رفتن به مطلب
moj_asghary

مشکل قراردادن محصولات در صفحه اصلی با کامپوننت ویرچومارت

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

هر کاری کردم تا در صفحه اصلی سایت و در بخشی که مطالب صفحه اصلی لود میشه محصولاتی که تو کامپوننت ویرچومارت اضافه میکنم رو بیارم.

میدونم ماژولی داره که آخرین محصولات رو نشون میده اما در بخشهای کناری یا بالا و پایین قالب نشون میده نه بخش وسط و مرکزی.

فرض کنین میخوام سایتم فقط تو صفحه اصلی محصولات رو نمایش بده قالب سایتم هم ja_zeolite_ii هست که مخصوص این کامپوننت نوشته شده حتی ورژن یک این قالب رو هم تست کردم قسمتی نداره که بگم محصولات رو تو صفحه اصلی بیاره و انگار صفحه اصلی فقط برای نمایش مطالب و اخبار هست و نمیدونم مشکل از قالبه، مشکل از تنظیماتیه که باید تو کامپوننت انجام بدم یا اینکه ماژولی برای اینکار لازمه که من ندارم.

لطفا من رو راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

منوهای این الحاق رو بررسی کنید و چنانچه نوع منو مورد نظر شما موجود بود اون منو رو ایجاد و بعنوان منو پیشفرض قرارش بدید تا در صفحه اول اون منو نمایش داده بشه...

مدیریت سایت / منوها...

با آرزوی موفقیت

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...