رفتن به مطلب
jahan654

مشکل در ثبت سایت در الکسا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من در سایت الکسا ثبت نام کردم

و یک کد به من داده تا در تگ head قالب بگذارم

آیا تمام این کد را باید در تگ head قالب بگذارم (چون در این کد تگ body و چند تگ دیگر وجود دارد)

و آیا این که با قراردادن این کد دیگر نیازی نیست که کاربر تولبار الکسا را نصب کرده باشد؟درسته؟

با سلام

من در سایت الکسا ثبت نام کردم

و یک کد به من داده تا در تگ head قالب بگذارم

آیا تمام این کد را باید در تگ head قالب بگذارم (چون در این کد تگ body و چند تگ دیگر وجود دارد)

و آیا این که با قراردادن این کد دیگر نیازی نیست که کاربر تولبار الکسا را نصب کرده باشد؟درسته؟

دوستان مشکلم حل شد

من می بایست فقط verification ID در تگ head بدم(قابل توجه کسانی که در آینده به این مشکل بر می خورند)

فقط مانده

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

فقط مانده

(امروز ۱۲:۳۲)jahan654 نوشته شده توسط: و آیا این که با قراردادن این کد دیگر نیازی نیست که کاربر تولبار الکسا را نصب کرده باشد؟درسته؟

با درج Verification ID در تگ head و درج اسکریپت آمار alexa در محلی مناسب در قالب سایتتون زمانی که بازدیدکننده وارد سایتتون میشه از طریق اسکریپت آمار alexa اطلاعات سایتتون به سایت alexa منتقل میشه

ولی زمانی که بازدیدکننده تولبار alexa سایت شما رو روی مرورگرش نصب کرده باشه میتونه بدون اینکه به سایت شما وارد بشه از طریق تولبار مطالب جدیدتون رو مشاهده کنه . در این حالت تولبار اطلاعات را به سایت alexa میفرستد .

پس بهتره که هم اسکریپت رو در سایتتون قرار بدید و هم اینکه بازدیدکنندگان سایتتون رو تشویق کنید تا بدین طریق از شما حمایت کنند

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

ممنون مصطفی جان

من Verification ID را در تگ head قرار دادم و از طرف الکسا تایید شد

ولی کد به من نداد که در قالب بگذارم این کد را باید از کجا دریافت کنم

در ضمن من 3 دامین روی دامین اصلی park کردم

چکار کنم که رتبه هر چهار دامین همزمان بالا برود

لینک به ارسال

با سلام

بعد از اینکه در سایت alexa لاگین کردید همون بالاها یه لینک هست نوشته see all site Tools

در صفحه بعد به قسمت Alexa Site Widgets بروید

در اینجا با توجه به سلیقه خودتون یکی از طرحهای آماری رو انتخاب کنید و در کادر روبروش آدرس سایت خودتون رو وارد کنید و دکمه Build Widget رو بزنید بعد از اینکار به ازای هر اندازه یک کد اسکریپت به شما میده که میتونید اونو تو قالبتون بزارید

درمورد پارک دامین هم فکر نکنم نیاز به انجام کاری باشه ولی باز منتظر نظر سایر اساتید هم باشید

اگه باز هم سوالی بود در خدمتم

موفق و پیروز باشید

یا حق

:64 (17):

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...