رفتن به مطلب
hamed2964

چگونگی نمایش اسلاید شو برای هر مطلب ارسالی به صورت اختصاصی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

می خواستم ببینم آیا راهی وجود داره که از طریق اون بشه داخل هر مطلب جدیدی که به سایت اضافه می کنم یک اسلاید شو با تصاویر مرتبط با اون موضوع اضافه کنم؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله. پلاگین ماژول انیور رو نصب کنید. یک ماژول اسلاید شو هم نصب کنید. ماژول را با تصاویری که مد نظر دارید تنظیم و فعال کنید. البته پارامتر انتخاب منو رو روی هیچ بذارید تا ماژول در هیچ موقعیتی نمایش داده نشود. سپس مطلب خود را آماده و با استفاده از ماژول انیور ماژول اسلاید شویی که ساختید را در مطلب وارد کنید.

یا علی

لینک به ارسال

بله. پلاگین ماژول انیور رو نصب کنید. یک ماژول اسلاید شو هم نصب کنید. ماژول را با تصاویری که مد نظر دارید تنظیم و فعال کنید. البته پارامتر انتخاب منو رو روی هیچ بذارید تا ماژول در هیچ موقعیتی نمایش داده نشود. سپس مطلب خود را آماده و با استفاده از ماژول انیور ماژول اسلاید شویی که ساختید را در مطلب وارد کنید.

یا علی

مرسی از کمکتون.:thankyou:

فقط 1 سوال و 1 درخواست::blush:

1. امکان داره لینک این ماژول رو بدید؟

2. این ماژول در محیط ویراشگر گزینه ای رو اضافه می کنه که از اون طریق بشه اسلاید شو رو وارد کرد؟

لینک به ارسال

سلام

این پلاگین میتونی ماژول های تصب شده رو درمتنت بیاری

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=65&Itemid

در محیط ویراشگر گزینه ای رو اضافه می کنه که از اون طریق میتونی هرماژولی ازجمله اسلاید شو رو وارد کنی

:thankyou:

لینک به ارسال

تو این لینکتون که نبود اگه میشه یک لینک دیگر یا نام انگلیسی آن را بنویسید تا آن را پیدا کنم

لینک به ارسال

تو این لینکتون که نبود اگه میشه یک لینک دیگر یا نام انگلیسی آن را بنویسید تا آن را پیدا کنم

سلام

اسمش هست Modules Anywhere

لینک

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...