رفتن به مطلب
vahid2star

درخواست اموزش الفایوزر پوینت و چی دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام من میخوام تو سایتم کاری کنم که هرکی یه قایلی رو دانلود کرد ازش امتیار کم بشه

واسه همین الفایوزر پوینت وکامپونت افزایش اعتبار زرین پل رو هم نصب کردم.

و جی دانلود رو هم نصب کردم ولی نمیتونم بین جی دانلود و الفایوزر پوینت ارتباطی برقرار کنم تا این امر میسربشه اگه امکان لطفا یه اموزش بزارید کار ما رابیفته

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من ارتباط رو برقرار كردم

تو بايد بري به سايت جي دانلود يه سري پلاگين داره كه بايد توي الفا يوزر نصب كني كه اين پلاگينها هستن:

plgaup_jdownloads_user_download

plgaup_jdownloads_user_download_use_price

plgaup_jdownloads_user_upload_published

طريقه نصب اينه كه بايد بري تو ي AUP بعد قسمت RULESيا رولها بعد فايلهايي كه دانلود كردي رو اول از حالت فشرده خارج كن و فايل XML رو انتخاب كن ونصب كن

بعدش ميبيني كه اين پلاگينها اضافه شدن

حالا ميتوني ازشون استفاده كني ماژول اول براي كثر امتياز در حالت دانلود و دومي براي كثر امتياز بر حسب قيمت هر دانلود و سومي براي افزايش اعتبار براي اپلود هست كه هر كدوم رو خواستي ميتوني فعال كني

در مورد ماژول قيمت بايد بدوني كه اگه فعالش كردي بايد قيمتها رو توي جي دانلود مشخص كني و قسمت اتصال به الفا يوزر رو در جي دانلود فعال كني

براي تنظيمات جي دانلود هم برو به بخش تنظيمات يا همون Configuration بعد تو قسمت ويژه برو الفا يوزر رو فعال كن

توجه كن كه اين قسمت رو روي خير بزاري

May user download when he has no points or too few?

و قسمت فعال كردنش هم كه بله باشه.

ولي اينو بدون كه اگه بخواي دانلود با استفاده از قيمت باشه يه مشكل پيش مياد و اونم در حالتي هست كه دانلود منيجر نصب باشه كه به جاي اين كه يه بار امتياز كثر بشه چند بار كپر ميشه و من خودم موندم توش

لینک به ارسال

من ارتباط رو برقرار كردم

تو بايد بري به سايت جي دانلود يه سري پلاگين داره كه بايد توي الفا يوزر نصب كني كه اين پلاگينها هستن:

plgaup_jdownloads_user_download

plgaup_jdownloads_user_download_use_price

plgaup_jdownloads_user_upload_published

طريقه نصب اينه كه بايد بري تو ي AUP بعد قسمت RULESيا رولها بعد فايلهايي كه دانلود كردي رو اول از حالت فشرده خارج كن و فايل XML رو انتخاب كن ونصب كن

بعدش ميبيني كه اين پلاگينها اضافه شدن

حالا ميتوني ازشون استفاده كني ماژول اول براي كثر امتياز در حالت دانلود و دومي براي كثر امتياز بر حسب قيمت هر دانلود و سومي براي افزايش اعتبار براي اپلود هست كه هر كدوم رو خواستي ميتوني فعال كني

در مورد ماژول قيمت بايد بدوني كه اگه فعالش كردي بايد قيمتها رو توي جي دانلود مشخص كني و قسمت اتصال به الفا يوزر رو در جي دانلود فعال كني

براي تنظيمات جي دانلود هم برو به بخش تنظيمات يا همون Configuration بعد تو قسمت ويژه برو الفا يوزر رو فعال كن

توجه كن كه اين قسمت رو روي خير بزاري

May user download when he has no points or too few?

و قسمت فعال كردنش هم كه بله باشه.

ولي اينو بدون كه اگه بخواي دانلود با استفاده از قيمت باشه يه مشكل پيش مياد و اونم در حالتي هست كه دانلود منيجر نصب باشه كه به جاي اين كه يه بار امتياز كثر بشه چند بار كپر ميشه و من خودم موندم توش

می بخشید اینکه میگید با دانلود منیجر بیشتر از یه بار امتیاز کسر میشه منظورتون این هست که اگر مثلا من قیمت فایل رو بزارم 50 تومان در جی دانلود، بیشتر از 50 تا امتیاز کم میشه یا صرفا فقط در مورد امتیاز بابت دانلود چند بار امتیاز کم می کنه؟

لینک به ارسال

سلام من جی دانلود و الفا رو نصب کردم و وقتی میام رول هایی که دان کردم رو نصب کنم به این خطا برمیخورم

Column count doesn't match value count at row 1 SQL=INSERT INTO #__alpha_userpoints_rules VALUES ('', 'User download a file', 'Assign points when a registered user download an file from jDownloads (may also be negative to reduce points).', 'jDownloads', 'plgaup_jdownloads_user_download', '1', 'jDownloads', '', '', '0', '0', 0, '0000-00-00 00:00:00', '', '', '', '', '0', '0', '0', '0', '1', '1', '', '0', '', '0', '0', '', '', '0', '0', '0', '0', '0')

ممنون میشن کمکم کنید

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, sajadhaji گفت:

سلام من جی دانلود و الفا رو نصب کردم و وقتی میام رول هایی که دان کردم رو نصب کنم به این خطا برمیخورم

Column count doesn't match value count at row 1 SQL=INSERT INTO #__alpha_userpoints_rules VALUES ('', 'User download a file', 'Assign points when a registered user download an file from jDownloads (may also be negative to reduce points).', 'jDownloads', 'plgaup_jdownloads_user_download', '1', 'jDownloads', '', '', '0', '0', 0, '0000-00-00 00:00:00', '', '', '', '', '0', '0', '0', '0', '1', '1', '', '0', '', '0', '0', '', '', '0', '0', '0', '0', '0')

ممنون میشن کمکم کنید

درود

اول اینکه تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید! بعد هم اینکه آلفایوزرپوینت دیگه پشتیبانی نمیشه...

یاحق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...