رفتن به مطلب
saeedsobhkhiz

مشکل ثبت نقشه سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کامپوننت آسف را نصب کردم دوستان . لینکها رو به صورت فارسی در آورده و گوگل نقشه سایتمو دیگه ثبت نمی کنه . چه راهی به نظرتون میرسه .میشه لینکها رو انگلیسی کرد.من قسمت لینکها ساخت لینک جدید را غیر فعال کردم ولی هنوز لینکهای منو فارسی نمایش میده

یک کامپوننت معرفی کنید که بتونه از لینک های فارسی نقشه سایت درست کنه و مشکلی نداشته باشه ممنون

یه مشکل دیگه هم که لینک فارسی داره وقی می خوای برای کسی لینک یک آموزشو ارسال کنی به این شکا ظاهر میشه

http://www.asarayan.com/%D9%87%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%DB%8C/%D8%B3%D9%88%D8%A6%DB%8C%DA%86?TreeId=6

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شما از چه افزونه برای ساخت نقشه استفاده کردید؟

بهترین کامپوننت xmap هست که نسخه فارسیش تو جومینا و انجمن هست و با لینک های فارسی هم هیچ مشکلی نداره و گوگل هم بدون مشکل ایندکسش میکنه

در مورد سئوال دوم هم باید بگم طبیعیه چون لینک فارسی بصورت یونیکد درمیاد ولی مشکلی نداره چون روی لینک که کلیک کنید دوباره در ادرس بار بصورت فارسی نوشته می شود

لینک به ارسال

سلام

شما از چه افزونه برای ساخت نقشه استفاده کردید؟

بهترین کامپوننت xmap هست که نسخه فارسیش تو جومینا و انجمن هست و با لینک های فارسی هم هیچ مشکلی نداره و گوگل هم بدون مشکل ایندکسش میکنه

در مورد سئوال دوم هم باید بگم طبیعیه چون لینک فارسی بصورت یونیکد درمیاد ولی مشکلی نداره چون روی لینک که کلیک کنید دوباره در ادرس بار بصورت فارسی نوشته می شود

ممنون که پاسخ دادید

ببینید من از JOOMAP استفاده میکنم ولی من کامپوننت ویرچومارت روی سایتم نصب هست و همانطور که میدونید کامپوننت های نقشه سایت از منوها نقشه سایت درست میکنند

لطفا راهنمایی کنید از صبح منتظر پاسخ بودم

XMAP را نصب کردم حالا این ارور رو میده This XML file does not appear to have any style information associated with it. The document tree is shown below

لینک به ارسال

شما از بخش مدیریت پلاگین ها به بخش تنظیمات پلاگین نقشه سایت برید و منو یا منوهای مورد نظرتان را انتخاب کنید تا نقشه سایت ایجاد شود.

لینک به ارسال

شما از بخش مدیریت پلاگین ها به بخش تنظیمات پلاگین نقشه سایت برید و منو یا منوهای مورد نظرتان را انتخاب کنید تا نقشه سایت ایجاد شود.

شما لینک دانلود XAMP را دارید .اینی که من دانلود کردم پلاگین نداره

لینک به ارسال

دوست عزیز خود xmap هم از بخش کامپوننت کلیک کنید میرین بخش مدیریت سمت چپ روی لینک +Add menus کلیک کنید تمام منوها ظاهر میشن منوهای مورد نظرتان را تیک بزنید و روی دکمه Save کلیک کنید تا ذخیره شود.

لینک به ارسال

می دونید مشکلش چی هست . وقتی کامپوننت Asecef فعال هست کامپوننت xamp ارور میده و نقشه سایتش فعال نمیشه . دلیلش چی هست می دونید.از روزی که Assecef نصب کردم گوگل نقشه سایتمو حذف کرده .کسی دلیلشو میدونه خیلی برام مهمه

لینک به ارسال

توی فروم آسف جستجو کردم خیلی این مشکل را داشتند ولی همه تایپیک ها را خواندم به نتیجه نرسیدم .موندم چکار کنم .

لینک به ارسال

سلام

من آسف را هم غیر فعال کردم ولی باز گوگل نقشه سایت را ثبت نمی کنه نه اروری میده نه چیزی نشان میده فقط در حالت ثبت باقی می مونه . هر روز هم رنک سایتم داره بالاتر میره .به نظر شما مشکل از چی هست ؟

کسی تا به حال به این مشکل برخورده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...