رفتن به مطلب
fantome10

قرار دادن عکس در کامپوننت k2

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به تمام اساتید و دوستان متخصص

من به مشکلی برخوردم که با 5-6 ساعت سرو کله زدن باهاش نتونستم متوجه بشم مشکلم کجاست.

قطعا میدونم یه جای کارم مشکل داره ولی متاسفانه هرچی سرو کله زدم نفهمیدم دلیلش برای چیه :(

من تو کامچوننت k2 یه مجموعه ساختم و بعدش 4 تا زیر مجموعه و برای هر کدام از زیر مجموعه ها مجدد چند زیر مجموعه دیگه ساختم.

مشکلم این هست که وقتی میخوام واسه زیر مجموعه دوومم عکس بزارم تصویرم رو خیلی بزرگت تر از اندازه واقعی نمایش میده یعنی به اندازه 450*450

و چون تصویرم کوچکتر هست بزرگ میشه و پیکسل پیکسل میشه !

به عنوان مثال شما در نظر بگیرید من در k2 یک مجموه ساختم به نام کتاب ها سپس 4 تا زیر مجموعه ساختم به نام کتابهای علمی ، کتابهای فرهنگی، کتابهای هنری و کتابهای متفرقه و برای هر کدام از این زیرمجموعه ها باز زیر مجموعه دیگری ساختم به عنوان مثال برای زیر مجموعه کتابهای هنری ، زیر مجموعه دیگری ساختم به نام های کتب موسیقی، کتب طراحی و ...

وقتی میخوام واسه زیر مجموعه های اولم (مثلا مجموعه کتابهای علمی یا کتابهای هنری )عکس بزارم وقتی تصویر رو قرار میدم اندازش خیلی بزرگ میشه در واقع به طور اتومات تبدیل میشه به 450*450 پیکسل . در صورتی که عکس من 200*200 پیکسل هستش. چطور میتونم این مشکل رو حل کنم.

با سپاس

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هرکاری کردم درست نشد. لطفا کمک کنید. اینقدر تغییرات دادم داره سایتم خراب میشه. :(:(:(

لینک به ارسال

کسی نمیدونه مشکلمو چجوری میشه حل کرد ؟ :64 (28): دوستان خواهشن کمک کنید. کارم خیلی گیره :x (35):

لینک به ارسال

سلام

شما بررسی کنید ببینید در تنظیمات این افزونه

تنظیم اندازه عکس موجود هست یا نه

در غیر این صورت شما مجبور هستید عکسهاتون رو در اندازه افزونه قرار بدید.

در ضمن :

از ارسال پست های پشت سرهم خوداری کنید(قوانین انجمن...!)

لینک به ارسال

با سپاس از پاسخ شما .

پست های تکراری دلیلش واسه این بود که احتیاج به کمک داشتم وبا توجه به این که تقریبا 2 روزی میشه که این پست رو ایجاد کردم اما دوستان توجهی نداشتند و یا فراموش شده بودیم.

در هر صورت از تذکرتون ممنونم. :thankyou:

در مورد کامپوننت k2 قطعا حضرتعالی استحضار دارید که تنظیمات زیادی داره و راستش به دلیل داشتن تنظیمات زیاد برای من مقداری پیچیده شده. تنظیم برای سایز عکس وجود داره ولی نمیدونم کدوم قسمت از تنظیمات عکس رو باید تغییر بدم. حتی من سعی کردم در این کامپوننت تمام قسمتهایی که مربوط به اندازه تصویر هست رو اندازش رو کوچک کنم. ولی باز هم نشد.

من فقط میخوام بدونم دلیل اینکه خود به خود اندازه عکسم رو بزرگ میکنه چیه و چجوری میتونم اصلاحش کنم.

با تشکر فراوان

لینک به ارسال

هرکاری کردم درست نشد. لطفا کمک کنید. اینقدر تغییرات دادم داره سایتم خراب میشه. :(:(:(

سلام دوست عزیز

من با k2 کار نکردم ولی گویا این مشکل خیلی ها است به لینک زیر نگاه کنید

http://community.getk2.org/forum/topics/content-module-image-resizing

امیدوارم کمکی براتون باشه

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

داخل کامپوننت k2 تنظیمات خیلی زیادی وجود دارد و خیلی ها هم به هم مرتبط می باشند.

یعنی اگر شما در یک مکان سایز تصاویر را 200*200 انتخاب کنی و در مکان دیگه یک خیر را بله کنید تنظیمات شما نادیده گرفته می شود و یک سری دیگر از تنظیمات اعمال می شود.

پس نتیجه ای که میشه از حرف های من بگیری اینه که باید خیلی سرو کله بزنی تا موتوجه بشی چی به چی هست.

یک نمونه خیلی خوب و مرتب از این کامپوننت که من خیلی کار کردم که این شد داخل سایت پارسیان می باشد.از منو سمت راست به بخش فروشگاه یا حراجی یا آموزش بروید تا کاملا خودتون ببینید.

حالا این مواردی که در زیر آوردم رو چک کن اگر درست شد که خدارو شکر و به بقیه کاربران هم بگو که استفاده کنند.و اگر هم نشد بعد میریم فکر دیگه ای می کنیم

1 :از قسمت پارامتر ها ببین سایز تصاویری که وارد شده صحیح است یانه

2 :از داخل مجموعه پدر از منو های سمت چپ پارامترهای زیر مجموعه - مهم است که تعداد ستون ها چند عدد باشد

3 - روی سایز واقعی تصاویر خودتم مطمئن باش که مربع باشد.(حرچند که خودش تغییر سایز می دهد)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...