رفتن به مطلب
robat2153

علت این ارورconfigration phpدر نصب جوملا چیست

پست های پیشنهاد شده

سلام-هنگام نصب جوملا در هاست بعد مرحله اول تو مرحله دوم یک سری از حالت ها باید سبز رنگ باشه اما حالتconfigration php خیر هستش چطور بله شود؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام-هنگام نصب جوملا در هاست بعد مرحله اول تو مرحله دوم یک سری از حالت ها باید سبز رنگ باشه اما حالتconfigration php خیر هستش چطور بله شود؟

فک کنم قرمز بودنش بخاطر عدم سطح دسترسی هست که میتونی سطح دسترسی رو بالا ببری که از نظر امنیتی کم میشه!

لینک به ارسال

سطح دسترسی چطور باید بالا ببرم مهندس

از cpanel برو به file manager.. بعد از ستون Perms میتونی تغییر بدی

777 بالاترین سطح دسترسی و کمترین امنیت رو داره !!:exclamation:

که من توصیه میکنم سطح دسترسی رو تغییر ندی!

لینک به ارسال

با سلام

شما در این وضعیت قبل از نصب دسترسی پوشه installation رو روی 777 بزار اگر حل شد که هیچ اگر نشد مجدد روی همون 755 تنظیم کن و مراحل نصب رو طی کن و در مرحله آخر سیستم کدی رو بصورت اتوماتیک بهتون می ده که باید در فایل configuration.php واقع در دایرکتوری که پک جوملا رو آپلود کردید قرار دهید... (اگر فایل configuration.php رو نداشتید بسازید و کدی که سیستم در مرحله آخر نصب بهتون میدهد رو درش قرار دهید...)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام خدمت دوست عزیز

روش امن تر برای نوشتن در configure بدون تغییر به 777 استفاده از ftp است.

در هنگام نصب جوملا از شما ftp می خواد اونو درست ست کنید فایلتون بدون مشکل تغییر می کنه. اگه هم جوملا رو نصب کردید از قسمت تنظیمات کلی این کار رو انجام بدید

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...