رفتن به مطلب
rassoulxp

مشکل قیمت در ویرچوال مارت

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

من نسخه ویرچوال مارت فارسی رو از جومینا خریداری کردم و اون رو سایتم نصب کردم ولی زمانی که محصولاتی بیشتر از قیمت ده میلیون ریال رو در اون وارد میکنم خودش اتوماتیک قیمت اون رو 9999999.9999تغییر میدهد. و به صورت 10.000.000 ریال نشونشون میده . ولی قیمتهای زیر ده میلیون ریال رو درست نشون میدهد.

لطفا راهنمایی نمایید.

rasoul.niki@gmail.com

با سپاس فراوان

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از تنظیمات فروشگاه به راحتی می توانید این مشکلات را رفع کنید.

لینک به ارسال

با سلام

از تنظیمات فروشگاه به راحتی می توانید این مشکلات را رفع کنید.

با سلام

من تنظیمات فروشگاه رو بررسی کردم ، ولی متاسفانه جایی که مربوط به این قضیه هست رو پیدا نکردم ، اگه لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم .

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز در این باره خیلی تو انجمن بحث شده

لطفا ابتدا جستجو کنید

http://forum.joomina.ir/search.php

با تشکر از شما دوست عزیز

من تو انجمن خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکرده بودم که پست گذاشتم ، اگه پستی در این رابطه هست برام بزاری ممنونتون میشم

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز در این باره خیلی تو انجمن بحث شده

لطفا ابتدا جستجو کنید

http://forum.joomina.ir/search.php

با تشکر از شما دوست عزیز

من تو انجمن خیلی گشتم ولی چیزی پیدا نکرده بودم که پست گذاشتم ، اگه پستی در این رابطه هست برام بزاری ممنونتون میشم

با تشکر

با سلام و خسته نباشید

آقای مرتضی من توساتتون هم جستجو کردم هم مطالب مربوط به قیمت رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم

خواهشن در صورت امکان رانمایی فرمایید که چی کار کنم؟

با تشکر

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

من نسخه ویرچوال مارت فارسی رو از جومینا خریداری کردم و اون رو سایتم نصب کردم ولی زمانی که محصولاتی بیشتر از قیمت ده میلیون ریال رو در اون وارد میکنم خودش اتوماتیک قیمت اون رو 9999999.9999تغییر میدهد. و به صورت 10.000.000 ریال نشونشون میده . ولی قیمتهای زیر ده میلیون ریال رو درست نشون میدهد.

لطفا راهنمایی نمایید.

rasoul.niki@gmail.com

با سپاس فراوان

شما بجای ریال از تومان استفاده کن برادر. مشکلت حل میشه

یا علی

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

لطفا راهنمایی نمایید.

rasoul.niki@gmail.com

با سپاس فراوان

یا علی

برادر ممنون از راهنماییتون ولی وقتی از تومن استفاده میکنم پرداخت آنلاین بانک ملتم بجای تومن ریال ریخته میشه ، بنابراین ضرر میکنم

با سپاس

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

لطفا راهنمایی نمایید.

rasoul.niki@gmail.com

با سپاس فراوان

یا علی

برادر ممنون از راهنماییتون ولی وقتی از تومن استفاده میکنم پرداخت آنلاین بانک ملتم بجای تومن ریال ریخته میشه ، بنابراین ضرر میکنم

با سپاس

من هم همین مشکل رو دارم حتی تو انجمن سایت ویرچومارت (virtemart) عضو شدم که فقط همین مشکل رو مطرح کنم ولی کسی جواب درستی نداد ضمناٌ چند نفر هم مثل ما همین مشکل رو داشتن.

دوستان عزیز لطفاٌ راهنمایی کنید شاید ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

لطفا راهنمایی نمایید.

rasoul.niki@gmail.com

با سپاس فراوان

یا علی

با سپاس

من هم همین مشکل رو دارم حتی تو انجمن سایت ویرچومارت (virtemart) عضو شدم که فقط همین مشکل رو مطرح کنم ولی کسی جواب درستی نداد ضمناٌ چند نفر هم مثل ما همین مشکل رو داشتن.

دوستان عزیز لطفاٌ راهنمایی کنید شاید ما هم حرفی برای گفتن داشته باشیم.:thankyou:

سلام دوستان

برای رفع مشکل فوق:

یعنی اگر قیمت های سایت شما "تومان" می باشد، وارد بخش روش های پرداخت- بانک ملت- تب پیکربندی بشید و همونطور که در عکس پیوست میبینید

به جای 10 عدد 0.1 را بنویسید، این یعنی اگر قیمت ها تومن می باشند در هنگام پرداخت اونها رو تقسیم بر 0.10 کن که نتیجه مشخصه :cool:

download.php?imgf=13246332011.JPG

بدرود

لینک به ارسال

سلام

شما اینرو بررسی کردیدو مطمئن شدید؟؟

من این افزونه رو بررسی نکردم

ولی تو این کدی که شما قرار دادید

کد درست هستش

اگه تومان قرار بدید باید تقسیم بر 10 بشه

اگه تقسیم بر 0.1 کنید

به قیمت یک صفر اضافه میشه.

لینک به ارسال

چیزی رو که یادم رفت در پست قبلی بگم اینه که:

واحد پولی (ریال یا تومان) در قسمت پیکربندی ملت، در آخرین کامپوننت اتصال ویرچومارت به ملت که توسط جناب رضوانی عزیز منتشر شده

فقط درست نمایش داده نمیشه. یعنی اگر واحد پولی رو تومان قرار بدید بازهم ریال نشون میده. اما درست کار میکنه :1:

برای مطمئن شده از این مورد میتونید از آدرس زیر:

public_html/administrator/components/com_virtuemart/classes/payment

فایل ps_joominamellat.cfg.php رو با یک ادیتور باز کرده و در خط unit به جای 'r' (ریال) 't' (تومن) قرار دهید.

وقت خوش

سلام

شما اینرو بررسی کردیدو مطمئن شدید؟؟

من این افزونه رو بررسی نکردم

ولی تو این کدی که شما قرار دادید

کد درست هستش

اگه تقسیم بر 0.1 کنید

سلام

روزتون بخیر،

بله من این رو امتحان کردم و الان کاملاً درست کار میکنه میتونید روی سایت lgcenter.ir مشاهده بفرمائید.

ارادتمند شما

لینک به ارسال

واحد پولی (ریال یا تومان) در قسمت پیکربندی ملت، در آخرین کامپوننت اتصال ویرچومارت به ملت که توسط جناب رضوانی عزیز منتشر شده

فقط درست نمایش داده نمیشه. یعنی اگر واحد پولی رو تومان قرار بدید بازهم ریال نشون میده. اما درست کار میکنه :1:

فایل ps_joominamellat.cfg.php رو با یک ادیتور باز کرده و در خط unit به جای 'r' (ریال) 't' (تومن) قرار دهید.

وقت خوش

کد درست هستش

اگه تقسیم بر 0.1 کنید

دوست من از طرف همه تشکر میکنم که پاسخ دادین البته امتحان نکردم ٫در فروشگاه خودم از ماژول پرداخت بانک سامان استفاده کردم و این دستورلعمل برای ماژول بانک ملت است

چیکار باید کرد؟

لینک به ارسال

وقت خوش

کد درست هستش

اگه تقسیم بر 0.1 کنید

دوست من از طرف همه تشکر میکنم که پاسخ دادین البته امتحان نکردم ٫در فروشگاه خودم از ماژول پرداخت بانک سامان استفاده کردم و این دستورلعمل برای ماژول بانک ملت است

چیکار باید کرد؟

متاسفانه هنوز از افزونه سامان استفاده نکردم

اما اگر مشکلتون رو بفرمائید به محض تست خدمتتون عرض خواهم کرد.

با سپاس

لینک به ارسال

سلام

برای افزایش ارقام قیمت در دیتابیس باید به phpmyadmin هاستتون برید و در جدول vm_product_price در فیلد product_price که به صورت (decimal(12.5 است مقدار را تغییر دهید و مثلا (decimal(65 کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...