رفتن به مطلب
armin121

مشکل ایجاد آدرس اشتباه در کامپوننت ace sef

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من دارم از این کامپوننت البته نسخه ترجمه شده *تبلیغات* استفاده می کنم

کامپوننت براحتی نصب شد و آدرس ها هم فارسی شدند. اما متوجه شدم تعداد بازدیدکننده سایت کم شده وقتی از طریق وبگذر جویا شدم دیدم آدرسهایی که فارسی شده وقتی در گوگل روش کلیک میکنند ارور میده. مثلا یکی از لینکهایی که ارور میده رو ببینید:

.com/افزونه-های-رایگاندانلود-ماژول-آب-و-هوا-جوملاhtml

نمیدونم چه جوری آدرس url رو بذارم که شما بتونید درست ببینید. بگذریم

من فکر می کنم بعضی از آدرسهای سایت من بعد از فعال کردن کامپوننت مشکل دار میشه. فکر میکنم بد ترجمه میشه مثلا نقطه قبل از html گذاشته نمیشه یا مثلا / بین اسم بخش و مطلب مورد نظر قرار نمیگیره طبیعتا آدرس اشتباه میشه. مثلا آدرس بالا رو ببینید تا متوجه عرض من بشید. می بینید که کلمه افزونه های رایگان که اسم کتگوری هست چسبیده به اسم مطلب که دانلود ماژول آب و هوا می باشه.

دوستان خواهش می کنم در رفع این مشکل منو کمک کنید. بیصبرانه منتظرم

دوستان خواهش میکنم پاسخ بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

قبلاً بحث شده است لطفاً به بخش آدرس های قرمز بروید و آنها را درست کنید.

یعنی از هر دو آدرس یکی را بصورت لینک اصلی قرار بدهید

لینک به ارسال

قبلاً بحث شده است لطفاً به بخش آدرس های قرمز بروید و آنها را درست کنید.

یعنی از هر دو آدرس یکی را بصورت لینک اصلی قرار بدهید

میشه بیشتر توضیح بدید یا لینکی در این باره ارائه کنید. من خیلی سرچ کردم اما نتونستم جواب دقیقی بگیرم. ممنون میشم توضیحات واضحتری ارایه کنید

لینک به ارسال

این هم لینک بحث های قبلی:

Acesef و ازدياد صفحات تكراری

لینک تکراری acesef

فقط کافی هست کلمه AceSef را در انجمن جستجو کنید

لینک به ارسال

این هم لینک بحث های قبلی:

Acesef و ازدياد صفحات تكراری

لینک تکراری acesef

فقط کافی هست کلمه AceSef را در انجمن جستجو کنید

دوست خوبم مشکل من لینکهای تکراری نیست. مشکل من ایجاد آدرس اشتباه هست. برای این مشکل من راه حلی دارید؟

لینک به ارسال

صفحه اشتباهی که میده که صفحه ای از سایت نیست؟ یک صفحه یافت نشد میده؟

چون من قبلاً با این مشکل برخورد کردم به شما پیشنهاد میدم که در بخش آدرس ها و آدرس های قرمز، تمامی آدرس ها را تیک بزنید و حذف کنید و یکبار AceSef را پاک کنید و نصب کنید.

سپس این بار موقعی که آدرس های قرمز را لیست می کنه بعضی آدرس ها نامهاشون یکسان هست ، شما یکی را به عنوان لینک اصلی باید به کامپوننت معرفی کنید . به این صورت که روی ستاره کناریش کلیک می کنید. از این به بعد، این لینک اصلی و بقیه فرعی می شوند و دیگه اختلال لینک بوجود نمیاد

لینک به ارسال

صفحه اشتباهی که میده که صفحه ای از سایت نیست؟ یک صفحه یافت نشد میده؟

چون من قبلاً با این مشکل برخورد کردم به شما پیشنهاد میدم که در بخش آدرس ها و آدرس های قرمز، تمامی آدرس ها را تیک بزنید و حذف کنید و یکبار AceSef را پاک کنید و نصب کنید.

سپس این بار موقعی که آدرس های قرمز را لیست می کنه بعضی آدرس ها نامهاشون یکسان هست ، شما یکی را به عنوان لینک اصلی باید به کامپوننت معرفی کنید . به این صورت که روی ستاره کناریش کلیک می کنید. از این به بعد، این لینک اصلی و بقیه فرعی می شوند و دیگه اختلال لینک بوجود نمیاد

امتحان کردم. متاسفانه مشکل حل نشد. از تیم جومفا که زحمت ترجمه این این افزونه رو کشیدن خواهش می کنم راهنمایی بفرمایند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...