رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

من قصد راه اندازی موتور جستجو دارم که "مستقل" باشه و نياز نباشه که از موتور های جستجوی ديگه اطلاعات رو بگيره. نمونه فارسی اون jasjoo.com هست چه مراحلی رو باید طی کنم؟ کسی برنامه آماده همچين موتور جستجويی رو سراغ داره (تجاری و غير تجاری) هرکس نظری یا اطلاعاتی داره بیان کنه ، سرور مناسب، هزينه های مورد نياز، مشکلات ... لطفا هر چیزی که نیاز هست را بیان کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من موتور جستجوی مستقل زیاد نمی تونه موفق باشه

تقریبا اکثر موتور هایی که ادعای مستقلی می کنند مطالب خودشون رو از گوگل و یاهو .. میگیرن

برای اسکریپت هم بگم که من توی بعضی سایت ها دیدم ولی خیلی جامع نبودند

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

در گوگل عبارت زیر رو جستجو کنید

اسکریپت جستجو سایت

البته می تونید بصورت انگلیسی هم جستجو کنید

در این زمنیه خیلی اسکریپت منتشر شده

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اسکریپت های موتور جستجو معمولا با استفاده از دیتابیس های ابر جستجو گر ها مانند گوگل کار می کنند ، ولی در این بین بعضی از سایت ها هستند که با استفاده از برنامه نویس های حرفه ای موتور جستجوی مستقل مینویسن ولی باز یه مشکلی این وسط پیش میاد ، اونم اینه که شما توی جستجو گرتون برای مراحل اول یه دیتابیس کلی میسازین مثلا فقط سایت های فارسی ولی برای آپدیت اتوماتیک دیتابیس نیاز به ربات های جستجو گر دارین که کار رو خیلی مشکل میکنه ... ولی بعضی از سایت ها میان این ترفند و استفاده میکنند که به جای ثبت محتوای سایت ها از چک لیست ها استفاده میکنن یعنی وقتی شما به طور مثال کلمه ی اسکریپت رو جستجو میکنین همه ی سایت های اسکریپت رو میاره ولی به مطلب خاصی هدایت نمی کنه و مستقیم به صفحه ایندکس سایت میره...

با این تعاریف شما با اسکریپت های آماده نمی تونین کاری به این بزرگی انجام بدین که بعدا هم این اسکریپت قابل ارتقا باشه و بشه امکانات جدید اضافه کرد ...!

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز اسکریپت های موتور جستجو معمولا با استفاده از دیتابیس های ابر جستجو گر ها مانند گوگل کار می کنند ، ولی در این بین بعضی از سایت ها هستند که با استفاده از برنامه نویس های حرفه ای موتور جستجوی مستقل مینویسن ولی باز یه مشکلی این وسط پیش میاد ، اونم اینه که شما توی جستجو گرتون برای مراحل اول یه دیتابیس کلی میسازین مثلا فقط سایت های فارسی ولی برای آپدیت اتوماتیک دیتابیس نیاز به ربات های جستجو گر دارین که کار رو خیلی مشکل میکنه ... ولی بعضی از سایت ها میان این ترفند و استفاده میکنند که به جای ثبت محتوای سایت ها از چک لیست ها استفاده میکنن یعنی وقتی شما به طور مثال کلمه ی اسکریپت رو جستجو میکنین همه ی سایت های اسکریپت رو میاره ولی به مطلب خاصی هدایت نمی کنه و مستقیم به صفحه ایندکس سایت میره...

با این تعاریف شما با اسکریپت های آماده نمی تونین کاری به این بزرگی انجام بدین که بعدا هم این اسکریپت قابل ارتقا باشه و بشه امکانات جدید اضافه کرد ...!

..............

دوست عزيز آيا شما وب سايت و يا شرکتی رو که در اين زمينه بتونه خدماتی بده رو ميتونيد معرفی کنيد (ايرانی و يا غير ايرانی) ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...