رفتن به مطلب
rezaee

مديريت سفارشي تر روي مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- ميخواستم ببينم چطور ميشه مثل جوملا 1.5 تعداد بازديد يه مطلب رو ريست كرد؟ اين امكان توي جوملا 1.7 غيرفعاله ظاهرا

2- يسري مطالب رو شايد نخوايم توي ماژولهاي آخرين مطالب نمايش داده بشه.. بقولي متن خاصي رو بخوايم ثبت كنيم اما توي هيچكدوم از ماژولا نخوايم نشون بده.. بايد چيكار كرد.. مثلا من يه فرم سفارشي درست ميكنم و نميخوام جز مطالبم بحساب بياد و توي ماژولي مثل آخرين مطالب ثبت شده عنوانش رو نشون بده...

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام...

در مورد سوال اولتون جستجو کردم و به این صفحه رسیدم ...اون جور که من متوجه شدم تو خود پنل این امکان رو نگذاشتن و شما باید از mysql به صورت دستی مقدارشرو ریست کنید.....

در مورد سوال دومتون...

خوب هر ماژول یا قسمتی(مثلا آخرین مطالب) از یه category مطابش رو می خونه...شما اگه می خواهید بعضی از مطالبتون در اون ماژول نمایش داده نشه باید category مطلبتونو uncategoriet ست کنید

لینک به ارسال

تشكر دوست من...

اگه بخوام سراغ پلاگيني براي سوال اول بگردم بنظرت پيدا ميشه..؟

خودم يساعت ديگه ميام سراغش ميگردم اگه پيدا كردم ميزارم اينجا اگه شما هم اينكارو كنيد ممنون ميشم..

موفق باشي

لینک به ارسال

تشكر دوست من...

اگه بخوام سراغ پلاگيني براي سوال اول بگردم بنظرت پيدا ميشه..؟

خودم يساعت ديگه ميام سراغش ميگردم اگه پيدا كردم ميزارم اينجا اگه شما هم اينكارو كنيد ممنون ميشم..

موفق باشي

سلام...

یه ماژول پیدا کردم امتحانش کردم کار می کرد....

فارسیش کردم و گذاشتم تو پست جدید

http://forum.joomina.ir/thread-7450-post-41778.html#pid41778

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...