رفتن به مطلب
صدرا حسابی

مشکل ادامه مطلب بعضی از لینک های فارسی!

پست های پیشنهاد شده

دمو از مشکل در آرشیو اخبار

اسم مستعار یا انگلیسی تمام لینک های سایتم رو انگلیسی گذاشتم، ولی برای اخبار می خواستم اسم مستعار به صورت فارسی باشه، مثل همیشه از unicode slug استفاده کردم ولی به یه مشکلی خوردم که بعضی از لینک های فارسی شده به ادامه مطلب نمی روند(اگه از صفحه اصلی متن کامل رو بزنید می بینید) و عنوانشون هم که به صورت لینک هست کار نمی کنه!

unicode slug رو پاک کردم و از این پچ استفاده کردم تا لینک ها فارسی بشن و متن اسم مستعار خبر ها رو پاک کردم دوباره مطالب رو ثبت کردم تا توسط این پچ لینک ها فارسی بشن!

و باز هم مشکل همون جوری مثل قبل برقراره! مشکل از تعداد کاراکترم نیست اگه دقت کنین چهار خبر اخر لینکشون فارسی، ولی 2 تاشون فعال نیستن!

به نظرتون مشکل از کجاست؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تغییری در فایل اچ تی اکسس ندادید؟ یا افزونه ای نصب نکردید که در این فایل تغییراتی ایجاد کنه

لینک به ارسال

نه هیچ تغییری در htaccess ندادم و هنوز هم به صورت htaccess.txt هست و mod_rewrite رو فعال نکردم! چیزی که عجیبه این که تو ای چهار تا خبر نگاه کنید دوتاش لینک شدن دوتاش نشدن! می دونم که به تعداد زیاد کاراکتر مربوط نیست و باید به حساس بودن به حروف مربوط باشه احتمالا که این مشکل پیش می آد

لینک به ارسال

مشکلم رو همین جوری که پیش می ره این جا هم می نویسم که اگه دوستان تونستن من رو راهنمایی کنن.

مشکل اسم مستعارهای من با حرف "ح" و اگه این حرف در اسم مستعار باشه مطلب دیگه لینک نمی شه!الان از پچی که گفتم استفاده کردم و قبلش با unicode slug هم این مشکل وجود داشته، مشکل از سرور نیست رو لوکال هم مشکل وجود داره، و اینکه با تغییر قالبم مشکل حل نمی شه، جوملای منم نسخه 1.5.25 جوملا فارسی هستش!

لینک به ارسال

دوستان کسی نظری نداره در این مورد یا به همچین مشکلی نخورده!؟ من هر چی جستجو کردم و گشتم کسی با "ح" تا حالا مشکل نداشته!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...