رفتن به مطلب
qaem

mod_sot article slideshow

پست های پیشنهاد شده

سلام

کسی از دوستان با این ماژول کار کرده

تنظیماتش چه جوریه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

دوست عزیز بد نمیشد یه دمویی چیزی میزاشتی یا خود ماژول رو آپلود کنی و اینجا میزاشتی تا دوستان راهنماییت کنن.

با سپاس

لینک به ارسال

اضافه کردن مطالب و عکسها ، درواقع من ابتدا یک بخش که مطالبش عکس داشت را انتخاب کردم .محل قرار کرفتن ماژول رو banner1 گذاشتم اما اصلا ماژول رو نشان نمیده حتی موقعیت های دیگه رو امتحان کزدم بازم نشون نداد . با تعویض قالب هم تغییری حاصل نشد . مسئله اینه که اصلا هیج چیزی نشون داده نمیشه . بعضی مواقع هم کلا سایت بالا نمیاد و یک error مربوط خط 270 و یا 267 در فایل php میده. نسخه جوملای من 1.5.23 هست . اگه تونستید راهش بندازید یک اسکرین شات از صفحه خود ماژول بدید.

لینک به ارسال

ممکنه با افزونه های دیگه مشکل داشته باشه

شما با روش آزمون و خطا افزونه های دیگه رو غیرفعال کنید ببینید این ماژول با افزونه های دیگه مشکل داره یا نه

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

آقا نشد :@

اینم خطایی که نشون میده

Fatal error: Class 'JFile' not found in /home/netimpl/public_html/modules/mod_sot_article_slideshow/assets/SotArticles.php on line 250

:huh:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...