رفتن به مطلب
alikarimi8

قراردادن بخش یا مجموعه در ماژول

پست های پیشنهاد شده

با سلام.همون طور که در این عکس می بینید قالب من اون بالا دو تا ماژول داره که پربیننده ترین و آخرین اخبار تو اونجا قرار میگیره.حالا من میخوام بجای پربیننده ترین و آخرین اخبار چهار تا از اون ماژول داشته باشم ومثلا 4 تا مجموعه توسایت دارم.حال میخوام هر مطلب جدیدی که تو هر مجموعه میذارم بیاد تو ماژول مربوط به خودش.

مثلا اگه 4تا مجموعه یا بخش به نام های فوتبال ایران.جهان .اروپا و آسیا دارم.میخوام هروقت مطلبی رو تو بخش فوتبال ایران گذاشتم تو تونجا هم نمایش داده بشه.

هر کدوم از اساتید جوملا پاسخ سوال مشکل منو بدن ممنون میشم.البته واسه شما که کاری نداره .با تشکر پیشاپیش:thankyou:i240211_test.JPG

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول این ماژول هایی که در بالای سایت شما هست رو موقعیت اون رو عوض کنید و در قسمت مدیریت ماژول ها گزینه ی جدید رو بزنید و اون ماژول آخرین مطالب رو ایجاد کنید که 100 در صد در لیست اون ماژول ها هست بعد از زدن جدید بعد اون رو بیارین در موقعیت که می خواهین

و اگر در مدیریت ماژول هاتون برخید حتما این گزینه هست و فعال نشده اگه از جوملای جومفا و جوملا.ir / استفاده کرده باشی که داره احتمالا مابو هم داشته باشه

لینک به ارسال

سلام

ماژول آخرین اخبار رو سه بار دیگه ایجاد کنید (مجموعا می شن 4 تا) و هر کدوم رو یک مجموعه بهشون ست کنید و دو تا رو در موقعیت فعلی آخرین اخبار و دو تا رو در موقعیت فعلی پربازدیترین ها منتشر کنید.

یا حـــــــق

لینک به ارسال

سلام

ماژول آخرین اخبار رو سه بار دیگه ایجاد کنید (مجموعا می شن 4 تا) و هر کدوم رو یک مجموعه بهشون ست کنید و دو تا رو در موقعیت فعلی آخرین اخبار و دو تا رو در موقعیت فعلی پربازدیترین ها منتشر کنید.

یا حـــــــق

با تشکر چه گونه خوب ست کنم؟اگه منظورتون شناسه ی بخشو بهشون بدم که این شناسه های بخش تاریخه.لطفا بشتر توضیح دهید

لینک به ارسال

سلام

یا حـــــــق

با تشکر چه گونه خوب ست کنم؟اگه منظورتون شناسه ی بخشو بهشون بدم که این شناسه های بخش تاریخه.لطفا بشتر توضیح دهید

یعنی اگر می خواهی واسه هر کدوم بیای یک ماژول بزنی وقتی اون رو ایجاد کردی برو به سمت چپ ماژول قسمت پارامتر ها اون رو تنظمین کن به اون مجموعه و بخش مورد نظر

لینک به ارسال

می تونی از ماژول global news یا list article استفاده کنی که هر دوشون رایگانند.

در ضمن چینششون هم خیلی قشنگه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

یا حـــــــق

یعنی اگر می خواهی واسه هر کدوم بیای یک ماژول بزنی وقتی اون رو ایجاد کردی برو به سمت چپ ماژول قسمت پارامتر ها اون رو تنظمین کن به اون مجموعه و بخش مورد نظر

با تشکر از شما دوست عزیز.کاری رو که گفتید انجام دادم و مشکلم برطرف شد ولی من میخوام چهار تا ماژول داشته باشم در حالی که همون طور که تو عکس میبینید فقط جا برای همین دوماژول داره و من نمیتونم کنار این ماژولا 2ماژول دیگه اضافه کنم .هیچ راهی نداره که من این کارو بکنم.؟پیشاپیش مرسی.

لینک به ارسال

سلام دوست عزيز

براي اين كار شما نياز داريد كه 2 موقعيت ديگر در قالب خود ايجاد كنيد. ( كه نياز داريد در كدهاي قالب دستكاري شود و كار دشواري نيست)

مي تونيد قالب را ارسال كنيد تا اين كار را براي شما انجام دهم.

موفق باشيد

لینک به ارسال

سلام به همگی. من یه مشکل اساسی پیدا کردم در قسمت ماژول آخرین اخبار.

قضیه از این قراره که مثلا 4 تا خبر وارد کردم. اگر روی خبر اولی کلیک بشه کل مجموعه رو نشون می ده. اگر روی خبر دوم کلیک بشه اولین خبری که وارد سایت کردم رو نشون می ده. هر چقدر توی تنظیماتش دستکاری کردم فایده نداشت. بخش و مجموعه اختصاصی براش تعریف کردم.

مثال: بخش: اخبار IT => مجموعه: آخرین اخبار حوزه آی تی

منوی آخرین اخبار IT => تنظیمات منو رو روی نمایش مطالب بصورت مجموعه تنظیم کردم.

ممنون می شم دوستان توی این زمینه بهم کمک کنن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...