رفتن به مطلب
saba26

راهنمایی برای استفاده از کامپوننت ساخت بسته نصبی از جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام. در توضیحات کامپوننت گفته شده که لینکی برای دریافت فایل unzip (بعد از ساخت بسته نصبی) قرار داده شده ولی لینکی وجود نداشت.

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لازم نیست آن نرم ا افزار را دانلود کنید. فقط در پیکر بندی فرمت ذخیره سازی را روی zip قرار دهید و فای پشتبان با فرمت zi p مانند فای خود جوملا در اختیارتان قرار می گیرد

لینک به ارسال

سلام. بابت قرار دادن کامپوننت تشکر میکنم. واقعا عالی بود.

یه مورد. توی اموزش گفته بودین خروجی را رو پسوند فایل های خودش ست کنیم. من با zip تست کردم مشکلی پیش نیومد. یعنی نیاز نیست که اول jpa بک آپ بگیرین و بعد تبدیل به زیپ بکنین.

و یه سوال دیگه. این کامپوننت یه اینیستالر مخصوص خودش را داره. ما اگه بخواهیم یه سیستم مثل خود جوملا داشته باشیم ویه سری اطلاعات اولیه واردش کنیم و دقیقا مثل خود جوملا نصب بشه باید چیکار کنیم.

تو فایل های اینیستالر خود جوملا چند تا فایل SQL هست. که یکیش به نامSampel data هست. میخوام یه چیزی داشته باشم شبیه این. باید چیکار کنم.

واظح تر بگم اگه بخوام یه سایت ساز بسازم مثل میترا که همون جوملا هست چیکار باید بکنم

لینک به ارسال

سلام.. اگر به تاپیک قبل من دقت کنید من هم همینو گفتم که زیپ هم مشکلی نداره فقط امنیتش پایین تره چون ممکنه کسی به شدسترسی پیدا کنه باید سعی کنید دانلودش کنید و بعد پاک کنید

در مورد قسمت های بعدی باید فای های بخش installtion را دست کاری کنید... خیلی نمی تونم کمکم کنم

لینک به ارسال

بله متاسفانه بعد از ارسال متوجه تاپیک شما شدم. و حس ویرایش هم نبود :D

اگر مدیران در مورد سوال دوم کمک کنن ممنون میشم.

لینک به ارسال
سلام. بابت قرار دادن کامپوننت تشکر میکنم. واقعا عالی بود.

یه مورد. توی اموزش گفته بودین خروجی را رو پسوند فایل های خودش ست کنیم. من با zip تست کردم مشکلی پیش نیومد. یعنی نیاز نیست که اول jpa بک آپ بگیرین و بعد تبدیل به زیپ بکنین.

این دقیقا بستگی به سرور شما داره اما من ابنا بر تجربه jpa را پیشنها میکنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...