رفتن به مطلب
ehsan_sabet62

غیرفعال شدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام !

نمدونم چرا یه دفعه سایتم غیر فعال شد !

نشسته بودم یه عالم روش کار کرده بودم .

بعد زدم دیدم هیچی نشون نمیده . نه پیغام خطایی نه هیچی !

دوستان به نظرتون برای عیب یابی باید از کجا شروع کنم ؟

البته یه بار کلا همه چیو حذف و دوباره نصب کردم ها !

راستی اینم بگم که سایت رو اگه قالب های پیشفرض جوملا بزارم درست کار میکنه ولی اگه از قالب های دیگه استفاده کنم اینطوری میشه !

آدرس سایت هم : www.itsabet.ir/home

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

از جوملای کدام تیم استفاده می کنید؟

روی لوکال هستید یا هاست؟

موفق باشید

سلام !

فکر کنم تیم مامبولرن بود ، نسخه 1.5 و روی هاست استفاده میکنم.

لینک به ارسال

اگر روی قالب جوملا بزاری کار میکنه؟

اگر آره پس فایلهای قالبت رو پاک کردی

اگر خیر یه بار پوشه TEMPLATE رو از نو آپلود کن.

بزار هر فایل تکراری اوررایت بشه

لینک به ارسال

این مشکل رو فقط با یه قالب خاص داره که نصب می کنید یا کلا با قالب ها نصب شده مشکل داره؟ موقع نصب قالب ارور دریافت نمی کنید؟ چون سایت رو در فولدر home نصب کردید باید تنظیمات ftp رو هم به درستی برای سایتتون انجام داده باشید تا افزونه ها درست نصب بشن.

لینک به ارسال

اگر روی قالب جوملا بزاری کار میکنه؟

اگر آره پس فایلهای قالبت رو پاک کردی

اگر خیر یه بار پوشه TEMPLATE رو از نو آپلود کن.

بزار هر فایل تکراری اوررایت بشه

سلام!

آره رو قالبهای پیشفرض کار میکنه !

فایل های قالب رو هم دوباره اوررایت کردم ، یک بار هم کلا پاک کردم دوباره نصب کردم از داخل مدیریت .

این مشکل رو فقط با یه قالب خاص داره که نصب می کنید یا کلا با قالب ها نصب شده مشکل داره؟ موقع نصب قالب ارور دریافت نمی کنید؟ چون سایت رو در فولدر home نصب کردید باید تنظیمات ftp رو هم به درستی برای سایتتون انجام داده باشید تا افزونه ها درست نصب بشن.

سلام!

قالبهایی که خودم با آرتیستر درست کردم اینجور شده ، البته قبلا درست کار میکرد . نه هیچ اروری نمیده ، تنظیمات ftp هم کاملا دقیق و درسته . راستی این مشکل یدفعه ایجاد شد ، یعنی سایت داشت درست کار میکرد ومن وقتی در حال بروزرسانی بودم . خواستم یه پیشنمایش ببینم دیدم یهو اینجور شده !:huh:

لینک به ارسال

پس احتمال زیاد مشکل از دیتابیستون هست، یه نگاه به قسمت jos_templates_menu دیتابیستون بندازید

من نیگا کردم ، چیزی نفهمیدم ، شما ببین چیزی متوجه میشی ؟

download.php?imgf=13215126361.jpg

راستی اینو بگم یه دوتا قالب دیگه هم نصب کردم امتحان کنم ، از قالبهایی که تو جومینا بوده ، باز هم دیدم همینطوریه ! دیگه نمیدونم باید چیکا کنم ؟!:huh::(

لینک به ارسال

الان قالب paradise هم مشکل داره؟ یه کاری می تونی تست کنی، قالبات تو لوکال که درست اجرا می شن؟ تو لوکال نصب کن و فولد تمپلیت رو به صورت دستی جایگزین کن، اول فولد قبلی رو فقط پاک کن، و در دیتابیستم این جدول jos_templates_menu رو جایگزین کن(بازم اول قبلیرو پاک کن!)، قبل هر کاریم از دیتابیس موجودت یه بک آپ بگیر

لینک به ارسال
راستی این مشکل یدفعه ایجاد شد ، یعنی سایت داشت درست کار میکرد ومن وقتی در حال بروزرسانی بودم . خواستم یه پیشنمایش ببینم دیدم یهو اینجور شده !

با سلام

میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید داشتید چی رو بروزرسانی میکردید ؟

بروزرسانی جوملا بوده یا افزونه ها یا داشتید مطلبی رو مینوشتید یا تنظیماتی رو تغییر داده بودید ؟

چون اینکه میگید یهو اینجوری شد خودش خیلی جای سوال میتونه ایجاد کنه .

به احتمال زیاد سایتتون دچار confilict شده .

ورژن دقیق جوملاتون رو هم بگید . اگه از 1.5.25 استفاده نکردید سعی کنید به این ورژن ارتقا بدید

یه راه دیگه هم اینکه یکبار بسته نصبی جوملا رو روی هاستون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه installation رو حذف کنید

اگه اروری هم نمیبینید برای اطمینان یه سری هم به فایل لاگ ارورتون هم بزنید شاید بتونه راه گشا باشه . بعضی ارورها تو این فایل ثبت میشن ولی شاید از چشم ما پنهان باشند

مواردی رو که گفتم انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال
راستی این مشکل یدفعه ایجاد شد ، یعنی سایت داشت درست کار میکرد ومن وقتی در حال بروزرسانی بودم . خواستم یه پیشنمایش ببینم دیدم یهو اینجور شده !

با سلام

میشه یه خورده بیشتر توضیح بدید داشتید چی رو بروزرسانی میکردید ؟

بروزرسانی جوملا بوده یا افزونه ها یا داشتید مطلبی رو مینوشتید یا تنظیماتی رو تغییر داده بودید ؟

چون اینکه میگید یهو اینجوری شد خودش خیلی جای سوال میتونه ایجاد کنه .

به احتمال زیاد سایتتون دچار confilict شده .

ورژن دقیق جوملاتون رو هم بگید . اگه از 1.5.25 استفاده نکردید سعی کنید به این ورژن ارتقا بدید

یه راه دیگه هم اینکه یکبار بسته نصبی جوملا رو روی هاستون اکسترکت کنید و بدون نصب جوملا پوشه installation رو حذف کنید

اگه اروری هم نمیبینید برای اطمینان یه سری هم به فایل لاگ ارورتون هم بزنید شاید بتونه راه گشا باشه . بعضی ارورها تو این فایل ثبت میشن ولی شاید از چشم ما پنهان باشند

مواردی رو که گفتم انجام بدید و نتیجه رو اعلام کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

سلام ...!

با تشکر از همه دوستای عزیز ...

به پیشنهاد این دوستمون قبل از اینکه دوباره کاری انجام بدم یه سر به فایل لاگ ارور زدم ... دیدم اونجا اسم یکی از ماژول ها (اسلاید شو) رو نوشته سریع اومدم غیرفعالش کردم ... خدا رو شکر درست شد ...

حالا باید ببینم با اون اسلاید شو چیکار میشه کرد ... آخه اسلاید شو خیلی باحالی بود ... حیف !

ولی خدا رو شکر سایت بحال اولش برگشت باز هم از شما دوستای عزیز تشکر میکنم !

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...