رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

الان که دارم این پستو میدم سرم به شدت درد گرفته.

همیشه میگن اگه خودتونو بذارید جای طرفه مقابل خیلی حرفا رو نمیزنید و خیلی کار ها رو نمیکنید.

اگه من جای آقا امیر بودم تاحالا هزار باره فعالیت رو کنار میذاشتم ولی ما شاء الله چه حوصله و صبر قابل تقدیری دارن.

فقط میتونم از امیر جان تشکر کنم و بگم :

توکل بر خدا

ما همه جوره پشتیبان شما ایم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

واقعاً متاسفم!:dodgy:

حیف زحمت برای اینجور آدم ها! فقط همین!

لیاقت فکر کردن و جواب دادن رو هم نداری. بگذریم.

آقای تهرانی واقعاً زحماتتون رو تحسین میکنم.

راستش من نه برای الحاقات عضو شدم نه برای دعوتنامه یا اسم یا...

فقط به خاطر اخلاق و شخصیت مدیران سایت و ارزشی که برای کاربرانشون قائل مشین و همچنین جمع صمیمی اعضای جومینا هست که همچنان به جومینا میام و روز به روز با اشتیاق بیشتر.

من هم همه جوره در خدمتم حتی اگر جومینایی هم وجود نداشته باشه باز هم پشتیبان تمام دستندرکاران جومینا هستم.

هرکاری که بتونم برای پیشرفت جومینا خواهم کرد. روی من همه جوره حساب کنید.

لینک به ارسال

سلام به همگی

واقعا متاسفم! نه به خاطر بسته شدن موقتی جومینا چرا که بزودی باز خواهد شد و با روند بهتری شروع به کار خواهد کرد. تاسفم به خاطر اون شخص هست که با کارش وجود خودش رو برد زیر سوال...!!!

در مورد صحبتهای این شخص در مورد آقای تهرانی، قبولش واقعا سخته برام! به قول حضرت امیر(ع) بین درستی و نادرستی فقط 4 انگشت فاصله هست! به حضرت عرض می کنند چطور؟ حضرت 4 انگشت دست خود رو بین گوش و چشمشون قرار می دن(اگر دقت کنید دقیقا بین گوش و چشم چهار انگشت فاصله هست) یعنی اونچه که شنیدی رو بیخیال اونچه که دیدی رو بچسب...

بنده مدت زیادی نیست که با جومینا و آقای تهرانی آشنا شدم ولی همین مدت زمان کم از رفتار و سکنات آقای تهرانی انسانیت و شخصیت بالاشون واضح هست و حرفهای اون کاربر در مورد ایشون اصلا برام قابل قبول نیست و در واقع به نظرم اون کاربر خواسته با این کار وجهه خودش رو ببره بالا و رو گندکاری خودش سرپوش بزاره ولی بدتر گند زده به خودش...

از بتدا که بنده با جومینا آشنا شدم بواسطه دانلود چند افزونه عمومی بود و به پاس زحمات عزیزان مخصوصا آقای تهرانی نتونستم بعد از دانلود افزونه عمومی راهم رو بکشم و برم و به پاس زحمات عزیزان و همچنین آقای تهرانی فعالیتم رو هر چند به خاطر وقت کم فعالیت کمم رو در انجمن شروع کردم بدون هیچ چشم داشتی به گرفتن عضویت یا... و همچنان تا زمانی که در نت بیام و برم در جومینا فعالیت خواهم کرد و هر کاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم...

خلاصه که جومینا رو عشق است

با آرزوی موفقیت روز افزون برای آقای تهرانی، جومینا و اعضای خوب و عزیزش

یا علی

لینک به ارسال

سلام

من پست کاربر saman را پاک کردم چون شرمم میاد در انجمن جومینا همچین پستی وجود داشته باشه از حمایت دوستان هم ممنونم

در خود جومفا جواب ایشون را دادم گرچه انصافا جوابی برای ارسال نداشتم . فرض÷کنید دارید تو خیابون میرید یه دیونه بیاد به شما فحش بده چی جوابی دارید بهش بدید . من بلد نیستم جوابی بدم

آی پی این کاربر هم

شناسه IP: 94.183.245.19

نام هاست:

(اگر قابل یافتن است) 94-183-245-19.rasana.net

هست که ماله شاتله و البته کاملا مشخص . در صورت ادامه مطلب ازشون شکایت حقوقی میکنم . سئوال جواب ما میمونه برای دادگاه . اتفاقا در اینجا دادگاه ها هم خلوته چون کسی حال رفتن به دادگاه را نداره .

گرچه ایشون میترسه آدرس سایتش را بده اما همین آی پی برای کارهای حقوقی کافیه

دوستانی که در جومینا زحمت کشیده اند نگران نباشند مسلما سیستمی میزاریم که زحماتشون بی پاسخ نمونه .

در مورد جومفیش هم این الحاق آماده شده و خودم هم راهنمای فارسی انلاین بهش اضافه کردم که طی 3 یا 4 روز آینده که سایت باز میشه ، البته با سیستم جدید منتشرش میکنم

وقتی امیر جان شما مدرک یعنی کپی رایت نداری چی جوری شکایت می کنی

مثلا جوملارت کپی رایت داره ولی جومینا نه به شما هم قبلا گفتم شما گفتی الان زوده کپی رایت رو بگیریم برای سایت

این دزدی ها برای همه جا هست نه برای جومینا و ...

لینک به ارسال

آقا شهریار موضوع از کپی رایت گذشته... می شه به عنوان مزاحمت و تهمت شکایت کرد...

لینک به ارسال

سلام

من وقتی امروز مثل هرروز آدرس سایت جومینا رو زدم و با صفحه بسته و پیام آقای تهرانی مواجه شدم خیلی تغجب کردم. بعد که اومدم توی انجمن و قضیه رو فهمیدم خیلی دلم گرفت. البته از همون روزای اول میشد این اتفاقها رو پیش بینی کرد ولی خب آدما خوبن مگه خلافش ثابت بشه و آقا امیر هم طبق همین نظریه عمل کردن. منم مثل همه دوستان این عمل زشت رو محکوم میکنم و آمادگی خودم رو برای هرگونه همکاری اعلام میکنم.

خوشحالم که قراره جومینا پر نشاطتر از قبل به کار خودش ادامه بده.

یا علی...

لینک به ارسال

سلام

منم شوکه شدم. ان شاءالله که جومینا با قدرت مجددا راه اندازی میشه.

حضرت علی علیه السلام می فرمایند: ارزش هر شخص به اندازه همت اوست.

من تو این مدت شخص آقای تهرانی رو آدم پرتلاشی دیدم و مطمئنم با ایده های جدید به کارشون ادامه میدن و این جنگولک بازی های یه عده اندک جلوی فعالیت های ایشون رو نمیگیره.

لینک به ارسال

جنای تهرانی عزیز منم امروز وقتی شنیدم تعجب کردم من یه مدت که از خونه دورم و کس دیگه برام انجمن رو چک میکنه(داداشم)

من خیلی چیزا تو جومینا یاد گرفتم و یه جورایی مدیون جومینام شما هر کاری داشتی بگو یه پیام خصوصی هم بهت میدم

اون بابا هم یه سایتی بده ببینه بعضی از اعضای کوچک جومینا چی کارا میتونن بکنن حتی کار به ورود اساتید Bl4ck.Viper, اميرعلي

نکشه

لینک به ارسال

سلام امیر جان

من با جومینا جوملا رو شناختم

ما که بی صبرانه منتظرت برنامه های بعدی جومینا هستم

انشاله موضوع هر چه زودتر رفع بشده

و هر چه در توان من است برای پیشرفت جومینا دریخ نخواهم کرد

:thankyou:

لینک به ارسال

چند روزی نبودم. تا اومدم دیدم سایت بستست شوکه شدم

چو بیشه تهی ماند از نره شیر

شغالان در آیند در آنجا دلیر

چو بیشه ز شیران تهی یافتند

سگان فرصت روبهی یافتند

دوستمون حرف قشنگی زده.

منم میگم این آدما ارزش بحث کردن را هم ندارند. قضیه طرفه که باور میکنه شبه. حالا هرچی هم بهش بگی باب روزه میگه نه . شبه

امیر جون تو زمینه گرافیک هرکاری داشتی من در خدمتم. همه جور طراحی. و هر کار دیگه که از دستم بر بیاد. در خدمتم. امیدوارم تموم مشکلات زودتر حل بشه.

یه پیام خصوصی هم زدم برات

لینک به ارسال

آقای تهرانی من ابتدا به شما تبریک میگم

شما بسیار عالی با مدیریت خودتون توانستید جومینا رو بر روی زبان کسانی که با جوملا کار میکنن بیارید و مواردی از این قبل هم همیشه با سایت های موفق بوده ، هست و خواهد بود.

این نشان از موفقیت بالای شما هستش

انشااله موفق و پیروز باشید

اگر کمکی از بنده ساخته است حاضر به همکاری بیشتر با شما هستم

لینک به ارسال

سلام

یه این ماه قسم تنها هدف من از راه اندازی جومینا جمع کردن دوستانی مثل شما در یک جا بوده . خیلی از شما سپاسگذارم و سر تعظیم فرود میارم .

راستش میخواستم جومینا را ببرم رو سیستم امتیازی که کار را برای کاربرها سخت میکرد از طرفی چند تا از مدیران هم طی نامه و تماس تلفنی به من گفتن روال جومینا را همینطوری ادامه بده و یه سری پیشنهاد دادن که انشاالله حتما بکار میبرم .

در مورد شکایت خانم من وکیله اتفاقا کارش هم خیلی خوبه ، دیشب یه دادخواست تنظیم کرد در صورتی که ادامه بده میگم به جریان بندازتش . اتفاقا همون ip هم کافی است چون مشخصه در چه تاریخ و ساعتی پست داده شده و دقیقا جاش معموله . روال کار هم به این صورته وقتی شکایت انجام میشه دادگاه به شاتل دستور قضایی میده که آی پی را رهگیری کنه در اساس رکوردهاش و شخص را احضار میکنن . در ضمن باز هم باید دستور قضایی بگیریم که آی پی ها در جومفا هم بهمون بدن ، نه اینکه دوستان جومفایی ندن بلکه باید این کار از طریق دستور قضایی مستند باشه . اونوقت روال اینه که ببینیم قاضی در مقابل دادخواست ما چی میگه که البته معلومه چی میگه .

این پرسه زمان بر هست و ممکنه بین 4 تا 6 ماه طول بکشه اما یکبار برای همیشه باید این بساط جمع بشه . الان ه-ک سایت تا 2 سال زندان داره و این مورد هم جزو اختلال محسوب میشه . این ها گذاشته ام ببینم ادامه کار چی میشه فعلا کاری نکردم و دست نگه داشته ام .

.

تمام کاربران جومینا را فعلا حذف میکنم و کسانی که قبلا عضو بوده اند میتونند یک فرم را پر کنند تا نسبت به فعال سازی آن ها اقدام بشه . میدانم این برای کاربرها باعث ایجاد زحمت میشه اما یکی یه سنگ میدازه تو چاه 100 نفر باید درش بیارن .

راستش میخ.استم کل امکانات جومینا را ببرم در سایت جدیدمون که یک ماهی هست داریم تلاش میکنیم راه اندازی بشه و عضویت ها را کلا حذف کنم در ان جا هم چون سیستم امتیازی بود هر کس بنا به میزان فعالیتش میتونست دانلود داشته باشه اما صحبت با سایر مدیران نظرم را عوض کرد .

باز هم از حمایتهای شما ممنونم و باور کنید هر چقدر دیروز حالم گرفته شد امروز انرژی دارم وقتی میبینم چندین کاربر میان میگن هر کمکی از دست ما بر میاد انجام میدیم متوجه میشم که سیاستم درست بوده ، من در پستهای قبلی همیشه میگفتم که برای من مهمه که یک کاربر احساس کنه جومینا متعلق به خودشه که انصافا هم همینطوره این احساس باعث میشه که در چنین مواقعی کاربرها بخوان در فعالیت سایت خودشون مشارکت کنند . این ارزشش از 1000 تا قالب و کامپوننت بیشتره و اصلا نمیشه روش ارزش گذاشت . امروز جومینا را باز میکنم و روال قبلی را ادامه میدیم

ارادتمند

امیررضا تهرانی

لینک به ارسال

بعد از سالها کار با جوملا و سر و کار داشتن با محیط های کاربری، به عینه دیدم که بعضی یوزرهای تهی مغز، چگونه فکر می کنند یک شبه عالم شدند. و همیشه زحمت خودشونو زیاد کردند و حداقل مجبور شدند برای مدت زیادی همه چیز را ببوسند و کنار بگذارند. :1:

من هم به اتفاق دیگر کاربران خوب، تلاشگر و دلسوز جومینا، ضمن عرض تبریک خدمت جناب آقای تهرانی تصمیم جدیدشان را به فال نیک می گیرم و در خودم هم احساس مسئولیت بیشتری خواهم کرد. :heart:

لینک به ارسال

سلام آقای تهرانی

با تصمیمی که گرفتید خیلی خوشحالمون کردید. فکر میکنم ازین به بعد همه مون بیشتر قدر جومینا رو بدونیم.

من نتونستم داخل سایت ثبت نام کنم لطفا بررسی کنید ببینید مشکلی نداره.

لینک به ارسال

آقای تهرانی صمیمانه به شما و تمامی دوستان با وفا و یار همیشگی جومینا تبریک میگم....;)

این بزرگ ترین افتخاره که بتونیم توی جومینا خدمتی بکنیم...

"دوست رو باید درمواقع سختی شناخت"

"دوست رو باید درمواقع سختی شناخت"

لینک به ارسال

سلام

کسانی که قبلا عضو بوده اند میتوانند با مراجعه به

http://joomina.ir/form.html

و پر نمودن فرم مربوطه دوباره اقدام به ثبت نام نمایند

لازم به ذکر است دسترسی اعضا دوباره به آن ها داده خواهد شد منتها این فرم جهت ثبت اطلاعات آنها میباشد که قائدتا این اطلاعات هم نزد ما محفوظ است

لینک به ارسال

امیر جان از تصمیمی که گرفتی خیلی خوشحالم و تبریک میگم هم میلاد امام حسن مجتبی علیه السلام رو و هم اینکه از تو این قضیه سر بلند بیرون اومدی.

راستی لینکی که دادی ما رو به صفحه ورود راهنمائی میکنه که البته حساب کاربری هم مسدوده

لینک به ارسال

راستی لینکی که دادی ما رو به صفحه ورود راهنمائی میکنه که البته حساب کاربری هم مسدوده

مشکل من هم همینه

لینک به ارسال

سلام

بعد از پر کردن دوباره به همین صفحه برمیگردد، تکلیف چیست؟

لینک به ارسال

سلام

لازم به ذکر است دسترسی اعضا دوباره به آن ها داده خواهد شد منتها این فرم جهت ثبت اطلاعات آنها میباشد که قائدتا این اطلاعات هم نزد ما محفوظ است

سلام آقاس تهرانی من الان داخل سایت رفتم دوباره دیدم که در کنار سایت نوشته اعضای آنلاین اسم من نوشته یعنی هنوز اکانت دارم آیا دوباره اون فروم رو پر کنم ؟

لینک به ارسال

آقا ما چکار کنیم؟؟؟ آخه منطقی نیست که دسترسی به فرم ویژه اعضا باشه آخه

لینک به ارسال

آقا ما چکار کنیم؟؟؟ آخه منطقی نیست که دسترسی به فرم ویژه اعضا باشه آخه

من هم به فرم دسترسي ندارم. ميزنه بايد وارد سايت بشيد. اكانت قبليم غيرفعاله

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...