رفتن به مطلب
mnkh97

یه سوال در مورد feed gator

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اساتید لطفا کمک کنند

الان کاری که من با این افزونه می کنم این است که یه لینک آراس اسی بهش میدم بعد بخش و مجموعه و نویسنده را انتخاب می کنم و Publish Content Automatically و Allow Date in Future را فعال (بله) می کنم و از این افزونه این انتظار را داشتم که به صورت خودکار مطالب را انتشار بده ولی اینطور نشد و باید دستی Import کرد

می خواستم ببینم چه جوری میشه افزونه را تنظیم کرد تا به محض ارسال مطلب جدید ، سیستم خودش بطور اتوماتیک مطالب رو انتشار بده

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز باید از cron استفاده کنید

Cron job یک سری کارهایی که به صورت روزانه باید در ساعتی خاص انجام گردد را انجام می دهد. برای مثال در feedgator قرار است هر روز تمام مطالب دیگر سایتها import شود

که شما می توانید در سی پنل cron job را تعریف کنید که به صورت اتوماتیک در ساعتی خاص انجام گیرد.

لینک به ارسال

آقا مصطفی ممنون

تا حالا با cron کار نکردم ، تست می کنم ببینم چیه

ولی دوستان بعید می دونم feedgator نتونه به طور اتوماتیک آخرین مطالب سایت های مورد نظر را انتشار بده

اگر اساتید کمک کنن برای تنظیمات افزونه جهت انتشار اتوماتیک مطالب ، ممنون میشم

با تشکر

لینک به ارسال

آقا مصطفی ممنون

تا حالا با cron کار نکردم ، تست می کنم ببینم چیه

ولی دوستان بعید می دونم feedgator نتونه به طور اتوماتیک آخرین مطالب سایت های مورد نظر را انتشار بده

اگر اساتید کمک کنن برای تنظیمات افزونه جهت انتشار اتوماتیک مطالب ، ممنون میشم

با تشکر

میشه توضیح بیشتری بدین؟این cron دقیقا کجاست؟ من نمی تونم اتوماتیک خبرها رو داشته باشم!حتما باید دستی import کنم که اونم چندتا بیشتر نمیاره!

در ضمن با اینکه پایان انتشارو زده هرگز، حتما باید برم و تاریخ ها رو پاک کنم تا نمایش داده بشن! مشکل از کجاست؟

لینک به ارسال

cron يك افزونه ديگست.

آخرين ارسال هاي سايت هاي ديگران رو مياره و ممكنه كم يا زياد باشه

بدرود

لینک به ارسال

cron يك افزونه ديگست.

آخرين ارسال هاي سايت هاي ديگران رو مياره و ممكنه كم يا زياد باشه

بدرود

مطمئنید که افزونست؟ توی cpanel نیست؟با توجه به سرچی که کردم ،مثل اینکه توی مدیریت سی پنل بخش cron job باید تنظیمات فراخوانی کامپوننتمو وارد کنیم !درسته؟؟

لینک به ارسال

سلام

دوستان cron افزونه جوملا نیست من بالا توضیح دادم:

Cron job یک سری کارهایی که به صورت روزانه باید در ساعتی خاص انجام گردد را انجام می دهد. برای مثال در feedgator قرار است هر روز تمام مطالب دیگر سایتها import شود

که شما می توانید در سی پنل cron job را تعریف کنید که به صورت اتوماتیک در ساعتی خاص انجام گیرد.

آموزش تنظیم feed gator برای درج خودکار مطالب در منوی support همین افزونه و در قسمت Configuring automatic imports using cron قرار دارد

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

سلام

دوستان cron افزونه جوملا نیست من بالا توضیح دادم:

آموزش تنظیم feed gator برای درج خودکار مطالب در منوی support همین افزونه و در قسمت Configuring automatic imports using cron قرار دارد

آرزومند آرزوهایتان

ببخشید من اینطور متوجه شدم که ، اول باید توی cpanel یک تنظیمات برای زمانبندی دلخواهمون در cron job مشخص کنیم و بعد با استفاده از فایل cron.feedgator.php این cron رو فعال کنیم و یه سری دستور بنویسیم ،درسته؟

برای اجرای دستور ' */30 * * * * /dev/null' این فایل رو که صفحه کده ، چه جوری باید اجرا کرد؟

و یه مشکل دیگه که دارم اینه که مطالب import شده ، با اینکه پایانی برای نمایششون داده نشده ، ولی تا خودم دستی نرم و تاریخ های ایجاد و انتشار رو پاک نکنم ، نمایش داده نمی شن! ایراد کجاست؟

لینک به ارسال

ببخشید من اینطور متوجه شدم که ، اول باید توی cpanel یک تنظیمات برای زمانبندی دلخواهمون در cron job مشخص کنیم و بعد با استفاده از فایل cron.feedgator.php این cron رو فعال کنیم و یه سری دستور بنویسیم ،درسته؟

شما وارد cpanel شوید بعد روی آیکون Cron jobs کلیک کنید در صفحه باز شده در قسمت Add New Cron Job مشخصات Cron Job جدید رو وارد نمایید

در قسمتهای

Common
Settings
Minute
Hour
Day
Month
Weekday

زمان تکرار را تنظیم نمایید

و در قسمت

Command

آدرس فایل cron.feedgator.php را وارد نمایید

به این شکل:

home/youraccount/public_html/administrator/components/com_feedgator/cron.feedgator.php

سپس بر روی دکمه Add New Cron Job کلیک کنید

نکته: سطح دسترسی cron.feedgator.php را به 777 تغییر دهید

و یه مشکل دیگه که دارم اینه که مطالب import شده ، با اینکه پایانی برای نمایششون داده نشده ، ولی تا خودم دستی نرم و تاریخ های ایجاد و انتشار رو پاک نکنم ، نمایش داده نمی شن! ایراد کجاست؟

در قسمت Global Settings افزونه feedgator وارد سربرگ Publishing شده و مقدار Set Created Date و Set Published Date را روی Use Processed Date تنظیم نمایید

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

ممنون از راهنمایی کاملتون!

-ببخشید بعد از انجام این عمایات ، موقع import چندین پیغام خطا داشتم! ولی مطالب بطور کامل اومده بودند!

حالا سایت یه در میون بالا نمیاد و همون پیغامو میده ! پیغامش اینه :

curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/irwto/public_html/administrator/components/com_feedgator/helpers/feedgator.utility.php on line 432

این خط دستور به این صورت هستش :

curl_setopt($ch, CURLOPT_COOKIEJAR, $cookie_path);

-مورد دیگه اینکه مقدار Set Created Date و Set Published Date را روی Use Processed Date گذاشتم ، ولی هنوز هم تا توی تک تک مطالب وارد نشم و تاریخ ایجاد و ویرایش رو پاک نکنم ، مطلب منو تو صفحه ای با errore Forbidden نشون میده!!

ممنون از راهنمایی کاملتون!

-ببخشید بعد از انجام این عمایات ، موقع import چندین پیغام خطا داشتم! ولی مطالب بطور کامل اومده بودند!

حالا سایت یه در میون بالا نمیاد و همون پیغامو میده ! پیغامش اینه :

curl_setopt() [function.curl-setopt]: CURLOPT_FOLLOWLOCATION cannot be activated when safe_mode is enabled or an open_basedir is set in /home/irwto/public_html/administrator/components/com_feedgator/helpers/feedgator.utility.php on line 432

این خط دستور به این صورت هستش :

curl_setopt($ch' date=' CURLOPT_COOKIEJAR, $cookie_path);

-مورد دیگه اینکه مقدار Set Created Date و Set Published Date را روی Use Processed Date گذاشتم ، ولی هنوز هم تا توی تک تک مطالب وارد نشم و تاریخ ایجاد و ویرایش رو پاک نکنم ، مطلب منو تو صفحه ای با errore Forbidden نشون میده!!

[/quote']

این error هم اضافه شد! به اضافه اینکه سایت دیگه بالا نمیاد!!!!!!!!!!!!!!!

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/irwto/public_html/administrator/components/com_feedgator/models/feed.php on line 414

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...