رفتن به مطلب
Alireza

پرسش قبل از ادامه مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من افزونه (فکر کنم بهتر بگم پلاگینی یا هکی) می خوام که بعد از نصب اگر کدش رو توی مطلب بزاریم قبل از نمایش مطلب ادامه دار سئوال کنه، "آیا می خواهید ادامه مطلب را ببینید؟" اگر جوابش منفی بود، ادامه مطلب نمایش داده نشه و به صفحه دیگه ای که تنظیم می کنیم بره. البته اگر به همون محتوا (در حالتی که لینک ادامه مطلبش وجود داره، بره، بهتره!)

اگر بشه محتوای پیغام "آیا می خواهید ادامه مطلب رو ببینید یا نه؟" رو هم در هر محتوا جداگانه تنظیم کنیم عالی می شد!

شاید بپرسید برای چی این افزونه رو می خوام! این افزونه رو برای این می خوام که نمایش ادامه مطلب در کاربری فرد تاثیر داره (مثلا نمره مثبت یا منفی می گیره) و می خوام مثلا اگر با سرچ اومد یا در اثر لینک دهی اومد قبلش ازش بپرسم آیا مطمئن هست می خواد مطلب رو ببینه یا نه، تا بی خودی امتیاز مثبت یا منفی اعمال نشه!

نمی دونم اینطور افزونه ای یا شبیه اون هست یا نه؟!

یا حــــــــــق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من مشکل سطح دسترسی ندارم!

من می خوام پلاگینی باشه که اگر کدش رو بزارم تو محتوا فقط قبل از نمایش محتوا به کاربر بهش بگه "آیا مطمئن هستید که می خواهید مطلب را ببینید؟" و این عبارت "آیا مطمئن هستید که می خواهید مطلب را ببینید؟" رو برای هر مطلبی بتونم تغییر بدم!

یا حـق

لینک به ارسال

سلام و درود

دوست عزیز من فکر میکنم این درخواست شما زیاد منطقی نیست اگر کسی مطمئن نباشه روی ادامه مطلب کلیک نمیکنه و اگر همچین چیزی یک درصد هم نیاز بود تا کنون پلاگینش ساخته شده بود.

البته شاید منظور اصلی شما چیز دیگری بوده و یا محتوای سایت شما همچین چیزی لازم داشته باشه ولی در دنیای مجازی و حتی نرم افزارهای کامپیوتری کلیک کردن یعنی موافقت با اجرای هر چیزی که داری استفاده میکنی.

بدرود

لینک به ارسال

سلام

وقتی مطلبی سرچ می شه محتوای کامل میاد.

من می خوام حتما قبلش محتوای کوتاه با لینک ادامه مطلب بیاد.

هدف اینه!

ضمنا با بالا اومدن مطلب اتفاق های دیگه ای هم روی می ده (پلاگین های سایت کار های خاصی می کنند) که اگر قبلش یه سئوال "آیا مطمئن هستید؟" پرسیده بشه، بد نیست!

یا علی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...