رفتن به مطلب
arash9579

افزونه خزنده وب جوملا

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من خیلی وقته که دارم دنبال افزونه ی خزنده وب برای جوملا میگردم که بره به سایت هایی که قبلا آدرسشون رو بهش دادیم و مطالب جدید اونها رو به سایت جوملایی ما منتقل کنه ! :1:

عین همین افزونه رو وردپرس داره !:heart:

اگه کسی همچین افزونه ای برای جوملا سراغ داره ما رو بی نصب نذاره !:thankyou:

درضمن توی سایت جومینا جدیدا افزونه ای با نام سیستم مطلب ساز جومینا گذاشته شده که متاسفانه برای ما که نمیگذارن عضو بشیم دانلود که هیچی حتی خواندن توضیحاتش هم ممنوعه:dodgy:

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-17-16-15-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من خیلی وقته که دارم دنبال افزونه ی خزنده وب برای جوملا میگردم که بره به سایت هایی که قبلا آدرسشون رو بهش دادیم و مطالب جدید اونها رو به سایت جوملایی ما منتقل کنه !

دوست عزیز شما برای این کار می تونید از rss سایت های مورد نظر استفاده کنید

برای درج rss سایتها به صورت مطلب در سایت خودتون می تونید از ninjarsstocontent و یا feedgator استفاده کنید

لینک به ارسال

با سلام

به جومینا وش آمدید.

قبلا چندین افزونه برای انتقال مطالب سایت های دیگه به جوملا معرفی شده تو تالار سرچ کنید ---جستجوی پیشرفته

درضمن توی سایت جومینا جدیدا افزونه ای با نام سیستم مطلب ساز جومینا گذاشته شده که متاسفانه برای ما که نمیگذارن عضو بشیم دانلود که هیچی حتی خواندن توضیحاتش هم ممنوعهDodgy

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8...8%B3%DB%8C

امر دیگه ی نیست ;)

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...