رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان یه سوال دارم ازتون یه سوال کلی:::

چرا وقتی بعضی کامپوننت ها را پاک می کنیم ( ائم از دیتا بیس و از مدیریت ) اگه باز اونو نصب کنیم هیچ تعغیری توی تنظیماتش اعمال نمیشه و همه تنظیمات مثل همون موقع است که پاکش کردیم و تعغییری نمیکنه . آیا فایلی یه جایی داره که پاک نشده ؟

من تو کامپوننت هایی مثل جی دانلود . فوکا دانلود , خصوصا فوکا گالری زیاد دیدم

مرسی از دوستان اگه جوابمو بدید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این موضوع بع این دلیله که جداولی که این افزوهنه ها در پایگاه داده ایجاد کرده اند با حذف خود افزونه پاک نمیشه ایت کار را کرده اند که برای آپدیت مشکلی نداشته باشید

لینک به ارسال

اخه یه موقع هایی هست که یه خرابکاری تو کامپوننت شده مثلا درست نصب نشده یا فایلی پاک شده و... به هر حال خراب شده , میخواهیم کلا پاک بشه

و دوباره نصب کنیم اون موقع تکلیف چیه ؟

چیکار باید کرد

اضافه بشه که من حتی جداولشو هم پاک میکنم بعضی وقت ها

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

دقت داشته باشید که افزونه رو از مدیریت حذف کنید + پلاگینها یا ماژولهای احتمالیش... جداولش رو بطور کامل یعنی هر چند تا جدولی که داره از دیتابیس حذف کنید و در دایرکتوری که پک جوملا آپلود شده اگر فایل یا پوشه ایاز اون افزونه باقی مونده حذف کنید... بعد کش جوملا رو پاک و مجدد افزونه رو نصب کنید...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...