رفتن به مطلب
nima63

كمك در مورد قالب مگادانلود.

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

ببينيد من خيلي با جوملا آشنا نيستم و هيچوقتم از رابطه ماژول و قالب و ... باهم سردر نياوردم. پس اگر ممكنه در مورد اين سوالم يكم توضيح بديد و نفرستيدم دنبال سرچ. ااگر تاپيك آموزشي خوب در مورد تنظيم ماژول و قالب و كلا استفاده و نصب قالب ميشناسيد لينكشا بگذاريد.

مشكلم اينه كه قالب مگا دانلود را نصب كردم ولي سايت با عكسي كه از قالب مگاآپلود در جومينا هست فرق داره.

مثلا تبليغات وسط صفحه و كنار صفحه نيست.(كه من بتونم اون عكسا را تغيير بدم)

يا اينكه ستون وسط صفحه رفته سمت چپ و يك ستون خالي اين وسط ايجاد شده.

مثلا تبليغات كنار و وسط با چه سايزي بايد درست كنم؟ و چطوري به سايت اضافه كنم؟

خيلي ممنون.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست خوبم

سلام

شما تا وقتی از رابطه ماژول و قالب و ... باهم سردر نیاورید نمی تونید یک سایت جوملایی قابل قبول دست و پا کنید! پس بهتر است اول با مسائل پایه ای جوملا آشنا شوید تا نیازمند پرسش های پی در پی نباشید.

برای این کار کتاب جوملا وجود دارد که شما را بخوبی راه می اندازد. برای یافتن آن نیز باید جستجو کنید، جستجو رمز موفقیت شما در مدیریت جوملا ست، پس از آن فاصله نگیرید.

در ضمن قوانین را مطالعه و رعایت کنید، چند سوال را در یک تاپیک نپرسید... تا وقتی به قوانین احترام نگذارید پاسخ گوی خوبی نخواهید یافت...

برای سوالات شما قبلا در انجمن پاسخ داده شده، بنا بر این قبل از ایجاد تاپیک حتما " جستــــــــــــــــــــجو " کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

دوست خوبم

سلام

شما تا وقتی از رابطه ماژول و قالب و ... باهم سردر نیاورید نمی تونید یک سایت جوملایی قابل قبول دست و پا کنید! پس بهتر است اول با مسائل پایه ای جوملا آشنا شوید تا نیازمند پرسش های پی در پی نباشید.

برای این کار کتاب جوملا وجود دارد که شما را بخوبی راه می اندازد. برای یافتن آن نیز باید جستجو کنید، جستجو رمز موفقیت شما در مدیریت جوملا ست، پس از آن فاصله نگیرید.

در ضمن قوانین را مطالعه و رعایت کنید، چند سوال را در یک تاپیک نپرسید... تا وقتی به قوانین احترام نگذارید پاسخ گوی خوبی نخواهید یافت...

برای سوالات شما قبلا در انجمن پاسخ داده شده، بنا بر این قبل از ایجاد تاپیک حتما " جستــــــــــــــــــــجو " کنید.

یاعلیl

ميدونستم الان يكي مياد همينا را ميگه.

من چندتا سوال پرسيدم ولي همش مربوط به يك قالب به نام مگادانلود بود. بعدم مگه ميشه هزارتا تاپيك زد؟

قبل از تاپيك زدن هم در مورد همين قالب مگادانلود جستجو كردم ولي چيزي در مورد مشكلم پيدا نكردم.

اون كتاب نويد زراعتي هم اگر منظورتونه . خوندم ولي اون برا جوملا 1.5 و من براي كار با قالبها در جوملا 1.7 مشكل دارم.

خيلي ممنون ولي اگر بجا اون صحبتها (بحث سرچ و قانون و ...) يك توضيج كوچك يا يكي از همون تاپيكهايي كه ميگيد قبلا بحث شده را ميگذاشتيد بهتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

ميدونستم الان يكي مياد همينا را ميگه.

من چندتا سوال پرسيدم ولي همش مربوط به يك قالب به نام مگادانلود بود. بعدم مگه ميشه هزارتا تاپيك زد؟

قبل از تاپيك زدن هم در مورد همين قالب مگادانلود جستجو كردم ولي چيزي در مورد مشكلم پيدا نكردم.

اون كتاب نويد زراعتي هم اگر منظورتونه . خوندم ولي اون برا جوملا 1.5 و من براي كار با قالبها در جوملا 1.7 مشكل دارم.

خيلي ممنون ولي اگر بجا اون صحبتها (بحث سرچ و قانون و ...) يك توضيج كوچك يا يكي از همون تاپيكهايي كه ميگيد قبلا بحث شده را ميگذاشتيد بهتر نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم

* کلیات سوال شما در مورد قالب هست، برای مثال کلمه ی " هدر " را در انجمن جستجو کنید.

* مکانیسم جوملا 1.5 و 1.7 یکی هست و فرقی در مسائل پایه ندارد. اگر همان کتاب را به درستی بخوانید موفق خواهید بود.

* شما چند سوال پرسیدید نه هزار سوال که نیاز به هزار تاپیک داشته باشد.

* خیر اگر بهتر بود قطعن لینک معرفی می کردم. بهتر این است که کمی بیشتر تلاش کنید و به قوانین احترام بگذارید...

این انجمن و انجمن های دیگر برای رفع اشکالات بنا شده اند اما تابع قوانین خاصی هستند، اگر به قوانین احترام نگذارید و با روحیه ی طلبکارانه و متوقع برخورد کنید کمکی به شما نخواهد شد.

از ادامه ی این نوع رفتار بپرهیزید. در اینجا کسی به شما بدهی ندارد.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...