ،

اگر یادتان باشد قرار بود من برای یک همایش سایت بزنم که کاربر ارسال مقاله کند ، شماره پیگیری داشته باشد ، و نام مقاله و فایل ارسالی خود را ببیند ،

از طرف دیگر نام مقاله و فایل ارسالی به امیل مدیر سایت برود و مدیر سایت بتواند به او بگوید مقاله او در چه وضعیتی است ، در حال بررسی است ، تایید شده ، در دست داوران است ، تایید نشده ، بتواند این چند وضعیت را به کاربر بگوید ، حالا من می خواهم با سیستم تیکت دهی این کار را انجام دهم ولی نمی دانم از چه سیستمی استفاده کنم ، من RS tict را علی الحساب نصب کردم ولی یک مشکلی که دارم این است در تصویر زیر ببینید

e2l8hpa4pzz8e4bifyi.jpg

در قسمت ارسال مقاله ، یک مشکلی وجود دارد آن هم این است که دکمه ارسال درخواست را نمایش نمی دهد

حالا اگر دوستان سیستم بهتری می شناسند اعلام کنند

الته من مردد هستم بین این سیستم و افزونه ؟maqma_gpl

دوستان نظرتان درباره Huru Helpdesk چیست ؟

یک سوال من می خواهم زمانی که مدیر برای کاربر پیغام ارسال می کند ، به کاربر یک ایمیل ارسال بشود ، و کاربر فقط در تیکت خودش پیغام را ببیند آیا در سیستم تیکت دهی آرس تیکت زمانی که مدیر جواب می دهد در خود بخش کاربری کاربر می تواند جواب را ببیند بچه ها کمک !!!

به نظر شما برای چی در قسمت ارسال مقاله دکمه ارسال نمایش داده نمی شود ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما میتوانید این کار را با rsticket نسخه جدید براحتی انجام دهید این افزونه هم اکنون در خود سایت جومینا نصب است و برای رد یابی ارسال های اعضا استفاده میشود

لینک به ارسال

خوب نسخه جدید RS ticet را از کجا باید دانلود کنم ،

آقای تهرانی ببخشید ولی چون من موضوع من چند تا بود شما دقیقا کدام موضوع را می گویئد

هنوز مشکل من در آن قسمتی که عکسش را هم گذاشتم حل نشد هر کاری کردم مشکلم حل نشد

لینک به ارسال

لینک افزونه rsticket

البته نسخه pro و تجاری

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/help-desk/12496?qh=YToxOntpOjA7czo5OiJyc3RpY2tldHMiO30%3D

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

دوستان چه جوری از طریق کنترل پنل کاربرر اس تیکت می توانم به کاربر پیغام بدهم به طوری که کاربر در پنل خودش پیغام را ببیند یک چیز دیگر

به عکس زیر دقت کنید

attachment.php?aid=2278

من می خواهم به جای وضعیت که روی همه نوشته باز آنجا وضعبت مقاله بدهم

یعنی به جای باز بنویسد تایید شده ، تایید نشده ، در دست داور است ، در دست اقدام است

چه جوری باید این کار را انجام بدهم

لینک به ارسال

دوستان من مي خواهم يك فيلد در افزونه اضافه كنم

يعني تقريبا برنامه نويسي

منظورم اين است كه من مي خواهم در قسمت مديريت افزونه كه سه گزينه دارد به عنوان باز ،‌در دست اجرا و بسته شده

مي خواهم يك گزينه ديگر هم اضافه كنم

تو را خدا كمكم كنيد

تا فردا بيشتر مهلت ندارم

لینک به ارسال

دوستان من مي خواهم يك فيلد در افزونه اضافه كنم

يعني تقريبا برنامه نويسي

منظورم اين است كه من مي خواهم در قسمت مديريت افزونه كه سه گزينه دارد به عنوان باز ،‌در دست اجرا و بسته شده

مي خواهم يك گزينه ديگر هم اضافه كنم

تو را خدا كمكم كنيد

تا فردا بيشتر مهلت ندارم

دوست عزیز

این جیزی نیست که بتوان به سادگی انجام داد. باید به یک برنامه نویس سفارش دهید ضمن اینکه فرایند تخصیص لیبل در این افزونه بر مبنای شروطی بصورت خودکار صورت می گیرد و افزودن یک لیبل دیگه در صورت نسبت ندادن به شروط از پیش تعیین شده ویژگی خودکار رو از بین می بره. اگر این مهم براتون اهمیت نداره می تونید از نسخه ی پرو این افزونه استفاده کنید که افزودن لیبل و دانشنامه رو در خودش داره.

یاعلی

لینک به ارسال

آقاي پارسا

نشخه پرو را از كجا بايد دانلود كنم

خواهش مي كنم كمكم كنيد

واقعا به اين سيستم نياز دارم و تا فردا هم بيشتر مهلت ندارم

آيا نسخه پرو اين مشكل را حل مي كند ؟

يعني همان چيزي كه من مي خواهم را مي دهد بدون مشكل

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...