رفتن به مطلب
bid

نظر سنجی در مورد بومی سازی سایت

به عنوان یه کاربر تا چه اندازه بومی سازی سایت براتون مهمه  

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به عنوان یه کاربر تا چه اندازه بومی سازی سایت براتون مهمه

• کاملا و اگه سایت بومی نشده باشد نمیتوانم از امکانات استفاده کنم
    • توانایی استفاده از امکانات رو دارم اما ترجیه میدم سایت رنگ و بوی ایرانی داشته باشه
    • اگر سایت خوب کار کند یا نمونه فارسی نداشته باشد مهم نیست حتما فارسی باشه من با سایتهای انگلیسی هم راحتم
      0
    • سایتهایی که خوب بومی نشدن سایتهای ضعیفی هستن و ارزش وقت گذاشتن توشونو ندارند

پست های پیشنهاد شده

از دوستان خواهش میکنم در این نظر سنجی شرکت کنند

موضوعش این هست که برای شما به عنوان کاربر تا چه اندازه بومی سازی یک سایت

اهمیت داره مثلا چقد براتون مهمه که css های سایت کاملا rtl شده باشه یا حتما تقویم سایت شمسی باشه

دقت کنید این فقط نظر شماست به عنوان یه کاربر نه یه وبمستر کاربری که توانایی استفاده از سایت داینامیک رو داره یعنی توانایی استفاده از ایمیل . ثبت نام در سایت و فعال سازی ایمیل کاربری رو به صورت پیش فرض داراست

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سايت حتما بايد ايراني باشد

فارسي را پاس بداريم

لینک به ارسال

به نظر من سايت بايد ساده و بومي و سريع و سبك باشه در غير اين صورت خيلي سخت پيش مياد كه دوباره بش سر بزنم يا بوكماركش كنم

لینک به ارسال

خب تاحالا به این فکر نکرده بودم. برای خودم تو سایت خودم خیلی مهمه . یادمه اوایل که بلد نبودم یک ماهه ور رفتم تا تاریخ جوملا را شمسی کنم... ولی تو سایتی می رم می بینم اینا را رعایت نکرده خیلی ازش بدم نمی یاد. ولی از دو چیز بدم می اد که به هم ربط دارند... تبلیغات بیش از اندازه زیاد و سنگینی شدید سایت

لینک به ارسال

خوب سایت فارسی به نظر من باید بومی باشه

چون کاربری که میاد توش فارسی زبانه و ممکنه با یه نگاه نظرش در مورد سایت شما عوض بشه:thankyou:

لینک به ارسال

خب چون من با دایل آپ کار می کنم اولین چیزی که برام مهمه سبک بودن و زود لود شدن سایته و کلاً با سایت های سنگین مشکل دارم.

دوم رنگ بندی قالب سایت هست که باید زیبا باشه. سوم که از همه بیشتر باهاش مشکل دارم استفاده از بنر های تبلیغاتی که رنگ های تیز دارن و چشمک می زنند و چشم آدم رو می زنند حتی اگر شدیداً هم چیزی از این جور سایت ها لازم دارم در جا می بندمش.

لینک به ارسال

سلام

به نظر من قالب اولین چیزی است که اولین بار کاربر به سایت وابسته شده و دوباره از سایت بازدید خواهد کرد

سایتهایی که خوب بومی نشدن سایتهای ضعیفی هستن و ارزش وقت گذاشتن توشونو ندارند :P

:thankyou:

لینک به ارسال

در تکمیل فرمایشات دوستان یه نکته ای از یک مهندس معمار بگم

"سادگی همیشه زیبا و ماندگار"

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...