رفتن به مطلب
A.Ghaderi

نسخه جدید کامپوننت جامعه مجازی CB فارسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

احتمال زیاد همه ی شما نام این الحاق ارزمشند یعنی CB را شنیده اید! این برنامه پارسال توسط بنده فارسی سازی شد و در جومتاک منتشر شد... قبول دارم که این ترجمه مشکلاتی دارد ولی خب فعلا ترجمع بهتری وجود ندارد باید توجه دشاته باشید تصحیح کامل این ترجمه در اولویت کاری من است و قصد دارم CB را به زودی به طور 100% فارسی سازی کنم!

لطفا اشکال های ترجمه و نظراتتان را در اینجا مطرح کنید!

به امید رضایتتان

خب بریم سراغ نصب الحاق ابتدا از لینک زیر فایل را دانلود کنید

http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13190254621.zip

سپس از فشرده سازی خارج کنید و هسته الحاق یعنی com_comprofiler را نصب کنید! (مراقب باشید کامل نصب کنید یعنی بعد از آپلود باید چند ثانیه تا چند دقیقه صبر کنید تا نصب کامل شود!)

به آدرس زیر که صفحه اختصاصی زبان های سی بی ترجمه شده در سایت سازنده یعنی جوملاپلیس هست بروید و زبان فارسی را انتخاب کنید سپس به بخش filesبروید و بنا به نسخه ی نصبی(این نسخه 1.7 است) فارسی ساز را دانلود کنید.

http://forge.joomlapolis.com/projects/lan-cb

بعد به بخش پلاگین های خود سی بی بروید(توجه کنید به بخش پلاگین های جوملا نروید) و فارسی ساز دانلود شده در مرجله قبل را نصب کنید!

حالا سی بی شما فارسی شده است و اگر زبان نمایشی جوملایتان فارسی باشد سی بی هم فارسی نشان داده می شود

مشکلی بود چه در نصبتان چه در ترجمه همینجا مطرح کنید:thankyou::thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز از زهمات شما سپاسگذاریم.

ولی فکر نمیکنی فارسی سازی دقیق این افزونه کار 24 ساعته .

من افزونه های زیادی را ترجمه کردم و بزرگترین مشکل شما جدا از ترجمه

اینه که اصلاً به پلاگین template توجه نرکردید.

که rtl کردن این 5-6 قالب کار 5 دقیقست.

لطفاً از این انتقاد ناراحت نشوید . من فقط قصد کمک دارم. جهت کار گروهی در زمینه ترجمه و طراحی قالب به من اطلاع بدهید.

پیروز باشید.......

لینک به ارسال

دوست عزیز ترجمه این کار 24 ساعت نیست! مگر انیکه شما کل 24 ساعت را کامل پشت کام باشی!!!

چشم بخش قالب را تو این چند روز وقت کنم فارسی می کنم!

ممنون از گزارش

لینک به ارسال
دوست عزیز از زهمات شما سپاسگذاریم.

ولی فکر نمیکنی فارسی سازی دقیق این افزونه کار 24 ساعته .

من افزونه های زیادی را ترجمه کردم و بزرگترین مشکل شما جدا از ترجمه

اینه که اصلاً به پلاگین template توجه نرکردید.

که rtl کردن این 5-6 قالب کار 5 دقیقست.

لطفاً از این انتقاد ناراحت نشوید . من فقط قصد کمک دارم. جهت کار گروهی در زمینه ترجمه و طراحی قالب به من اطلاع بدهید.

پیروز باشید.......

دوست عزیزم واقعاً ترجمه این کامپوننت کار و وقت زیادی می خواد

البته اگر دوستان زحمت ترجمه کامل را بکشند من هم آر تی ال سازی و را انجام میدم و عمومی برای همگان منتشر کنیم

یا علی

لینک به ارسال

دوستان من آماده هر گونه کار گروهی هستم.

من افزونه های بسیاری را ترجمه کردم میتونید روی من حساب کنید.

لینک به ارسال

یا تشکر از دوستان

تو این چند وقت خبرتون می کنم!تو همین تاپیک

مشکل اصلی ما سر تاریخ شمسی هست

من با خود سازنده الحاق هم صحبت کردم کلی روش فکر کرد راهی به ذهنش نرسید که بتونیم تاریخ شمسی را اضافه کنیم...اگر بتونیم واسه اون کاری بکنیم عالی می شه

لینک به ارسال

سلام

ضمن تشکر از همه دوستان زحمت کش انجمن

راستش این بحث فارسی کردن تاریخ یا همون شمسی سازی تاریخ:D معضلی شده تو ترجمه و فارسی سازی افزونه ها

مدیران یا دوستانی که آشنایی کامل با این قضیه دارن یه آموزش کامل و جامع تو انجمن بذارن که در فارسی سازی تمام افزونه ها کاربرد داشته باشه

و بار بزرگی از دوش بچه ها برداشته بشه

الان یه آموزش هست اما همه جا جواب نمیده

لینک به ارسال

سلام

ضمن تشکر از همه دوستان زحمت کش انجمن

راستش این بحث فارسی کردن تاریخ یا همون شمسی سازی تاریخ:D معضلی شده تو ترجمه و فارسی سازی افزونه ها

مدیران یا دوستانی که آشنایی کامل با این قضیه دارن یه آموزش کامل و جامع تو انجمن بذارن که در فارسی سازی تمام افزونه ها کاربرد داشته باشه

و بار بزرگی از دوش بچه ها برداشته بشه

الان یه آموزش هست اما همه جا جواب نمیده

سلام

دفاعی جان اگر ساختار افزونه استاندارد باشه ترجمه ی اون کار سختی نخواهد بودو احتمالن همون آموزشی که فرمودید کارسازه، اما در کامپوننت ها متاسفانه گاهی باید برای پیدا کردن یه کلمه 200 تا فایل رو جستجو کنی، بس که نویسنده ی اون شلخته بوده! در این جور موارد آموزش هر چقدر هم که جامع باشه کاری از پیش نمی بره و این تجربه و پشتکار مترجمه که افزونه رو به سرانجام می رسونه...

اما انصافن هر کدوم از دوستان که بتونه سی بی رو به صورت کامل با حفظ دو زبانگی ترجمه کنه، پیش من یه جایزه ی توپ داره!

یاعلی

لینک به ارسال

من که از شمسی شدن این ناامیدم!!! چون خود سازنده این الحاق هم نتونست .لون گفت پیش بینی تاریخ ای دیگر را نکرده بودم!!!گفت شاید در نسخه های بعدی کاری کنم:D

لینک به ارسال

سلام آقای قادری

پس کی کار فارسی سازی افزونه تمام می شه ؟

خیلی وقته منتظریم

لینک به ارسال

هنوز دوروز نشده این تاپیک زده شده !

باید کمی صبور باشید چون ترجمه و بهینه سازی این افزونه به این راحتی و سریع انجام نمیشه !

لینک به ارسال

سلام. دوست عزيز همين الان هم فارسي اسز كار راه انداز هست. شما ميتونين از اين استفاده كنيد. فارسي سازي ١٠٠٪. را قصد طارم با كمك دوستان به زودي ارايه دهيد

لینک به ارسال

انشا الله شب یلدا نسخه آخر 100% فارسی شده برای جوملا 1.5 و جوملا 1.7 ارائه میشه !

همچنین راهنمای فارسی این افزونه نیز آماده شده است .

نکته مهم این افزونه در 2 نسخه منتشر خواهد شد

نسخه اول 100% فارسی بدون تاریخ شمسی -----> برای عموم

نسخه دوم 100% فارسی همراه با تاریخ شمسی ------> برای اعضا سطح سوم

ارادت

لینک به ارسال

کاربر محترم mehdi_far

لطفاً اسپم نکنید

ای کاش به سایت هم نگاهی می انداختید و بعد جمله خود می نوشتید

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

این افزونه دیشب (شب یلدا) در سایت جومینا منتشر شده

دانلود CB فارسی - جامعه ساز مجازی - برای جوملا۱/۷ و جوملا ۱/۵ + راهنمای سریع فارسی:

http://www.joomina.ir/joomla-extension/joomla-learning/user-clasifiled/461-cbpersian.html

دانلود CB فارسی با تاریخ شمسی- جامعه ساز مجازی نسخه ویژه - برای جوملا۱/۷ و جوملا ۱/۵ (مخصوص اعضای سطح سوم):

http://www.joomina.ir/joomla-extension/joomla-learning/user-clasifiled/462-cbjoomla17.html

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

من کامپوننت سی بی فارسی شده جومینا برای نسخه 2.5 رو نصب کردم. فارسی سازش رو هم از قسمت پلاگین های سی بی نصب کردم اما فقط بعضی از قسمت هاش فارسیه. همچنین ماژول فارسی ورود کاربران سی بی جومینا رو هم نصب کردم اما این ماژول موقع نمایش انگلیسیه. مورد دیگه اینکه، وقتی به صفحه ثبت نام کامپوننت هم لینک میدم، صفحه ثبت نام این کامپوننت هم انگلیسیه. میشه من رو راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟

ویرایش شده توسط sajjadnasiri

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...