رفتن به مطلب
khalilpoor

مشکل با HTML سفارشی

پست های پیشنهاد شده

دوستان خوبم توی انجمن جومینا

می خوام کد مثلا روز شمار عاشورا یا مثلا کد وبگذر رو بذارم . همه کارهای که دوستان در پستهای قبلی و موجود در انجمن گفتند رو انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم .

HTML من هم سفارشی هست . موقعیت روهم درست می کنم . فعال هم میکنم . ولی فقط عنوان رو نشون میده .

** قابل توجه مدیران انجمن = در انجمن هم چنین پستی بود ولی توضیحات کامل نبود . ****

اگه ماژول به خصوصی هست بگین .

*** بازم میگم مشکل من اینه که همه چیز رو درست انجام میدم ولی وقتی توی سایت میرم فقط عنوان ماژول رو نمایش میده ، برای اصلاح وقتی به بخش HTML میرم میبینم کدها به هم ریخته هستش ***

لطفا کمک کنید .

پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان خوبم توی انجمن جومینا

می خوام کد مثلا روز شمار عاشورا یا مثلا کد وبگذر رو بذارم . همه کارهای که دوستان در پستهای قبلی و موجود در انجمن گفتند رو انجام دادم ولی به نتیجه نرسیدم .

HTML من هم سفارشی هست . موقعیت روهم درست می کنم . فعال هم میکنم . ولی فقط عنوان رو نشون میده .

** قابل توجه مدیران انجمن = در انجمن هم چنین پستی بود ولی توضیحات کامل نبود . ****

اگه ماژول به خصوصی هست بگین .

*** بازم میگم مشکل من اینه که همه چیز رو درست انجام میدم ولی وقتی توی سایت میرم فقط عنوان ماژول رو نمایش میده ، برای اصلاح وقتی به بخش HTML میرم میبینم کدها به هم ریخته هستش ***

لطفا کمک کنید .

پیشاپیش ممنون از راهنمایی دوستان

برای قرار دادن کد هایی شبیه این ، اول باید پوشه کانفیگوریشن در هاستت رو دسترسی 777 بدی بعد در تنظبمات سایت ، وبرایشگر رو غیر فعال کنی ،بعد در html دستی کد رو قرار بدی ، ذخیره کنی ، دوباره ویرایشگر رو برگردونی ، و در آخر دوباره سطح دسترسی کانفیگوریشن رو برگردونی

(البته چند روزیه وبگذر مشکل داره ها ;) )

و راه ساده تر هم که آقا مصطفی گفت میتونی ازافزونه استفاده کنی

:thankyou:

لینک به ارسال

برادر این لینک افزونه رو قرار میدید برامون ؟ یه توضیح کوچولو بدید !!!!

لینک به ارسال

نصب با موفقیت انجام شد . ولی کار باهاش رو بلد نیستم .توی کامپوننت ها نصب شد. یه خورده رو توضیح بدید تا آخرشو میرم خودم .

ممنون

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

یک ماژول هم دارد که بعد از نصب در مدیریت ماژول ها قرار می گیرد... توسط اون کد رو قرار دهید و در موقعیت مورد نظرتون منتشر کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

ممنونم

منتشر کردم برادر ولی کد ها رو توی کدوم قسمت بنویسم ؟

سه تا قسمت داره !!!

notepad

code written

source of code

کد ها رو باید توی کدوم قسمت بنویسم ؟

لینک به ارسال

با سلام

اگه موس رو رو هر کدوم از این نوشته ها در خود افزوننه نگاه می داشتی توضیح داده ...

Code written

یا حق

لینک به ارسال

يك نكته ساده كه شايد رعايت نكرده باشيد

نمي شه كه همينجوري الكي كد را نشون نده. مطمينيد كه كد را در قسمت html مي زنيد. يعني تو خود اديتور ننويسيد. از اديتور گزينه html يا code يا source را بزنيد و كد را اونجا بونيد

لینک به ارسال

البته شما میتونید از راه های ساده تری هم استفاده کنید (اگر کد نویسی بلد نیستید)

1) استفاده از مازول ModulesAnywhere

2) استفاده از انواه مازول های شمارش معکوس (Countdown)

نکته:

بعضی از این ماژول ها و پلاگین ها (مثلا Yoogallery) درست عمل نمیکنند در ماژول HTML دستی و در مطلب عمل میکنند

لینک به ارسال

يك نكته ساده كه شايد رعايت نكرده باشيد

نمي شه كه همينجوري الكي كد را نشون نده. مطمينيد كه كد را در قسمت html مي زنيد. يعني تو خود اديتور ننويسيد. از اديتور گزينه html يا code يا source را بزنيد و كد را اونجا بونيد

با سلام

در جوملا بصورت پیشفرض اغلب کدها ناقص ذخیره می شوند حتی از طریق html يا code يا source ادیتور....(راه کارهای حل این مشکل بارها در انجمن توضیح داده شده...

موفق باشید

لینک به ارسال

عزیزان من .

جناب آقای شمسی : توی قسمت کد ریتن هم نوشتم ولی بعد از ذخیره کردن میرم توی سایت ، عنوان ماژول هست ولی به جای عملکرد ماژول این نوشته ((( "E'1 ))) . و دوباره توی کد ریتن به جای کدهای HTML من ، اینو مینویسه "E'1 . فکر کنم یه جورایی دکمه ذخیره فعالی نیست .

جناب آقای قادری : آره داداش توی قسمت HTML می نویسم . ولی بازم همون مشکل رو دارم . ذخیره که می کنم و میرم توی سایت فقط عنوان ماژول رو نشون میده . وقتی برمیگردم به کدهای HTML می بینم که به جای کدهایی که نوشته بودم . یه سری کد نامفهوم نوشته شده .

**** دوستان عزیز ، آیا باید در تنظیمات اصلی سایت کاری بکنم ؟ مثلا در تنظیمات کلی و در قسمت ویرایشگر پیش فرض یا جایی دیگه و یا مثلا ماژول HTML سفارشی رو منتشر نکنم ؟

؟؟؟؟؟ یه سوال دیگه اگه ماژول jumi واسه این کار هست ، پس چرا کامپوننت jumi هم توی قسمت کامپوننت ها نصب شد ؟ آیا باید اونجا هم کاری انجام بدم و بعد ماژول jumi رو فعال کنم ؟

با تشکر از حسن نیت همه دوستان

لینک به ارسال

ببینید دوست عزیز

برای بعضی از ماژول ها کامپوننت هایی هم منتشر میشه این به این معنی نیست که ماژول بدرد نمی خوره در حقیقت ماژول در این جا نقش یک رابط را بازی میکنه بین کامپوننت و صفحه سایت (البته باز هم میگم فقط برای بعضی افزونه ها)

شما باید ابتدا نوع ماژول و کامپوننت را بررسی کنید و بعد در همین تاپیک خبر آن را بدهید

یا پ خ به من بدهید تا شما را بیشتر راهنمایی کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...