رفتن به مطلب
mporki

در خواست راهنمایی در مورد منوها

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود من یک سوال در مورد منوها از خدمتتون داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید.

من چند مجموعه و چند زیر مجموعه واسه مطالبم به صورت زیر ایجاد کردم.

شهرها

- شهر تهران

-- روستای 1 شهر تهران

-- روستای 2 شهر تهران

- شهر شیراز شیراز

-- روستای 1 شهر شیراز

-- روستای 2 شهر شیراز

میخوام در صفحه اصلی یک منو با عنوان شهرها داشته باشم که درونش لیست شهرها یعنی تهران و شیراز باشن (این منو فقط در صفحه اصلی نشون داده بشه ولیست مجموعه شهرهایی که مطبی ندارن هم نشون داده بشه)

بعدش وقتی روی اسم هر شهری که از در این منو هست کلیک کنم در صفحه ای که میاد مطالب مجموعه شهر مورد نظر رو نشون بده به علاوه یک منو با عنوان روستاهای همون شهر که پس از کلیک روی اسم هر روستا مطالب همون روستا با منو لیست روستاها رو نشون بده

من هرچی با منوها و ماژول ها ور رفتم چیزی متوجه نشدم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

راستش من درست متوجه نشدم لطفا با یه عکس دقیق توضیح بدین

بعد این منو افقی باز بشه یا عمودی؟

منو بالای این سایت رو ببینید منظورتون اینجوریه

www.parssimin.com

لینک به ارسال

سلام

www.parssimin.com

دوست عزیز منظور کلیم نمایش یک منو افقی عادی در یک مجموعه خاص هست. یعنی واسه هر مجموعه یک منو خاص نشون بده

لینک به ارسال

سلام

www.parssimin.com

دوست عزیز منظور کلیم نمایش یک منو افقی عادی در یک مجموعه خاص هست. یعنی واسه هر مجموعه یک منو خاص نشون بده

سلام

فکرکنم در قسمت منو مورد نظر ، نوعش رو مطالب انتخاب کنی و در زیر مجموعه اش نمایش لیست مجموعه های بخش رو انتخاب کنی ، وقتی روی شهر کلیک کنی ، در صفحه ی جدید ، محموعه های اون بخش رو نشون میده ، با یه منو که سر جاش هست برای انتخاب های دیگه

اگه منظورتو خوب متوجه شده باشم!

:1:

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اول باید منویی (نه آیتم منو!) بسازی که نام شهرها رو داخل خودش نگه داره و هر کدوم از این شهرها به صفحه ای که توضیحات اون شهر و نوشتی لینک بشن سپس این منو رو بصورت پیش فرض در صفحه اصلی قرار بدی

بعد

کافیه به تعداد شهرهای مورد نظرت منو (نه آیتم منو! ) بسازی و هر کدوم رو به یه ماژول از جنس منو نسبت بدی

بعد داخل هر کدوم از منوی شهرها نام روستاهاشون و قرار بدی که هر کدوم لینک شدن به صفحه ی توضیحات اون روستا.

کار تمومه حالا فقط کافیه به هر کدوم از ماژول های منو که ساختی مراجعه کنی(در بخش ماژول ها) و در بخش اختصاص منو بگی که اون منو در چه صفحه ای آشکار بشه.مثلا در ماژول شهر تهران بری و بگی که منوی شهر تهران (که حاویه لینکهای روستاهای تهرانه) رو وقتی در منوی اصلی روی لینک تهران کلیک کردم نشون بده یعنی لینک : منوی شهرها ->تهران و انتخاب کنی!

امیدوارم خوب توضیح داده باشم:idea:

لینک به ارسال

دوست عزیز خیلی کمک کرد اما برای انتساب روستاها به توضیحات مطلبشون از چه گزینه ای استفاده کنم؟

مطالب بایگانی شده

یک مطلب خاص

لیست همه مجموعه ها

مجموع بلاگ

لیست مجموعه

مطالب ویژه

ایجاد مطلب

دوست عزیز خیلی کمک کرد اما برای انتساب روستاها به توضیحات مطلبشون از چه گزینه ای استفاده کنم؟

مطالب بایگانی شده

یک مطلب خاص

لیست همه مجموعه ها

مجموع بلاگ

لیست مجموعه

مطالب ویژه

ایجاد مطلب

در ضمن چطور میتونم لیست روستاها رو به شهرها اضافه کنم از آیتم استفاده کنم؟

لینک به ارسال

همونطور که اقای مرادی گفت اگه می خوای به محض کلیک بروی نام روستا تمام توضیحات اون دیده بشهفتوضیحات رو بعنوان یک مطلب در سایت منتشر کن و از گزینه ی

یک مطلب خاص

برای لینک به اون مطلب استفاده کن

موفق باشی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...