رفتن به مطلب
alikarimi8

ایجاد منوی آبشاری یا درختی

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همه ی استاتید.عاجزانه تقاضای کمک دارم ازتون.من میخواستم یک منوی در ختی درست کنم که منو زیر من داشته باشه وخود زیر منوها هم باز بعضیاشون زیر منو داشته باشن ولی نمی تونم می دونم باید از ماژول استفاده کنم ولی دیگه نحوه ی ایجاد منو و زیر منوهاشو از گزینه مدیریت منو نمیدونم خواهشا اگه امکانش هست کمک کنید راستی دو تا ماژول swmenu و dtree رو هم نصب کردم ولی بازم نتونستم .لطفا راهنمایی کنید.:huh:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام alikarimi8

یه سری به این صفحه بزن حتما این مازول به کارت میاد

http://forum.joomina.ir/thread-798.html

:thankyou:

با تشکر از شما گفتم که این دان کردم و نصب کردم ولی یکم تو کار باهاش مشکل دارم

لینک به ارسال

سلام

دوست من با مطالعه کتاب راهنما جوملا که توسط نوید زراعتی نوشته شده از نصب تا ساخت منو را میتوانید یاد بگیرید.ساخت منو و زیر منو از راحت ترین کارهایی است که میتوانید یاد بگیرید و برای داشتن منوهای زیبا ماژول sw بد نیست ولی بهتر است از قالب هایی که دارای ماژول منو هستند استفاده کنید.چون من تازه با این سایت آشنا شدم هنوز از قالب های این سایت استفاده نکردم ولی قالب ها رو که دیدم قالب های خوبی بود در ضمن سایت جوملا آرت دات کام دارای چندین قالب رایگان است که منو بسیار زیبایی دارند و بعضی از آنها فارسی هم شده اند.برای دیدن نمونه سایتی که برای یکی از دوستانم راه اندازی کردم میتونید ببینید.

http://atgco.ir/

اگر مایل هستید این قالب رو داشته باشید به سایت جوملاآرت دات آی آر مراجعه کنید و برای دانلود کتاب راهنما به سایت http://persianit.ir/ مراجعه کنید.

به غیر از کتاب راهنما جوملا در سایت پرسین آی تی من فکر میکنم این سایت است که راهنمای مناسبی همراه ماژول ها برای کاربران قرار میدهد تا وقت زیادی صرف پرسش و پاسخ برای مسائل کوچک نشود.در ضمن من تا حالا سایتی رو ندیدم که از ماژول sw استفاده کرده باشه و دلیل اون هم میتونه این باشه همخوانی خوبی با رنگها و فرم قالبها نداره و تنظیم کردن رنگها و حاشیه ها با قالب وقت گیر هست البته من ندیدم شاید هم خیلی ها استفاده کنند.

البته صحبتهای من در مورد منوی بالای سایت است که زیبایی بیشتری نسبت به به من کناری دارد.

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

ابتدا جستجو کنید... (در این مورد بارها بحث و افزونه ها و راه کارهای مورد نیاز ارائه شدن مثل همین تاپیک...)

موفق باشید

لینک به ارسال

اقا من می خوام به صورت دستی منو آبشاری درست کنم

میرم قسمت منو/منو مورد نظر/جدید/مطلب به صورت بلاگ/قسمت آیتم اصلی که منو ها رو مشخص کرده اونجا یکیو انتخاب می کنم منو جدید میره زیر اون منو ولی تو صفحه اصلی نمایش داده نمیشه چرا ؟

لینک به ارسال

اگه درست بگم باید سطح منوها رو هم تعیین کنید. یک پارامتر توی خود منوی اصلی هست.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

شاید قالبتون موقعیت منو براش تعریف نشده باشه

یه نگاه به موفعیت های فالبتون بکنید

موفق باشید

:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...