رفتن به مطلب
aminweb

تغییر تاریخ نظرات در jcooment

پست های پیشنهاد شده

سلام بچه ها....

امروز به یه سوال دوستم در مورد jcoment برخوردم که نتونستم بهش جواب بدم:D

چون تا حالا به اینجاش فکر نکرده بودم......

اگر کسی بخواد در جی کامنت ، تاریخ نظرهای ارسالی را تغییر بده از کجا باید این کارو بکنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آخه قربونت!

گاهی اوقات درخواستهایی در انجمن دیده می شه که تووی قوطی هیچ عطاری پیدا نمی شه! :huh:

اون ویرایشی هم که می بینید در مدیریت نظرات جی کامنت تعبیه شده برای حذف مواردی از نظرته که انتشارش به نوعی اشکال داره! حالا ویرایش تاریخ ارسال نظر به چه کار مدیر سایت میاد من نمی دونم! البته این نوعی جعل نظر می تونه باشه! :D

اما در کل چنین امکانی در جی کامنت نیست! البته اگر اشتباه نکنم ویرایش نظر ؛ تاریخ اون رو به تاریخ ویرایش تغییر می ده!

لینک به ارسال

آقای تکاپو عزیز لزومی به وسط کشوندن عطاری و قنادی نیست.بنده یه سوال پورسیدم که سوال یکی از دوستام بود و واقعا منم پیدا نکردم گفتم شاید امکانش باشه دیگه لزومی به اینجور حرفا نیست که...ساده بگو امکانش نیست

:thankyou:

لینک به ارسال

فکر نمیکنم امکانش باشه !

البته کار نشد نداره ولی روی دست شما هزینه خواهد گذاشت چون در صورت امکان باید کسی رو پیدا کنید تا این تغییرات رو برای شما انجام بده !

البته نظر اقا پارسا کمی تند بود ولی شفاف بود و من هم فکر میکنم این کار از نظر طراحهان زیاد مناسب نیست و اگر اینطور باشه خیلی ها میتونید برای مطالب سایت خودشون در تاریخ های دلخواه نظر بنویسند !

به هرحال کار نشد نداره و میتونید به یک برنامه نویس سفارش دهید !

لینک به ارسال

دوست خوبم، بنده حسینی پارسا هستم نه تکاپو...

قصد بنده همان راهنمایی بود که شما خواسته بودید، از منظر من هم عطاری و قنادی اش نوعی راهنمایی بود و هم پاسخی که در انتها دادم...

در هر صورت قصدم ایجاد ناراحتی نبود، اما گویا ناراحتی به بار آورد که به اندازه ی خودم پوزش می خوام...

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...