رفتن به مطلب
وحید حاجی پور

ماژول پرداخت آنلاین بانک پاسارگاد

پست های پیشنهاد شده

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده تیم مدیریت جومینا مبنی بر تمرکز گروه برنامه نویسی بر نگارش و انتشار افزونه های بانکی امروز ماژول پرداخت امن بانک پاسارگاد را نيز برای استفاده عموم منتشر میکنم.

download.php?imgf=13193698971.png

منتظر يه سورپريز ديگر از جومينا باشيد.

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13194113231.zip

ابن ماژول براي جوملا 1.7 مي باشد نسخه 1.5 به زودي براي دانلود قرار داده خواهد شد

ماژول برای جوملا 2.5

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13449048181.zip

موفق باشيد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

ممنون واقعا افزونه خوبیه

راستش رو بخواید جومینا داره یه پدیده میشه

در ضمن بهتر بود اول نسخه 1.5 منتشر می شد چون توی ایران بیشتر از جوملا 1.5 استفاده میشه

به هر حال واقعا گل کاشتید

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

ممنون واقعا افزونه خوبیه

در ضمن بهتر بود اول نسخه 1.5 منتشر می شد چون توی ایران بیشتر از جوملا 1.5 استفاده میشه

آرزومند آرزوهایتان

سلام نسخه 1.5 هم فردا منتشر مي شه و سعي مي كنيم در طول هفته بانك هاي باقي مانده رو هم اضافه كنيم

لینک به ارسال

سلام

ممنون واقعا افزونه خوبیه

آرزومند آرزوهایتان

سلام نسخه 1.5 هم فردا منتشر مي شه و سعي مي كنيم در طول هفته بانك هاي باقي مانده رو هم اضافه كنيم

ممنون دستتون درد نکنه خیلی عالی بود

لینک به ارسال

سلام

و یه عالمه تشکر که متاسفانه به تاپیک شما نمیشه بیشتر از یه دونه تشکر داد

جالبه واسه همین 10 کیلوبایت باید این همه پول می دادن ملت :-0

دارید دست نیافتنی میشید

یه اسفند دود کنید چشمتون نزن:D:thankyou:

لینک به ارسال

درود بر شما دوستان گلم میدونم لطف دارید اما خواهش میکنم بجای تشکر از دکمه تشکر استفاده نمایید که به همین منظور تهیه شده است . امشب اتصال سامان به RSMEMBERSHIP هم منتشر میشه ! احتمالا امروز پارسیان هم منتشر کنیم :cool:

ارادت

تهرانی

لینک به ارسال

درود بر شما دوستان گلم میدونم لطف دارید اما خواهش میکنم بجای تشکر از دکمه تشکر استفاده نمایید که به همین منظور تهیه شده است . امشب اتصال سامان به RSMEMBERSHIP هم منتشر میشه ! احتمالا امروز پارسیان هم منتشر کنیم :cool:

ارادت

تهرانی

نمیدونم چرا دارم حال میکنم با جومینا

مهندس پدیده تر شدی هوا برو بچه ها رو داشته باشی ها!!!!

لینک به ارسال

ارادت

تهرانی

سلام

فقط میتونم بگم خسته نباشید

اخه آقای تهرانی عزیز مگه میشه این همه ابراز احساسات و فقط با دکمه تشکر نشون داد:heart::heart::heart:

گل کاشتید:thankyou:

لینک به ارسال

ممنون .....واقعا زحمت کشیدید ....

من ماژول رو داخل صفحه اول نمایش دادم . ممنون میشم راهنماییم کنید که چطور باید ازش استفاده کنم؟

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز به بخش ماژول ها رفته و وارد ماژول مربوطه شوید در بخش تنظیمات مشخصات رو وارد کنید

دقت کنید شما باید مشخصات رو از بانک تهیه کنید

مثل مرچنت کد و ترمینال کد در ضمن باید ip شما هم در سیستم بانک تعریف شده باشد و به این منظور با عضویت شما در سامانه بانک امکان دسترسی به این اطلاعات فراهم می شود

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام ممنون

فقط در بانک پاسارگاد میشه مثل سایت زرین پال بشه به صورت آنلاین ثبت نام کرد؟

لینک به ارسال

با سلام ممنون

فقط در بانک پاسارگاد میشه مثل سایت زرین پال بشه به صورت آنلاین ثبت نام کرد؟

در بانک ها درخوست دروازه ی پرداخت نیازمند عقد قرارداد کتبی و کاغذ بازی است!

لینک به ارسال

چون زرین پال خودش این کارها رو انجام میده (کاغذ بازی ها)

و از حساب شما 2 درصد پرداخت رو به صورت کارمزد کم میکنه

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

چون زرین پال اینکارو رو از طرف شما انجام میده

و با بانک ها قرارداد داره و گواهی نامه SSL هم داره

ولی شما نداری و بانک باید سایت شما رو بازدید کنه اگه مشکلی نداشته باشه و تایید بشی می تونی پرداخت انلاین داشته باشی

لینک به ارسال

پس چرا زرین پال نیاز به این کار ها نداره؟

البته اینکه زرین پال هم به قدر کفایت از شما اطلاعات می گیره! وی تنها مسیر دسترسی به دروازه ی بانکی رو برای شما تسهیل می کنه و در قبال این کار از شما کارمزد می گیره... فراموش نکنید زرین پال اگر هویت و نوع فعالیت شما براش محرز نشه دروازه ای برای شما مهیا نمی کنه، اگر حتا بعد از واگذاری دروازه ی پرداخت متوجه ی اشکالی در فعالیت شما بشه حسابتون رو کلن مسدود می کنه!

اما در هر حال زرین پال دروازه ی خرید ساده ای هست که برای خرده فروشی های سریع طراحی شده.

یاعلی

لینک به ارسال

منتظر نسخه 1.5 هم هستیما

به زودی در دسترس خواهد بود سری قبلی از جاوا اسکرپپت استفاده نکردم یکم خوشم نیومد می خوام با جاوا اسکریپت کار کنه هم شما راحت باشید هم کاربرای سایت ها تون

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

واقعا گل کاشتین ... سپــــــــــــــــــاس فراوان .. فقط این ماژول هم به درگاه امن پاسارگاد متصل هست یا مستقیم به خود بانک پاسارگاد متصل هست؟

لینک به ارسال

واقعا گل کاشتین ... سپــــــــــــــــــاس فراوان .. فقط این ماژول هم به درگاه امن پاسارگاد متصل هست یا مستقیم به خود بانک پاسارگاد متصل هست؟

سلام دوست عزیز به پی پاد وصل هست اش یعنی پرداخت امن پاسارګاد

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

یه سوال داشتم من الان فایل private key رو از پاسارگاد دریافت کردم حالا چطور باید ازش استفاده کنم ؟ یک فایل rar هست باید باز بشه یا به همون صورت ازش استفاده کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

یه سوال داشتم من الان فایل private key رو از پاسارگاد دریافت کردم حالا چطور باید ازش استفاده کنم ؟ یک فایل rar هست باید باز بشه یا به همون صورت ازش استفاده کنم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام این فایل رو در روت جوملا تون کپی کنید و نام اش رو حتما عوض کنید البته پسوند رو تغییر ندهید و فقط نام رو عوض کنید و نام فایل رو در بخش تنظیمات ماژول قرار دهید

فایل شما اګر اشتباه نکنم به نام privatekey.pem است نام ان را تغییر دهید مثلا به dsjhkfjswd.pem

با تشکر

وحید حاجی پور

لینک به ارسال

سلام خدمت دوستان دیدم یک سری کمبود‌های این ماژول داره یه سری فیلد بهش اضافه شد و عدد ۱ کنارش رو هم حذف کردیم

در هنگام ورده آدرس کلید خصوصی شما باید نامه مسیر را به صورت کامل به همراه http:// وارد کنید

کلید خصوصی را در هر مکان از سایت میتوانید قرار دهید

demo

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13264218691.zip

لینک به ارسال

سلام

این افزونه نصب به افزونه اول کامل تر و با استفاده از جی کوئری طراحی شده است و نیازی به رفرش صفحه برای ورود اطلاعات نمی باشد .

فیلد هایی که به بانک ارسال می کند شامل نام خریدار شماره تماس خریدار آدرس نام کالاهای خریداری شده مبلغ می باشد .

در بخش مدیریتی بر خلاف نسخه اول شما می توانید کلید خصوصی را در هر پوشه یا مکانی از سایت خود قرار دهید

در هنگام ورود آدرس کلید خصوصی شما باید نامه مسیر را به صورت کامل به همراه http:// وارد کنید

demo

لینک دانلود

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13264886071.zip

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...