رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

بعد از نصب کامپوننت در قسمت مدیریت با ارورهای زیر روبرو میشم

Warning: require(/home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/config.artforms.php) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in /home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/lib/af.lib.core.php on line 86

Warning: require(/home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/config.artforms.php) [function.require]: failed to open stream: Permission denied in /home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/lib/af.lib.core.php on line 86

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/config.artforms.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/seveniti/public_html/administrator/components/com_artforms/lib/af.lib.core.php on line 86

ممنون میشم راهنمایی کنید :thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

فکر کنم مشکل از Permissionها و همون سطح دسترسی هاباشه

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

راه حل ؟؟؟؟؟؟؟؟

از هاست به پوشه مورد نظربرو و سطح دسترسی ها رو بالا ببر که ادمین بتونه تغییرات انجام بده

تغییر سطح دسترسی که بلدی؟!

لینک به ارسال

سلام

من هم هنگام کار با "آرت فرم" وقتی که می خوام اوون رو از تووی افزونه لینک به منو بدم با ارور زیر مواجه میشم:

com\httpdocs\persian\administrator\components\com_artforms\lib\af.lib.adm.php on line 23

لطفا در صورت امکان راهنمایی کنین

مرسی

لینک به ارسال

سلام

راه حل ؟؟؟؟؟؟؟؟

از هاست به پوشه مورد نظربرو و سطح دسترسی ها رو بالا ببر که ادمین بتونه تغییرات انجام بده

تغییر سطح دسترسی که بلدی؟!

نه متاسفانه ! اگه بیشتر توضیح بدی ممنون میشم :thankyou:

لینک به ارسال

در گوگل سرچ کن مثلا » آموزش تغییر سطح دسترسی در سی پنل

سوال دیگه ای هست درخصوصی بپرس

لینک به ارسال

آموزش تغییر سطح دسترسی در جومینا لرن موجود هست می تونید از لینک زیر فیلم آموزشی رو مشاهده نمایید

http://joominalearn.ir/index.php?option=com_seyret&task=videodirectlink&Itemid=21&id=33

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

من هم هنگام کار با "آرت فرم" وقتی که می خوام اوون رو از تووی افزونه لینک به منو بدم با ارور زیر مواجه میشم:

com\httpdocs\persian\administrator\components\com_artforms\lib\af.lib.adm.php on line 23

لطفا در صورت امکان راهنمایی کنین

مرسی

این فرم ساز نسبت به لینک دادن منو مشکل داره از داخل خود کامپونت باید دستی از طریق ایجاد منو اقدام کنی

فکر میکنم این فرم ساز رو بی خیال بشی بهتر باشه

BreezingForms

شروع کن هم تکمیل تره و هم فرم های خیلی شکیل تری میسازه

یکمی باش کار کنی از آرت فرم برات ساده تر هم میشه

در ضمن آرت فرم دیگه پشتیبانی سایت سازنده نداره

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...