رفتن به مطلب
Mahachita

مشکل اساسی در پرمیشن ها !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه مشکل اساسی دارم ، من رو هاستم چه با جوملا 1.5 و چه 1.7 فقط وقتی پرمیشن رو 777 ست می کنم ، اونا رو توی اطلاعات سیستم قابل ویرایش نشون میده!

و فایلها رو هم دقیق نمی دونم روی چند باید باشن چون توی اطلاعات سیستم فقط فولدر ها رو نشون میده ، طاهرا باید 766 بزارم!!!

چندتا تا سوال پیش می آد!!

اول اینکه چرا اینجوری میشه؟

دوم اینکه اینجوری مشکل امنیتی پیش نمیاد؟!!

سوم اینکه اصلا چه فایلهایی برای درست کار کردن جوملا و قابل نوشتن بودن امکاناتش باید مجوز داشته باشن (فولدرها رو که مشخصه توی اطلاعات سیستم ولی فایلها رو نمی دونم)

بعدش گاهی اوقات شده که اصلا نه از سی پنل نه از اف تی پی هر چی می خواستم یکی از فولدرهای جوملا رو پاک کنم نمیشده! مجبور شدم هاس[/php]ت رو دوباره بسازم!!! چرا؟!!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در مورد تمام سوال های شما قبلا در انجمن بحث شده

و پاسخ داده شده

شما ابتدا در انجمن جستجو کنید

فقط نکته برای فایل ها باید 644 باشه

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

در مورد تمام سوال های شما قبلا در انجمن بحث شده

و پاسخ داده شده

شما ابتدا در انجمن جستجو کنید

فقط نکته برای فایل ها باید 644 باشه

در پناه حق...

مرسی از پاسختون

یه سوال؟ خوب من الان متوجه شدم که هاستم از اونایی که فقط روی پرمیشن 777 اجازه تغییرات میده و اینکه از قسمت اطلاعات سیستم می تونم بفهمم که فولدرها رو که 777 کردم قابل نوشتن هستند

با توجه به اینکه شما گفتید 644 شما از کجا می دونید هسات من پرمیشن 644 رو برای فایلها قابل ویرایش در نشر می گیره ؟ چجوری می تون توسط جوملا این موضوع رو چک کنم؟ اطلاعات سیستم همچین امکانی نداره؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...