رفتن به مطلب
phpnet

فرمت خاص فرم های ارسال شده با فرم های ساخته شده

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من فرم تماس با ما و فرم سفارش با breezing form ساخته ام ولی فرمی که به ایمیل ارسال می شود خیلی ساده هست. من خواستم از فرم نمونه خود سایت سازنده فرم ساز استفاده کنم که فرم با این حالت ارسال شده است:

رکورد در دیتابیس ذخیره شد با شناسه: 23

فرم تماس

نام و نام خانوادگی::محمد آدرس ایمیل::avainfo@gmail.com موضوع پیام:Salam متن پیام شما::hjgjghjgjhg 

چی کار کنم که ایمیلی که با این فرم ارسال می شود با فرمت دلخواه من یا هر کاربری ارسال شود.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بالاخره خودم راه حل مشکلم رو از فروم سازنده فرم ساز پیدا کردم. راه حل برای دوستانی که ممکن است مشکلی مثل من داشته باشد و اساتید سوال شان را نبیند و یا نخواهند ببیند و یا شاید کسی نداند. در مسیر زیر

administrator/components/com_breezingforms/mailtpl/

فایل mailtpl.txt.php که بصورت پیش فرض با اسم mailtpl.txt.php ذخیره شده به mailtpl.html.php تغییر نام بدهیم از این به بعد کدهای اچ تی ام ال را میشناسد.[/code]

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز بارها و بارها گفته شده هیچ کسی در این انجمن تعهد نداده که به همه سئوالات جواب بده

اگه کسی چه مدیر چه کاربر عادی سئوال شما رو ببینه و جواب رو بدونه حتما جواب میده

پس اینجوری نفرمایید

اساتید سوال شان را نبیند و یا نخواهند ببیند

با تشکر

لینک به ارسال

خوب بله منم نگفتم که کسی تعهد داده جناب دفاعی. گفتم برای اینکه تعهد نداده و تعهدی وجود نداره پس میتونه حتی اگر بداند جواب ندهند. گفتم این سه احتمال وجود داره یا نبینند یا نخواهند ببینند(چون تعهدی دربین نیست) و یا اینکه کسی نداند پس این جوابش که پیدا کردم و گذاشتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...