رفتن به مطلب
battle69

انتخاب سطح دسترسی فوکا دانلود در Frontend

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

در کامپوننت فوکا دانلود میخوام هنگام آپلود فایل از داخل خود سایت (نه مدیریت) سطح دسترسی عمومی/اعضا/ویژه رو بشه انتخاب کرد.

در Admin وقتی میخوایم فایل جدید آپلود کنیم چنین امکانی هست، که میخوام این امکان در خود سایت (Frontend) هم ایجاد شه.

احتمالا با چند خط کد کارم راه میفته. کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان.

در کامپوننت فوکا دانلود میخوام هنگام آپلود فایل از داخل خود سایت (نه مدیریت) سطح دسترسی عمومی/اعضا/ویژه رو بشه انتخاب کرد.

در Admin وقتی میخوایم فایل جدید آپلود کنیم چنین امکانی هست، که میخوام این امکان در خود سایت (Frontend) هم ایجاد شه.

احتمالا با چند خط کد کارم راه میفته. کسی از دوستان میتونه کمکم کنه؟

من میخوام تمام فایل‌هایی که در سایت آپلود میشه سطح دسترسی "اعضا" به صورت پیش فرض داشته باشه.

الان در فوکا هر فایلی که در بخش کاربری سایت آپلود میکنیم اتوماتیک دسترسی عمومی داره که نمیخوام اینطور باشه.

و مطلب دیگه اینکه میخوام مهمانان سایت نتونند فایل‌ها رو دانلود کنند و با کلیک روی گزینه دانلود، فرم ورود به سایت باز شه.

چنین امکانی در فوکا هست.

ولی فقط از بخش مدیریت میشه این کار رو کرد.

به این طریق که هر فایلی که میخوام اضافه کنم در انتهای همون صفحه یک گزینه هست به نام "نمایش فایل غیرقابل دسترس"

دقیقا همون چیزی هست که من میخوام.

ولی میخوام این انتخاب رو بشه از داخل خود سایت هم انجام داد.

دوستان لطفا راهنمایی کنند این دو پارامتر یعنی "انتخاب سطح دسترسی" و "نمایش فایل غیرقابل دسترس" رو چه طور به صفحه آپلود فایل در بخش کاربری فوکا دانلود اضافه کنم؟

اگه اضافه کردن این دو پارامتر خیلی سخته و دردسر داره، لطفا بگید چه طوری به طور پیش فرض تنظیم کنم سطح دسترسی فایل‌های جدیدی که آپلود میشه "اعضا" انتخاب شه و گزینه "نمایش فایل غیرقابل دسترس" که الان در بخش admin وجود داره تیک بخوره؟

لینک به ارسال

دوستان من همه مشکلاتم با خرید سیستم فروش فایل و مطلب *** واژه ممنوعه *** حل شد.

فقط این مونده که میخوام هر فایلی که در بخش کاربری سایت (Frontend) آپلود میشه به طور پیش فرض و خودکار سطح دسترسی اون اعضاء باشه نه عمومی.

این کار میخوام پشت پرده انجام شه. و دیگه نیازی نیست گزینه‌ای در خود سایت اضافه شه.

در انجمن اصلی فوکا قبلا این مشکل مطرح شده ولی جواب درست حسابی کسی نداده!

http://www.phoca.cz/forum/viewtopic.php?f=31&t=9641

دوستان کسی اگه بلده لطفا کمکم کنه. :thankyou:

لینک به ارسال

دوستان مشکلم حل شد.

از طریق دیتابیس و جداول مربوط به فوکادانلود ، بخش Structure.

در این قسمت access و unaccessible_file حالت پیش فرض رو از صفر به یک تغییر دادم. :shy:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...