رفتن به مطلب
aseman313

درخواست منوی آجاکسی

پست های پیشنهاد شده

یا حق

سلام دوستان

من به دنبال یک منوی آجاکسی می گردم که با کلیک روی هر منو آیتم محتویات آن از هر نوعی که هست (مانند مجموع بلاگ٬لیست مجموعه ٬نمایش یک مطلب خاص و....)بدون refresh کامل نشان داده بشه. ماژول هایی که بررسی کردم فقط زیر منو های یک منو آیتم را به صورت آجاکسی نشان می دهند.نمی دانم آیا ماژول خاصی برای این کار هست یا میشه ماژول های موجود را با این شکل درآورد؟

ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.

در پناه حق باشید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز قبلا در جومینا افزونه مورد نظر شما ارائه شده

و در انجمن هم یحث شده

قبل از ارسال تاپیک جدید جستجو کنید

تا بهتر به نتیجه برسید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

ممنون از راهنمایی شما

من منوهایی که در سایت معرفی شده بودند را بررسی کردم.در انجمن هم عناوین "منوی درختی" "منوی آجاکسی" و.... را جست و جو کردم.چند ماژول معرفی شده بود(dtree,moscmenutree,SWmenuPro و...).این ماژول ها قابلیت های زیادی دارند. اما هیچ کدام کاری که من می خواهم را انجام نمی دهند.من می خواهم پس از کلیک روی یک منو آیتم(مثلا از نوع مجموع بلاگ که عناوین و خلاصه مطالب موجود در یک مجموعه را نشان می دهد) برای نمایش محتوای این لینک صفحه به طور کامل refresh نشود.مهم نیست که خود منو آیتم ها را چگونه نشان می دهد.مهم نحوه نمایش محتوای آن هاست.درختی کشویی یا آبشاری بودن منو مهم نیست.

مشابه این را در سایت های خبری ندیده ام.وگرنه لینک آن را می دادم.

امکان تغییر ماژول های فعلی به نحوی که این قابلیت را داشته باشند هست؟اگر از دوستان کسی اطلاعاتی در این زمینه داره و یا تا کنون کاری مشابه این را انجام داده ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.

در پناه خداوند باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...