رفتن به مطلب
DR.HM

مشکل با کامپوننت jomsocial

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان .

من کامپوننت جوسوشیال نسخه 2.2.4 رو نصب کردم . همه چیز اوکی هست فقط با یه قسمت مشکل دارم .

وقتی یک کاربر ثبت نام می کنه و پس از ورود به پروفایلش میخواد اطلاعات حساب کاربری خود از قبیل (جنس ، تحصیلات و ... ) رو ویرایش کنه پس از پر کردن فرم وقتی روی گزینه ذخیره اطلاعات کلیک می کنه با این پیغام مواجه میشه :

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

آدرسی که این پیغام رو نشون میده :

index.php?option=com_community&view=profile&task=edit&Itemid=137

من دستری های همه فولدر هارو چک کردم و مشکلی نداشت ولی باز این مشکل وجود نداره . خواهشمندم دوستان راهنمایی کنن بگن مشکل از کجاست و دقیقا دسترسی به کدوم پوشه رو باید تنظیم کنم تا درست بشه .

ممنون .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه میشه لینک سایتتون رو قرار بدید

----------------------------------------------------------------------------------------------------

لینک سایت من :

www.casereport.ir

لینک به ارسال

فکر کنم مشکل از خود جومسوشیال باشه

چون دیدم در بعضی از قسمتهای سایت شما فایل زبان joomsocial مشکل داره

لینک به ارسال

من حتی چندین بار جوسوشیال رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکلم برطرف نشد .

جالبه که این دامنه (casereport.ir ) درواقع add on domain دامنه ( www.pezeshki86.ir ) هست . من روی دامنه pezeshki86.ir نصب کردم و هیچ مشکلی نداره ولی روی case report در قسمت ویرایش اطلاعات پروفایل مشکل دارم و خطایی که گفتم مشاهده میشه .

من حتی چندین بار جوسوشیال رو پاک کردم و دوباره نصب کردم ولی مشکلم برطرف نشد .

جالبه که این دامنه (casereport.ir ) درواقع add on domain دامنه ( www.pezeshki86.ir ) هست . من روی دامنه pezeshki86.ir نصب کردم و هیچ مشکلی نداره ولی روی case report در قسمت ویرایش اطلاعات پروفایل مشکل دارم و خطایی که گفتم مشاهده میشه .

شما واسه اینکه مشکل منو ببینید لطف کنید با این مشخصات وارد بشید :

www.casereport.ir

user :test3

pass : 123456

بعد از ورود بر روی گزینه (ویرایش پروفایل) کلیک کنید . یه اطلاعاتی رو وارد کنید بعد که روی دکمه ذخیره کلیک می کنید پیغام خطایی که در بالا گفتم مشاهده میشه .

لینک به ارسال

سطح دسترسی index رو چک کردین 644 باشه ؟ اگر درست بود شما ریدایرک رو اونیکی سایت نبستید ؟

لینک به ارسال

سطح دسترسی index رو چک کردین 644 باشه ؟ اگر درست بود شما ریدایرک رو اونیکی سایت نبستید ؟

سطح دسترسی کدوم index منظورتونه ؟ اگه منظورتون ایندکس در public_html هست آره درسته و مشکلی نداره .

نه روی اون یکی دامنه هم ریدایرکت نیست .

لینک به ارسال

کاربر محترم لطفاً اسپم نکنید

ownership فایل ها را چک نمایید

آقای رضایی یعنی چی اسپم نکنم ؟

میتونین بیشتر در مورد ownership فایل ها توضیح بدین ؟

لینک به ارسال

بالاخره خودم مثل یک مرد مشکلم رو حل کردم !

همه قسمت های جوسوشیال و جوملا و پلاگین ها و همه قسمت ها رو تست و بررسی کردم تا آخر فهمیدم مشکل کار از کجا بود !

قابل توجه دوستانی که ممکنه روزی به این مشکل بر بخورن :

در قسمت مدیریت در بخش افزونه جوسوشیال در قسمت custom profiles من یک فیلد اضافه کرده بودم که از کاربر صفحه وبش رو میخواست .

نوع فیلد یا (type) رو url قرار داده بودم . وقتی نوعش رو به textbox تغییر دادم مشکل برطرف گردید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...