رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزيز

به يك وب سرور مجازي براي ويندوز سون 64 بيت نياز دارم. اگه كسي از دوستان استفاده كرده لطفاً معرفي كنه، چون چندين برنامه را دانلود كردم و روي اين ويندوز جواب ندادن

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام ستار جان

اگر طی روز با رایانه های مختلفی سر و کار داری از این استفاده کن Uniform Server لینک دانلود

مگر نه اگه با یک کامپیوتر استفاده میکنی به نظر من EasyPHP بهتر

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز مهدي جان

متاسفانه من از EasyPHP استفاده كردم كه روي اين ويندوز جواب نداد

Uniform Server هم يك نرم افزار پرتابل هست كه هنوز تست نكردم ولي كار اون بر پايه wamp هست كه من اين نرم افزار را نصب كردم و اين هم جواب نداد

Uniform Server را نصب مي كنم وتست مي كنم.

با تشكر از شما

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

من خودم به شخصه برای هر سیستمی و هر سطح کاریxampp را پیشنهاد می کنم. من خودم وبم را روش ساختم و کامل ترین هست و وقتی تو صفحه دانلودش یعنی سایت apache friensبری( که یه سرچ تو گوگل بزنی download xampp پیدا می کنی) لیست همه ی سیستم عامل ها را داره از مک گرفته تا ویندوز و 64 بیت ها...

لینک به ارسال

ولي دوست عزيز من xampp را نصب كردم. روي xp خوب جواب مي ده ولي روي 7 كه من امتحان كردم

جواب نداد يعني mysql اجرا نشد و نتونستم ديتابيس بسازم؟

حالا بايد چكار كنم؟

لینک به ارسال

سلام

طاعاتتون قبول

من خودم ویندوزم 7 دارم و دارم با xampp کار میکنم مشکلی هم نداره.

احتمالا یه برنامه ی دیگه ای هست که نمیذاره mysql فعال بشه (معمولا آنتی ویروس ها که باید چند دقیقه ای غیر فعالشون کنید)

اطلاعات من در همین حد بود

ببخشید اگه نتونستم بیشتر کمک کنم

یا حق

:thankyou:

لینک به ارسال

پارسا جان

ممنون از جوابي كه دادي

ولي اگه در بالا دقت كرده باشي گفتم كه از برنامه Wamp استفاده كردم ولي جواب نداده

با تشكر

لینک به ارسال

سلام

من خودم xampp را روی سون دارم ممکنه یا ورژن اشتباهی را دانلود کردید یا طبق حرف دوست عزیز برنامه اجازه ی ورودش را نمیده. شما یه بار relocate را بزنید و تنظیمات را به روز کنید

لینک به ارسال

سلام

آقا من حدود یک سال و نیمه که xp رو گذاشتم کنار و ویندوز 7 دارم اما هیچ وقت نشده با این برنامه ها مشکلی داشته باشم هم easyphp و همwamp به درستی کار می کنن روی هر دو نسخه 32و64 به شرط اینکه به IIS دست نزده باشی.

لینک به ارسال

سلام

من خودم xampp را روی سون دارم ممکنه یا ورژن اشتباهی را دانلود کردید یا طبق حرف دوست عزیز برنامه اجازه ی ورودش را نمیده. شما یه بار relocate را بزنید و تنظیمات را به روز کنید

سلام دوست عزيز

شما از چه ورژني استفاده مي كنيد؟ تا من هم همونو دانلود كنم

با تشكر

لینک به ارسال

پارسا جان

ممنون از جوابي كه دادي

ولي اگه در بالا دقت كرده باشي گفتم كه از برنامه Wamp استفاده كردم ولي جواب نداده

با تشكر

من هم دارم با ویندوز 7 کار میکنم و الان مدتهاست که از wamp server استفاده میکنم. هیچ مشکلی هم نداشته. میشه بگی مشکلت با این رنامه کجاست تا شاید بتونیم بیشتر کمک کنیم.

لینک به ارسال

من تو seven 64 bit هر دوتا وب سرور رو تست کردم و از هردوشون هم دارم استفاده می کنم.

هم xamp و هم easy php.

ولی به همتون پیشنهاد می کنم که از xamp استفاده کنید چون سرعتش خیلی از easy php بالاتره.این رو از روی تجربه می گم و هیچ ربطی هم به 7 و xp نداره.

من در حال استفاده از هردوشون در 7 هستم ولی بهترینش xamp هست.

لینک به ارسال

جناب رضایی عزیز سلا

من با Wamp در ویندوز 7 کار کردم و الانم داره جواب میده مشکلی نداره

لینک به ارسال

من سیستمم 32 بیت هست و ورژنم با شما فرق داره... ولی همینطور که می بنید اکثر دوستان تایید می کنند احتمالا شما نسخه ی مخصوص 64 بیت را دانلود نکردید چون هر دو در ویندوز سون 64 توسط دوستان تست شده. در من من فقط از xampp استفاده کردم و کاملا راضی بودم حتی ی باگ هم نداشت. کامل هم بود... بقیه را نمی دونم. التبه از روی حجم نرم افزار ها می شود فهمید کدوم بهتره... من توی یک سایت خارجی توی آموزشش وقتی می خواستم شروع کنم کار با جوملا را xampp را پیشنهاد کردند

لینک به ارسال

این اقا درست میگه مال منم یمدت کار کرد بعد دیگه الان درست نمشه.

در جوابتون wamp هم 32 داره هم 64 .نسخه 32 هم روی 64 جواب میده من کار کردم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...