رفتن به مطلب
وحید حاجی پور

فروشګاه ساز زرین جومینا نسخه 1.7

پست های پیشنهاد شده

فروشګاه ساز زرین جومینا نسخه 1.7 آماده ارائه به دوستان شد .

فروشګاه ساز در همین تاپیک منتشر خواهد شد .

قبل از قرار دادن لینک دانلود برای دریافت این افزونه لطفا نظر خود را در این تاپیک و یا مشخصاتی که در صفحه داده شده است بیان بفرمایید .

فروشګاه ساز به زودی منتشر می شود .

این فروشګاه ساز نسبت به ورژن قبلی تغییرات زیادی هم در ظاهر و هم در بخش مدیرتی کرده است .

لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را نسبت به این افزونه برای ما ارسال کنید.

موفق باشید.

دموی افزونه

http://barnamenevisan.ir/index.php/فروشګاه.html

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با عرض سلام و احترام

من دمو رو تست کردم و خیلی خوبه و عالی .. جا داره ازتون تشکر کنم واقعا خیلی زحمت کشیدین .. مخصوصا اینکه قراره با این همه زحمت این سیستم رو رایگان قرار دهید.

فقط یک موردی هست اینکه خیلی ها توی نظراتی که توی تایپیک نسخه قبلی دادن قرار بود درگاه بانک پاسارگاد قرار بگیره نه درگاه امن پاسارگاد...

درگاه مستقیم خود بانک پاسارگاد که به این آدرس منتقل میشه : https://epayment.bankpasargad.com/epayment.aspx

اگر امکانش هست این درگاه رو هم به سیستم اضافه کنید چون فکر کنم 80% کاربرانی که با بانک پاسارگاد قرارداد دارن درگاه مستقیم بانک رو دارند.

توابع برنامه نویسی که خود بانک به دارندگان درگاه میده برای پیاده سازی سایت رو هم من دارم اگر نیاز داشتید براتون ارسال میکنم.

بازم هم از زحماتتون تشکر میکنم ... :heart:

لینک به ارسال

جناب آقای حاجی پور فایلی که بانک ارسال کرده بود در قالب pdf براتون پ.خ شد. امیدوارم که به کارتون بیاد و بشه ازش استفاده کرد .. همچنین برای تست هم میتونید بر روی سایت من که با بانک قرارداد دارم استفاده کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

اگه امکان اضافه کردن لینک خرید پستی هم اضافه بشه کار ارزشمند تر میشه...

لینک به ارسال

سلام آقا وحید گل

دستت درد نکنه واقعا کارت درسته

فقط یکم بزرگه

یعنی جا زیاد گرفته به نظرم

نمیشه اطلاعات محصول رو مثلا زیرش نشون بده یا اصلا بصورت تب باشه که زیاد جا نگیره

لینک به ارسال

جناب آقای حاجی پور فایلی که بانک ارسال کرده بود در قالب pdf براتون پ.خ شد. امیدوارم که به کارتون بیاد و بشه ازش استفاده کرد .. همچنین برای تست هم میتونید بر روی سایت من که با بانک قرارداد دارم استفاده کنید.

با تشکر

پرداخت از طریق امپاد هم اضافه شد فقط یک خطایی می ده احتمالا اونم هم برای اینه که سایت من تعریف نشده که اونم هم فردا یا پس فردا اعمال خواهد شد.

این هم خطا:

فروشگاه درخواست دهنده در سیستم تعریف نشده است.

دوستان به زودی منتشر می شه و با کمک خودتون باګ هاش ګرفته می شه ږ

موفق باشید

میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدید

احتمالا در نسخه تجاری اعمال بشه :D

:thankyou:

سلام آقا وحید گل

دستت درد نکنه واقعا کارت درسته

فقط یکم بزرگه

یعنی جا زیاد گرفته به نظرم

نمیشه اطلاعات محصول رو مثلا زیرش نشون بده یا اصلا بصورت تب باشه که زیاد جا نگیره

دفاعی عزیز خدمت شما عرض کنم کنم که تمام مشخصات به صورت درصدی می باشد و اګر شما اون رو داخل یه تیبل با عرض مشخص قرار بدید به سایز اون در می یاد یعنی اګر عرض اش رو به 400 تبدیل کنید خودش کوچیک می شه ولی داریم بخش توضیحات و پرداخت رو با جی کوئری تبدیل به یه کشو می کنیم موفق باشید

لینک به ارسال

میشه منظورتون رو واضح تر توضیح بدید

احتمالا در نسخه تجاری اعمال بشه :D

خیلی از فروشگاه دار ها با شرکت های واسطه (COD) که خدمات پستی (سفارشی ، پیشتاز ، پرداخت در محل ) ارائه میدن برای توزیع محضولاتشون قرار داد دارند. اونا محصولاتشون رو تو پنلی که از شرکت واسط دریافت میکنند نعریف میکند و یه لینک از محصول رو تو سایتشون قرار میدن ، زمانی که مشتری برای خرید اقدام میکنه از طریق لینک محصول به پنل برای انتخاب نوع پرداخت و ثبت مشخصات خودش ارجاع میشه ؛ البته اینی که گفتم ساده ترین شکل کار هست و توی فروشگاه سازهای پیشرفته میشه از طریق خود فروشگاه ساز به پنل پستی وصل شد. برای اینکه ذهنیت بهتری پیدا کنید بهتره توضیحات این فروشگاه ساز رو بخونید

http://shop.postpeik.com/doc.htm

و پنل مدیریتش رو هم ببینید

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان جومینایی عزیز

آقا وحید دستت درد نکنه باز هم مثل همیشه گل کاشتی

شدیدا منتظر رونمایی از این شاهکار شما لحظه شماری می کنیم

اگه می شه خیلی زود روی سایت قرار بدید

باز هم متشکرم

:thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

وحید جان یه چیزی به ذهنم خورد.

در مورد قیمت قبلی. اگر طوری باشه که قیمت قبلی به شرط وجود مقدار فعال بشه خیلی بهتر می شه...

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمام دوستان جومینایی عزیز

آقا وحید دستت درد نکنه باز هم مثل همیشه گل کاشتی

شدیدا منتظر رونمایی از این شاه-ک ار شما لحظه شماری می کنیم

اگه می شه خیلی زود روی سایت قرار بدید

باز هم متشکرم

:thankyou::thankyou::thankyou:

با سلام خدمت شما

من هم سعی می کنم که این نسخه رو هر چه سریعتر خدمت دوستان ارائه کنم اما یک مطلبی هست این زرین جومینا با زرین جومینا ی قبل یکم تفاوت داره و خیلی بزرګتر و جامع تر هست اش برای همین شما باید کمی صبر کنید تا مشکلات ان برطرف شود چیزی که شما مشاهده می کنید بخش اینترفیس هست اش و به ګفته بعضی دوستان عزیزم باز هم جای کار داره و می تونه زیباتر هم باشه .

علاوه بر بخش اینترفیس و انچیزی که شما می بینید قسمت مدیریت این کامپوننت هست که تنظیمات و درج مطالب هست اش . که کار رو کمی پیچیده کره است .و قراره بانک پارسیان هم به اون افزوده بشه . که در حال بررسی این بانک و افزودن اون به لیست بانک ها هستم.

زمانی که ورژن قبلی رو من در همین سایت منتشر کردم و راهنمای اون رو روی سایت خودم یعنی www.barnamenevisan.ir قرار دادم یک سری از افراد به من اتهام دزدی رو زدن و بنده رو مسمم کردن که نسخه جدید رو ارائه کنم . برای همین اینبار سعی کردم که کامپوننت بنده شبیه هیچ کامپوننت دیګه ای نباشه در حد امکان ږ

البته باز دوستانی به ما لطف خواهندکرد و این حرف رو به بنده خواهند زد ولی مشکلی نیست من باز هم عظم خودم رو جزم تر خواهم کرد و همینجا قول دو افزونه دیګه که قراره منتشر بشه رو به شما می دم ږ

وحید جان یه چیزی به ذهنم خورد.

در مورد قیمت قبلی. اگر طوری باشه که قیمت قبلی به شرط وجود مقدار فعال بشه خیلی بهتر می شه...

بله پارسا جان فکر خوبیه حتما این کار رو می کنم .

لینک به ارسال

وحید جان متاسفانه یسری از آدم هایی که فقط دنبال کسب درآمد و منفعت طلبی هستن و خدمت کردن به دوستان براشون اهمیتی نداره وقتی که زحمات شما رو می بینند که به نظر من افزونه های طراحی شده توسط شما دوست عزیز خیلی کامل تر از افزونه های اوناست احساس خطر می کنن و تنها راحی که می تونن خودشونو خالی کنن تهمت زدنه . یه روزی این جوابو می بینن:1:

آقا وحید فکر می کنی که حدودا چقدر می کشه که ما بتونیم از این شاهکارتون استفاده کنیم:thankyou:

لینک به ارسال

اګر افزونه ای که در دست دارم تموم بشه وقتم رو کامل می زارم رو اون فکر کنم زرین جومینا 70٪ پیشرفت داشته و 30٪ باقی مانده در مدت یک هفته تموم بشه .

منتشر خواهد شد. نظرات دوستان هم در حال اعمال هست اش هم این تاپیک و هم تاپیک زرین جومینا 1.5 تا جایی که وقت دشته باشم کامل اش می کنم .

ولی سعی بر این دارم که بی نقص منتشر بشه برای همین در انتشار اش عجله ای ندارم .

موفق باشید

در پناه حق

لینک به ارسال

یه پیشنهاد

اگه یه قسمت اضافه بشه که بعد از تعریف محصول بشه اونو واسه کاربر خاص تعریف کرد عالی میشه

منظورم اینه که وقتی یه محصول رو ایجاد کردیم یه گزینه ای هم باشه که تعیین کنه که این محصول برای کدام کاربران عضو سایت نمایش داده بشه

در این صورت می شه برای تمام سایت های ارائه دهنده ی خدمات ، مثلا شرکت های ارائه وایرلس اینترنتی که با توجه به پهنای باند و فاصله ی مشتری با شرکت برای هر مشتری یه قیمت خاصی در نظر می گیرن و معمولا باید قیمت های ارائه شده به هر مشتری رو فقط خودش بدونه ، پرداخت هزینه ها از طریق سایت انجام بشه!

مشتری وارد سایت می شه نام کاربری و رمز عبورشو می زنه و تو قسمت فروشگاه سایت می تونه قیمت خدمات مخصوص خودشو ببینه و پرداخت کنه

:afro:

عالیه

موفق باشی

لینک به ارسال

یه پیشنهاد

اگه یه قسمت اضافه بشه که بعد از تعریف محصول بشه اونو واسه کاربر خاص تعریف کرد عالی میشه

منظورم اینه که وقتی یه محصول رو ایجاد کردیم یه گزینه ای هم باشه که تعیین کنه که این محصول برای کدام کاربران عضو سایت نمایش داده بشه

در این صورت می شه برای تمام سایت های ارائه دهنده ی خدمات ، مثلا شرکت های ارائه وایرلس اینترنتی که با توجه به پهنای باند و فاصله ی مشتری با شرکت برای هر مشتری یه قیمت خاصی در نظر می گیرن و معمولا باید قیمت های ارائه شده به هر مشتری رو فقط خودش بدونه ، پرداخت هزینه ها از طریق سایت انجام بشه!

مشتری وارد سایت می شه نام کاربری و رمز عبورشو می زنه و تو قسمت فروشگاه سایت می تونه قیمت خدمات مخصوص خودشو ببینه و پرداخت کنه

:afro:

عالیه

موفق باشی

منظورتون ګروه خاصی هست اش یا شخص خاصی اګر منظورتون ګروه باشه که این رو از طریق خود جوملا می تونید انجام بدید

دقیقا مطالبی که در دمو به عنوان محصول دیدید تماما داخل مطلب نوشته می شه و محدودیت هایی که شما به مطالب می دید روی محصولات هم اعمال می شه .

اګر منظورتون شخص خاص باشه این امکان هست و در نسخه تجاری در نظر ګرفته می شه .

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام آقا وحید

اولا یه خسته نباشید بگم به شما

بعد یه نکته

تو دمویی که گذاشتید

وقتی موس رو روی درگاه های پرداخت ببرید

یه کادر سبز رنگ دور اسم درگاه می یاد

ولی تو درگاه زرین پال این کادر سبز می ره پشت لوگوی پرداخت و ناپدید می شه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام دوستان

تقریبا زرین جومینا نسخه 1.7 تکمیل شده می تونید ببیند و استفاده کنید

http://shop.andhost.ir/administrator

یوزر نیم بخش مدیریت :demo

پسورد بخش مدیریت : demo

نطرات نهایی رو همین جا لطفا بفرمایید .

چیزی تا انتشار نماند.:D:thankyou::afro:

شما در حالت دمو قادر به ایجاد مطالب و ویرایش مطالب خود هستید و مطالب دیګران را نمی توانید ویرایش کنید

موفق باشید .

لینک به ارسال

سلام دوستان

تقریبا زرین جومینا نسخه 1.7 تکمیل شده می تونید ببیند و استفاده کنید

http://shop.andhost.ir/administrator

یوزر نیم بخش مدیریت :demo

پسورد بخش مدیریت : demo

نطرات نهایی رو همین جا لطفا بفرمایید .

چیزی تا انتشار نماند.:D:thankyou::afro:

شما در حالت دمو قادر به ایجاد مطالب و ویرایش مطالب خود هستید و مطالب دیګران را نمی توانید ویرایش کنید

موفق باشید .

با عرض سلام و احترام ..

آقای حاجی پور من سیستم رو چک کردم خیلی خوبه فقط یک سوال اینکه الان درگاه بانک پاسارگاد روش فعال هست یا درگاه امن پاسارگاد؟

با تشکر

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام ..

آقای حاجی پور من سیستم رو چک کردم خیلی خوبه فقط یک سوال اینکه الان درگاه بانک پاسارگاد روش فعال هست یا درگاه امن پاسارگاد؟

با تشکر

درگاه امن پاسارگاد

یاعلی

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام ..

با تشکر

درگاه امن پاسارگاد

یاعلی

درگاه بانک پاسارگاد استفاده کننده بیشتری داره..

لینک به ارسال

با عرض سلام و احترام ..

با تشکر

درگاه امن پاسارگاد

یاعلی

درگاه بانک پاسارگاد استفاده کننده بیشتری داره..

با سلام به درګاه بانک پاسارګاد هم متصل هست اما به صورت پیشفرض فعال نمی باشد

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام خدمت آقای حاجی پور ..

آقای حاجی پور کامپوننت زرین جوملای جدید کی آماده میشه؟ و اینکه آیا روی جوملا 2.5 هم قابل نصب هست؟

:heart:

لینک به ارسال

سلام

1-جناب حاجي پور اين افزونه رو چطور ميتونيم دانلود كنيم؟ من نتونستم

2- هنوز مشكل زرين پال براي پرداخت حل نشده؟(مشكلي كه فرموديد از خود زرين پال هست)

3-براي جوملا 1.5 هم قابل استفاده هست؟

با سپاس از زحماتتون

لینک به ارسال

سلام خدمت آقای حاجی پور ..

آقای حاجی پور کامپوننت زرین جوملای جدید کی آماده میشه؟ و اینکه آیا روی جوملا 2.5 هم قابل نصب هست؟

:heart:

سلام دوست عزیز سیستم در حال حاضر با جوملا 2.5 مشکلی نداره

ولی سر انتشار فری یا مرچنت بین مدیران اتفاق نظر نیست در حال بررسی هستیم چون سیستم در حال کامل شدن و در حال تبدیل شدن به یک فروشګاه ساز کامل می باشد و یک سری ماژول ها نیز برای ان نوشته شده است مثل ماژول مجموعه ها و ماژول سبد خرید و پرداخت انلاین بانک های مختلف و امکان انتخاب بانک و محصول برای درج در مطلب و... .

انشا الله منتشر می شود.

سلام

1-جناب حاجي پور اين افزونه رو چطور ميتونيم دانلود كنيم؟ من نتونستم

2- هنوز مشكل زرين پال براي پرداخت حل نشده؟(مشكلي كه فرموديد از خود زرين پال هست)

3-براي جوملا 1.5 هم قابل استفاده هست؟

با سپاس از زحماتتون

سلام دوست عزیز با بنده برای اصلاح کد ها تماس ګرفته نشده از صوی زرین پال و من اطلاعی از تغییرات این سایت ندارم ولی باز هم می ګم که این تغییرات به ګفته دوستان که استفاده می کنند از سوی زرین پال بوده و باید کد ها رو برای من ارسال کننند

موفق باشید

لینک به ارسال

قبل از قرار دادن لینک دانلود برای دریافت این افزونه لطفا نظر خود را در این تاپیک و یا مشخصاتی که در صفحه داده شده است بیان بفرمایید .

این فروشګاه ساز نسبت به ورژن قبلی تغییرات زیادی هم در ظاهر و هم در بخش مدیرتی کرده است .

موفق باشید.

دموی افزونه

http://shop.andhost.ir

موفق باشید.

دموی افزونه

http://shop.andhost.ir

فروشگاه زياد جالب نيست

فروشگاه زياد جالب نيست قالب جذابي نداره

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• افزودن...