رفتن به مطلب
sahiyan

مشکل در k2

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من می خوام تو k2 قسمت add item یک image gallery بسازم ولی وقتی روش کلیک می کنم با کادر ارور زیر مواجه میشم

y800dr9p98hpu9h4skfj.jpg

من پلاگین Simple Image Gallery جوملا ورک رو از طریق گسترش ها => نصب و حذف => نصب کردم و این پلاگین رو تو منوی گسترش ها => پلاگین ها دارم و فعال کردم

پس چرا این ارور میاد ؟

اساتید محترم چنانچه لطف کنند و راهنمایی کنند ممنون میشم :heart:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و تشکر از جناب دفاعی بابت پاسخ گوئی سریع

این کار رو انجام دادم ولی مشکل پابرجاست

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

اگه اشتباه نکنم simple image gallery فقط امکان ایجاد گالری تصاویر متنی میده که بصورت دستی باید یک فولدر رو انتخاب و عکس هاش رو نمایش بدی ، برای ایجاد گالری تصاویر باید از simple image gallery pro استفاده کنی که خودش بصورت اتوماتیک فولدر میسازه و عکس های اکسترکت شده رو در اون قرار میده و یه تنظیمات کوچیکی در دسترسی ها هم باید انجام بدی ، اگه به اون مرحله رسیدی و کمکی خواستی در خدمتم ، البته simple image gallery pro تجاریست و یا باید اون رو خریداری کنید یا نسخه وارز اون رو تهیه کنید ( سایتهای وارز سایتهای هستند که به قانون کپی رایت توجهی ندارند و افزونه های تجاری رو منتشر می کنند ) که البته وارز تهیه نکنی بهتره .. !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...