رفتن به مطلب
a_askari

نرخ ساعتی طراحی سایت و پشتیبانی از آن در دراز مدت

پست های پیشنهاد شده

کسی می دونه هزینه طراحی و پشتیبانی یک سایت به صورت ساعتی رو باید چقدر

در نظر گرفت یعنی ساعتی چقدر؟ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

جناب عسکری

این انجمنی که انتخاب کردید جای مناسبی برای طرح این سوال نیست!!

ولی در کل هزینه بستگی به تخصص و نظر طراح داره

شاید کسی بگه ساعتی 1000 تومان

وشاید هم کسی بگه ساعتی 10000 تومان

لینک به ارسال

درود

البته این سوال را میشه در این انجمن نیز پرسید . به هر حال این انجمن طراحان جوملا میباشد .

دوست عزیز دستمزد بستگی به کار و زمانی که شاز شما میبرد میباشد . به طور مثال :

گاهی اوقات شما برای ایجاد یک فرم شاید یک ساعت وقت بگذارید گاهی هم چند روز متوالی . بستگی به زحمت و وقتی که از شما میبرد می باشد .

در ضمن پشتیبانی را نیز باید حساب شود . چون پشتیبانی خیلی از وقت طراحان را می گیرد .

امیدوارم موثر بوده باشه

لینک به ارسال

علاوه بر این ها به مهارت شما بستگی داره..شاید من یه کار را تو 3 ساعت انجام بدم..شاید یکی از شما تو نیم ساعت خیلی بهتر از من انجام بدید ! اصلا این ها را ساعتی نباید حساب کرد!

لینک به ارسال

علاوه بر این ها به مهارت شما بستگی داره..شاید من یه کار را تو 3 ساعت انجام بدم..شاید یکی از شما تو نیم ساعت خیلی بهتر از من انجام بدید ! اصلا این ها را ساعتی نباید حساب کرد!

سلام

بالاخره سایت رو یا پروژه ای می بندن یا زمانی

وقتی بحث پشتیبانی به میون میاد به نظر من ساعتی باید حساب کرد.

من سایت یه مدرسه رو گرفته بودم چند بار رفتم بهشون آموزش دادم که چطور مطلب بذارن ولی یاد نگرفتن! مسئولیتش افتاد گردن خودم. هر موقع مطلب میدن که بذارم گریه میکنم چون مثلاً عکس میدن توی فایل word ! یعنی اصلاً ربطی به مهارت نداره من هر بار بخوام یه مطلب براشون بذارم حداقل نیم ساعت طول میکشه. تا برم تو فوتوشاپ و عکس کم حجم و کنم و مطلب رو ویرایش کنم و ...

توی پشتیبانی باید به شرایط هر دو طرف توجه بشه و توافقیه. من توی این سه سال به این نتیجه رسیدم که اگر هزینه درخواستی مثلاً ساعتی 2000 تومان برای مشتری صرف نمیکنه دوستانه کار رو واگذار کنم چون زیر 2000 تومان برای منم صرف نمیکنه. مگر اینکه برای توشه آخرت بخوام به کار ادامه بدم :)

لینک به ارسال

semac خیلی قشنگ و جالب نوشت

چون این بلا هم سر من اومده

اصولا پشتیبانی از سایت به نظر من هزینه اش از طراحی سایت بیشتره

مخصوصا برای کسانی که خیلی سطحشون پایینه(و کلا برای ما دردسر درست می کنند)

و ساعتی حساب کردن کمی غیر منطقیه(فرض بر این بگیرید می خواهید اول سال قرارداد ببندید برای یک سال اونوقت بنویسید ساعتی 2 تومن)

شاید بشه پشتیانی اش رو با پشتیبانی سایت کامپیوتری که شبکه کردید مقایسه کرد(البته منظورم اینه که ماهیانه حساب می کنند و بستگی به وسعت شبکه و ... داره)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...